Cvičení doma

08. listopadu 2014 16:45
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2018 11:25

Luna Tak já se určitě sacharidům nevyhýbám. Jak píšeš..musí být hlavně správný příjem. Jen nějak v té zdravé formě nejsem schopná to množství sníst . Tohle vypadá super.  

paktofonika  MyProtein třeba zrovna Michal dost haní. Já tomu teda nerozumím, v tomhle mu spíš věřím jako odborníkovi, který to má prostudované. Už jsem to našla....  Mají až moc (respektive hodně moc) výkyvů v kvalitě a faux pas prohřešků na svém účtu. Tak nevím. Píše k tomu i to, že CMF má lepší kvalitu i cenu. V tomhle se teda nevyznám vůbec a dala jsem pouze a jen na jeho radu. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. února 2018 11:55

Renusatko Neviem kto je Michal. Ja som s kvalitou spokojná a zatiaľ som na ich adresu od nikoho nepočula nič zlé. No ale pozriem sa na to. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. února 2018 12:05

Renusatko Pozerám na ten CFM ktorý doporučuješ, oni majú iba ochutené produkty? Neochutenú verziu nemôžem nájsť. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2018 12:26

paktofonika Michal je autor knížek o výživě, trenér a má velké množství úspěšných klientek v hubnutí i přibrání. Já jsem kdysi od něj měla jídelníček, takže pořád využívám jeho rady.  Mimoto vlastní i ten internetový obchod se sportovníma doplňkama a nechávají si dělat rozbory kvality. U toho MyProteinu několikrát psal, že ta kvalita při rozboru neodpovídá tomu, co je na obalu. Nemyslím, že by to spotřebitel mohl nějak poznat. Já se sice o výživu zajímám dost, ale zrovna o výrobu a složení proteinu vůbec.  A ani nevím, co by měl a neměl obsahovat a jak by měl být vyrobený. V tom jsem dala opravdu jen na jeho radu. 

Myslím, že asi jo, že mají jen ochucené. Mají vzorky, tak jsem jich vyzkoušela dost, ale zůstali jsme u té colady. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 07. února 2018 13:12

Renusatko No tak som strávila asi hodinu hľadaním info o myproteine a nič zlé som nenašla. Na trustpilot je pár negatívnych recenzíí ohľadom doručenia ale nikto si nesťažuje na kvalitu. Našla som aj pár výsledkov testov ktoré si dávali robiť eshopy a všetko v poriadku. Tým nechcem povedať že by si Michal vymýšľal a klamal ale tak nemám teda dôvod tejto firme neveriť. Ten CFM ma zaujal ale ochutenú verziu fakt nedám. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2018 13:31

paktofonika Zase nemůžu říct, že je to určitě pravda, jen to, že to píše. A ani nejsem žádný prodejce

To ochucení zase nemůžu porovnat já, protože jsem nikdy neměla neochucený. Já to rozmíchávám v celkem velkém množství vody a zrovna ta piňa colada mi tak sladká ani umělá nepřijde. Předtím jsem měla banán, to mi přišlo děsný, taková chemie a na ochutnávku i med a karamel...asi největší hrůza.  Jinak mi ještě celkem chutnalo café latté. Ale chápu to. 

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 07. února 2018 13:41

Renusatko K čemu jsou vůbec ty proteiny dobrý? Mně přijde, že je to tak pro nějaký vrcholový bodybuildery, ale pro mě, která se povaluje doma na žíněnce a pak si jde zaběhat je to zbytečný, ne? 

Jinak ty sacharidy máš v hodně zdravých potravinách, ovoce, luštěniny...Já jak teď mám část rodiny vegany, tak jsem se naučila spoustu super jídel, takže mně spíš teď dělá problém kde vzít bílkoviny, páč maso moc nejím. Ale nějak to zvlášť teď neřeším, hlady nezemřu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2018 14:07

Luna Tak to je úplně normální bílkovina, právě pro ty, co jí nezvládají ujíst třeba v mase a jogurtech. Čím víc cvičíš, tím větší je její pořeba, ale jak už taky psaly ostatní 1,5 násobek váhy úplně stačí. Sportovci si dávají i 2,5 násobek a když má třeba potom chlap 100 kg, tak už se to jídlem doplňuje těžko. Z toho asi plyne to spojení se sportovcem, ale zase naopak...ani sportovec ji nutně k ničemu nepotřebuje. Já třeba o víkendech nebo když mám odpolední, tak si to vůbec nedávám, ale místo té brzké ranní snídaně mi to vyhovuje. Prostě do sebe šunku a vejce v 5 ráno nenacpu. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 08. února 2018 00:28
Reakce na paktofonika:

​No teraz ani jeden, po pol roku to telo strašne ochablo a som na úplnom začiatku. Tak ma to štve. 

0zero7Ten areál vyzerá dobre, ak by som mala niečo podobné po ruke tak určite by som zašla aspoň zaplávať (to sa musím najprv naučiť) a dať si saunu.

A calisteniku a street workout by som neporovnávala s cvičením v posilovni.  

​Jsem zmaten krali, ja jsem to porovnavala? Delam cali jednou tydne, tak jsem to nekde psala asi, jstli to vypadalo, ze srovnavam, tak vubec. Street Workout a kalistenika nezpusobi prilis hypertrophie, myslim, ale na spalovani a kondicku super, zrovna me to dneska ceka ufff, muj nejmene oblibeny den.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 08. února 2018 00:30

Luna Ale houby samej sacharid, pulku toho co tam mas jim taky.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. února 2018 08:35

paktofonika Myprotein je uplne v pohode, naopak mi byl mnohokrat doporucen

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 09. února 2018 17:50

Tak dnes jsem mela brownies, pizzu a pytlik gumidku. Myslim, ze jsem vubec nikdy nemusela cvicit, rano se vzbudim jako Halina.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. února 2018 18:50

Luna Tak já se svým nadšením, že jsou prázdniny a dovolená a spousta času na cvičení...no a byla jsem 2x, pondělí a středa. . V  pondělí jsem byla cvičit po 10 dnech vršek a v úterý mě bolely záda a ruce a ve středu jsem cvičila nohy po víc než 14 dnech a ještě 6 km běžela, takže jsem ve čtvrtek byla ráda, že chodím. Ještě dneska se mi nesedá dobře. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:30

Luna tak jeden den nic neznamena, simte... nadelas.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:34

Renusatko Nahodou! Lepsi nez nedelat nic, vsechno se pocita! Jsi dobra, 6 km po nohach.

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:35

Ja jsem vcera byla na IMS (jehly do svalu) a pekne jsem to v noci citila, jak mi prohnal borec zada, ufff. Dneska nohy a zitra vrsek.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:42

0zero7 No to mi právě došlo, až bylo pozdě.  Normálně dám 9 cviků na nohy a potom běh nebo večerní rychloprocházku. Nějak mi nedošlo, že jsem ty nohy necvičila víc než 14 dní a že i tak to bude druhý den náročné.  A ani to nebyl úplně běh...bylo to 40 minut střídavě 2 minuty jít (6,5 km/h) a 2 minuty běžet (9,5 km/h). Ještě dneska to cítím značně. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:46

Renusatko To je super, to bych ani nebezela tolik, protoze to je spis interval. Uplne staci max 20 min a ma to stejnej efekt jak 45 min plynulyho behu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 09. února 2018 19:51

0zero7 Tak pro mě to interval moc není, tep se mi držel tak na těch 130-150. U těch intervalů, ho mám ke 200 na té horní hranici, ale to bych po posilovně nezvládla. Když jsem HIIT cvičila doma na eliptikalu, tak jsem potom asi dvě hodiny nemohla nic moc dělat.  Teď hubnout nechci ani nepotřebuju, tak ten běh po posilce spíš tak nějak dávám na kondici. 

Offline 0zero7
Avatar
10782 příspěvků moje polička 09. února 2018 20:20

Renusatko Tak to pak jo, souhlasim se vsim co pises.