Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 20:41
Reakce na blackviolet:

Jejda. No to je automatika.

Já je zkoušela předloni v Jovoy a nepamatuju si, jestli se mi líbila dvojka nebo trojka ale vím, že jedna z nich to byla určitě.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 22:11
Reakce na wendulka:

Odstřik EdP Tolu mám stopro po reformulaci. S čistým parfémem před reformulací se vzdáleně ale srovnat dá.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 22:51
Reakce na zdensy:

Aha, tak to jsem nevěděla, že máš tu samou šarži jako mají v Odéru. V tom případě funguje chemie tvojí kůže úplně obráceně. Ten čistý parfém mi tehdy fakt nesedl.

No vidíš, a pro mě je ta reformulace naopak dobrá zpráva.

A teď je vlastně otázka, jak vypadá současný čistý parfém Tolu. Ten by mi už možná taky mohl sednout. No vidíš, a hned máš další důvod, proč neotálet s objednávkou.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 08:28
Reakce na wendulka:

Toť vážně otázka, jak voní současný parfém! Ještě loni byly nabízeny parfémy asi ve čtyřech různých koncentracích, teď je na výběr 40 a 50%. Ale asi bych si spíš koupila O.W., když už

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 11:44

Ty uváděné koncentrace 40% a 50% u OJ jsou pro mě trochu záhadou. Obsah vonných esencí u čistých parfémů se pohybuje kolem 30%, Puredistance má třeba 25-38%. Rozpouští v olejích, namísto v alkoholu...?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 11:47
Reakce na zdensy:

Tomu rozumím. Ormonde Woman a 31 Rue Cambon, to jsi prostě ty.

Ale bacha s těma vyššíma koncentracema, to už nejsou parfémy, ale parfémové oleje. Pafqua by ti o tom mohla povídat.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 11:49
Reakce na domenica:

Jj, v olejích. Vím o tom díky Pafce, která si jich objednala několik naslepo, že se jako bude stříkat. A až když jí přišly, tak zjistila, že to v téhle koncentraci teda už nepůjde.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 11:49
Reakce na wendulka:

Jsi hbitá, super, dík za zprostředkování zajímavé zkušenosti! 

Jak jsem uviděla tyhle cifry, hned jsem pojala podezření, že to nebude jen tak. V tom případě je prezentace značky dost zavádějící.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 18:00
Reakce na blackviolet:

"Midsummer Dream od Roja taková paseka v lese, jehličnany, pryskyřice, mech, ale hladká a nasládlá vanilkou a benzoinem" to mi zní táák dobře

V poslední době jsem si pořídila Terre de Sarment, což je nositelná krotší varianta mých oblíbených pecek, taková ta vůně, když nevím co, sáhnu po ní. Pak Oud Fleur, se kterým jsem si moc nerozumněla, nějak jsem nevěděla, proč bych to měla nosit, tak jsem ji poslala o dům dál. A teď to vypadá, že budu mít Sublime Misk. Na arabky moc nejsem, CPO už vůbec ne, ale tohle je pižmové nebe.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 30. dubna 2017 20:45
Reakce na Mirka:

Dneska pořád čichám k papírku, ach.

Zdá se, že kdybych pořídila tu stovku, tak pár odstřiků udám 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. května 2017 12:12
Reakce na wendulka:

Dajú sa tie vyššie koncentrácie nejako kúpiť vo vzorkách?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. května 2017 14:06
Reakce na slniecko:

The Perfumed Court a Surrender to Chance má od některých vzorky. Jsou ale drahý jak prase a z jejich popisu nepoznáš, jestli je to ještě ten parfém nebo už parfémový olej. Originální vzorky jsou bohužel jen v koncentraci eau de parfum.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. května 2017 14:16
Reakce na wendulka:

Hej, preto sa pýtam, že na stránkach som ich nevidela...

Ale som rada, že sa k tej koncentrácii vrátili, ja mám na tieto vyššie koncentrácie slabosť a nejaký čas tuším na stránkach vôbec neboli.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 01. května 2017 19:06
Reakce na wendulka:

Dnes zkouším O.W. parfém a EdP před reformulací a současnou EdP, no škoda, srovnávala jsem už několikrát, sakryš mám já to zapotřebí se takhle trýznit? Myslím, že měli ještě nedávno v nabídce parfém 30%, ale jestli byl i ten v oleji? Já chci znovu ten, který mám a o kterém netuším, v jaké koncentraci je. Asi jim pošlu dotaz příští týden, co že mi to v 2011 prodali! To bylo ještě bez označení v %.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. května 2017 19:32
Reakce na zdensy:

To máš pravdu. Měli tam i 30 % a teď je fuč. Tam bych se nebála. To si myslím, že byla ta síla, kterou máš ty, protože ten olejovitý určitě nebyl / není, ne?

Ohledně těch dalších dvou koncentrací se ptát nemusíš. To vím, jak je.

Těch 50 % olej je, to už se rozprašovat nedá. Ten si brala Pafqua. No a těch 40 %, to je stejná koncentrace jakou používá Profumum Roma. To se ještě rozprašovat dá, ale na pokožce už je ta olejovitost cítit. Jestli si dobře vzpomínám, tak jsi měla Battito d´Ali stejně jako já - takže to je pro představu, abys věděla, co od těch 40 % očekávat.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. května 2017 14:24

Tak si vezu tasticku s Journaliste od pana Gaglewskeho. Byl neuveritelne milej a komunikativni... :)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. června 2017 20:36

V poslední době se mi do parfémových plánů sešly hned tři karafiátové vůně Fugit Amor, Memory Motel a Rose America, že nevím, kterou jako první?

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:49

Já dnes po dlouhé době zavítala do Vavavoom, jen tak "nakouknout" ... vyzkoušela jsem snad polovinu vůni, které tam mají, odešla se sadou osmi vzorků a bojím se, že parfémová přání se zase rozrostou

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 13. července 2017 22:05
Reakce na wiv:

 Mám úplně stejnou zkušenost. 

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 13. července 2017 22:15
Reakce na Krehutka:

Jsem ráda, že nejsem sama  Hned se mi trochu ulevilo.