Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:42
Reakce na slniecko:

Díky. Tak to bude v pohodě. Pošťačka teď chodí spolehlivá, to by mi měla ségra převzít.

No to je ovšem senzační zpráva s těmi náplněmi.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:12
Reakce na slniecko:

Taky mi dneska kabelkáč dorazil a máš pravdu, náplně jsou šroubovací, to je fajn. Je hezky masivní, překvapilo mě, jak je těžký.

Zprávu o odeslání neposlali a krabička dorazila za tři dny.

Objednala jsem, samozřejmě, Florentinu a pak jsem se nemohla rozhodnout mezi Dovanou a Helicriss, takže jsem nakonec vzala... Lilylang .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 23:23

"Objednala jsem, samozřejmě, Florentinu a pak jsem se nemohla rozhodnout mezi Dovanou a Helicriss, takže jsem nakonec vzala... Lilylang ."

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 17:55
Reakce na slniecko:

Tak nakonec to bez reakce od Sylvaine Delacourte nebylo. Dnes mi přistál v poště e-mail od jakéhosi Pierra s tím, že prý mi kabelkáček s oběma refilly Florentiny osobně poslal ještě ve středu, kdy jsem objednávala, tudíž bych je měla dostat příští týden. Čistě teoreticky podle toho, jak jste psaly ty a blackviolet, že vám to přišlo rychle, počítám v úterý nebo ve středu.

No a jinak pokud jde o můj další možný parfémový nákup. Nevím, jak je to možný, ale včera jsem se asi zbláznila do Tolu od Ormonde Jayne.

Jinak Sampaquita a Champaca taky nejsou k zahození. Proč já toho Gezu vlastně tak zavrhovala, že dělá divný vůně, když tyhle jsou všechny tři takový ženské, relaxační a přítulné?

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:27
Reakce na wendulka:

Ormonde Jayne jsem naposledy zkoušela tak před pěti lety a nic mě tenkrát neohromilo. Reformulovali je všechny? Asi by stálo za to je znovu vyzkoušet. Jenže už nemám kde, v Le Parfum už je nevedou, špatně se prodávaly.

A mám ode dneška Noir de Noir jako body spray .

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:42
Reakce na wendulka:

Keby si si to Tolu kúpila, asi by som drankala o odstrek .

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:44
Reakce na blackviolet:

Já taky tak.

Ano, prý všechny. Já můžu na vlastní nos potvrdit jen Tolu, Orris Noir a Ormonde Woman. A zdensy mi psala, že začátek Taif je taky lehoulince jiný než býval.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:47
Reakce na slniecko:

O.K. Budu to vést v patrnosti.

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:49
Reakce na wendulka:

A kdopak nad Tolu před dvěma? lety ohrnoval nos, nevíš, náhodou? A to byl, prosím, čistý parfém ještě před reformulací! Současná  EdP mi přijde kapku ostřejší,  ale taky se dá

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:53
Reakce na zdensy:

Jó, před dvěma. To jsou už celý čtyři roky, co jsi mi ten čistý parfém dávala zkoušet.

Ale jó, tiše se stydím.

Na mně ta současná Tolu právěže vůbec není ostřejší, to byla ta před reformulací. Ta nová je na mně krásně hladká. Chemie kůže a nos jsou holt děsný mrchy.

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 18:58
Reakce na wendulka:

Fakt čtyři?

Takže co nejdříve nastoupíš do Odéru ? Tak Ti mě to navnadilo, ale spíš na parfém, odstřik EdP mi leží v šuplíku.

A konečně z Ormonde Jayne posílají do ČR, že jim to ale trvalo! 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 20:23
Reakce na zdensy:

No 2013, kontrolovala jsem to v SZ.

Tak kam jinam. Já ten čistý parfém nějak nemusím.

No tak to je super. Vím, že ty na ně trpíš. V Berlíně je vede jediná parfumérie. Ta druhá má jen EdP jako Odér. Ale tak ono je to pochopitelné, ty asi chce opravdu jen málokdo.

A určitě by to teda chtělo kvůli těm parfémům rychle využít, dokud je Velká Británie ještě v EU. To pak bude teprve sranda.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 28. dubna 2017 20:25
Reakce na wendulka:

Díky. A přece jenom budu moct vyzkoušet aniž bych musela objednávat vzorky. Ormond Jayne teď mají v Maison de Parfum.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 19:05
Reakce na wendulka:

Měla jsi pravdu s Tolu. Dneska jsem si ji dala na ruku a krása, nic ostrého, na ruce mám hladkou vůni tolu s kadidlem, ambrou a tonkou. 

Na druhou ruku jsem si dala A Midsummer Dream od Roja a taky nádhera, taková paseka v lese, jehličnany, pryskyřice, mech, ale hladká a nasládlá vanilkou a benzoinem.  Už o ní uvažuju na narozeniny. Ale je jenom ve velké stovce.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 19:37
Reakce na blackviolet:

To je snad poprvé, kdy se vůně reformulací vylepšila, co?

Možná má zdensy doma odstřik té edp před reformulací. Ta byla ostřejší.

Po té už jsem se taky rozhlížela. Quartier 206, kde ji měli, bohužel v Berlíně definitivně zavřel a vůně Roja Parfums už tam tak zkusit nejde.

Takže jedině sehnat si někde vzorek nebo si udělat výlet do Vídně anebo si objednat ta kabelková balení.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 19:49
Reakce na wendulka:

Tolu se reformulací hodně vylepšila (zázrak! ), což jsem zjistila loni na podzim - líbíla se mi před lety, teď se mi líbí ještě o dost víc. Jinak ale z té hromadné reformulační vlny u OJ nadšená nejsem.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 19:55
Reakce na wendulka:

Mě taky překvapilo, že jsem ji v Maison dneska viděla, když to má být exkluzivka pro Selfridges. Mají tam daleko větší výběr než v Le Parfum, dokonce i Diaghilev. A cenově stejné jako Roja, ta stovka MD stojí 350 euro a odpadá poštovné. Jenom ty vzorky nevedou, bohužel, movití turisté kupují rovnou. 

To v Berlíně teď nikde Roju nevedou? 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 20:05
Reakce na domenica:

Věřím. Myslím, že jsme se o tom před časem i tady bavily v jiném vlákně u Ormonde Woman, že ta z toho už tak dobře nevyšla. I když je pořád pěkná.

Já teď přezkušovala ještě Orris Noir a ta mi přijde víceméně stejná.

Na Taif a Tiaré se budu muset někdy podívat, až bude víc času.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 20:12
Reakce na blackviolet:

Naštěstí tahle značka z Berlína úplně nezmizela. Vzala si ji Parfumerie Delfi na Kurfürstendamm. Ale Midsummer Night´s Dream bohužel nevedou a vůbec celkově toho mají od Rojy ve srovnání s Quartier 206 v sortimentu méně.

Tak si aspoň teď v květnu připomenu Parfum de la Nuit 2 a 3, no.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 29. dubna 2017 20:21
Reakce na wendulka:

Taky ti do toho pořád leze ten Shakespeare jak vidím , mně k té vůni pořád napadá Titania.

To jsou ty ultra drahé , po těch jsem se vůbec nedívala, měla jsem málo času.