Váš další parfémový nákup?...aneb aktuální parfémová přání/plány

20. února 2015 17:54
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 11:26
Reakce na domenica:

Tak jestli jsem to pochopila správně, andry napsala jen, že se po vzorcích nebude shánět akutně. Ne, že vůbec.

Každopádně jnak do puntíku souhlasím s tím, co jsi napsala. La Collection Muscs sice nejsou vůně pro dračice a možná jsou mimonkovské, ale zároveň dokážou vykouzlit příjemné vzpomínky a úsměv na tváři, že člověk ani neví proč. Alespoň některé z nich.

Na druhou stranu je zase pravda, že při ceně 4 eura i s poštovným za celou sadu bych to možná na místě andry  neodkládala, protože to tak nemusí být věčně. Zklamaná určitě nebude.

Já zrovna od doby, co mi taky přišel ten newsletter, přemýšlím, jestli si jako slniecko objednat ten travelset s Florentinou a Dovanou anebo celý flakon Florentiny.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:05
Reakce na wendulka:

andry ti píše černej puntík

v poslední době nějaké vzpomínkové úsměvy nejsou úplně to, co bych hledala.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:09
Reakce na andry:

Di ty černej puntíku.

Náhodou já jsem k těm vůním na základě toho označení miminkovské přistupovala původně úplně stejně jako ty a trvalo mi, než jsem si je objednala. Taky jsem nic takového nehledala a teď zpětně můžu říct, že ty 4 eura se vyplatí do nich investovat.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:11
Reakce na wendulka:

však co myslíš, už se chystají na výlet do ČR...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 22:12
Reakce na andry:

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 14:47
Reakce na slniecko:

Tak a na ceste je Travel set s Dovanou a Florentinou.

Tak jsem si ho dnes taky objednala, vzala jsi si dvě Florentiny, abych si byla jistá, jestli flakon jo nebo ne. Ale mě to teda žádný poštovný navíc při platbě PayPalem neúčtovalo. Jen těch 39 euro.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:11
Reakce na wendulka:

Áno, 39€.

Nebolo to pôvodne 35+4?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:15

Inak, dnes som ich vyzdvihla z pošty (už tam boli od pondelka, chúďatká moje)...a kochám sa, prišlo to v takej jednoduchej plochej krabičke, ale pevne zabalené a ten Travel sprej je taká zlatá farba s len jemným jemným nádychom do ružova a v čiernom ochrannom zamatovom pytlíčku. Ak budem zajtra stíhať, tak sa pokúsim odfotiť.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:18
Reakce na slniecko:

Ničeho takovýho jsem si nevšimla. Jen rozpočítání ceny bez DPH, DPH a celkově - 32,50 + 6,50.

Akorát teda mi nepřišlo žádný potvrzení objednávky jako v případě těch vzorků, který se ale tehdy daly platit jen kartou. Tentokrát dorazilo jen potvrzení platby z PayPalu.

A když jsem se schválně přihlásila přes FB jakože kvůli založení si zákaznického účtu, tak jsem tam žádnou kolonku moje objednávky taky nenašla.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:23
Reakce na wendulka:

Ja som strašná trúba...teraz som to pozerala.... 35 je to v librách, mňa nenapadlo pri objednaní zmeniť menu (lebo som si to prezerala v anglickej verzii) a keď mi to dalo potvrdiť sumu 39€, tak som predpokladala že rozdiel je poštovné ....

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:36
Reakce na slniecko:

Jo tak.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 21:53
Reakce na wendulka:

Uz mam taky vzpominkovy vzorky za 4 eura na ceste A rada slysim, ze potvrzeni platby paypalem a nic vic neznamena, ze nedorazi. Jsem docela zvedava.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:12
Reakce na mirajo:

No je to něco jiného, než co běžně nosíš, ale myslím si, že minimálně zrovna ta Florentina by se ti mohla líbit stejně jako mně.

Jinak to já se určitě nebojím, že by nedorazily. To už jsem takhle měla kolikrát.

A vím, že pak ani žádná zpráva o odeslání vzorků nepřišla, ale podle razítka jsem pak zjistla, že byly odeslány hned následující pracovní den a doma byly ve scránce asi do čtyř dnů.

Jo a jinak, když tě mám na drátě. Kdyby ses čistě teoreticky v úterý 2.5. mezi čtvrtou a šestou vyskytovala Na příkopech anebo někdy po šesté na Andělovi, měla bych pro tebe vzorek PG16 - Jardin de Kerylos. Ale jestli ne, tak to nehoří. To já jen, že na tebe čeká.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:24
Reakce na wendulka:

Úterní výskyt naplánuju a pozlatit Tě nechám. Znáš moje fíkový chutě...čas Philosykosu přichází.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:26
Reakce na mirajo:

Nepřeháněj, vždyť je to jen vzorek.

Super, tak pak dej vědět, kde si ho převezmeš.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 22:42
Reakce na mirajo:

Tak ja som im po platbe ešte pre istotu napísala mejl, ale to až teraz, pri vzorkách som nič nepísala.

Lebo fakt tá zákaznícka zóna im nejako nefachčí zatiaľ.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 23:05
Reakce na slniecko:

Tak už mi děkujou za objednávku, tak to zní slibně.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. dubna 2017 23:06
Reakce na wendulka:

Jasně, napíšu SZ, díky!

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 18:41
Reakce na slniecko:

Tak ja som im po platbe ešte pre istotu napísala mejl, ale to až teraz, pri vzorkách som nič nepísala.

Lebo fakt tá zákaznícka zóna im nejako nefachčí zatiaľ.

Jo, to jsem jim taky napsala podle té instrukce před platbou PayPalem znovu, že teda chci dvakrát Florentinu, přestože jsem to zaklikavala už na začátku objednávky. Asi to fakt ještě nemají technicky úplně dotažené. 

A můžu se ještě zeptat, to cestovní balení ti poštou přišlo doporučeně, že jsi psala, že sis ho vyzvedávala tam nebo obyčejně jako ty vzorky? 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 27. dubna 2017 19:02
Reakce na wendulka:

Obyčajne, ale nezmestilo sa to do schránky. Je to krabička, aj keď plochá, asi sa nedala prepchať tým otvorom.

A ešte - dobrá správa - dnes som prišla na to, že tie náplne sú otváracie, takže sa dajú normálne doplniť z veľkého flakóna .