Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 03. června 2018 15:22

V posledních teplých dnes jsem si oblíbila kombinaci Le 68 + Eau de Cologne Impériale. Jak na to kombinování/vrstvení vůní nejsem, tak tohle mi přijde jako naprosto dokonalé propojení a výsledku se nemůžu nabažit. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 04. června 2018 07:53

domenica To ti věřím! Já EdC Impériale vrstvím se všechny Guerlainy, které mám, momentálně se Shalimarem Cologne, a také jsem velmi spokojená. Ve vedrech je to příjemné osvěžení.

Online Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. června 2018 18:47

Nosím jedinou vůni.

A nejsem schopna nosit jinou.

...skoro závislost...

Teda jako během dne, resp. doma se třeba jen tak jednou stříknu na ruku jinou vůní(no, jsou dvě další na polici nebo zkusím "stoletý" vzorek) pro "změnu",

ale nosit jinou mi nejde.

Nevím, co bych musela objevit, abych to chtěla nosit místo mé momentální No.1 a signature

Tomo Her...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 07. června 2018 19:15

Miru Tohle ti docela závidím, že necítíš potřebu nic měnit. Já jsem věrná maximálně týden.

Online Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 07. června 2018 19:22

Fleur 

No, já jsem sama překvapená.!..

Chtěla jsem něco jiného, změnu prostě.

Ale NEJDE to...

Je to jako když nosíš vůně Chanel, přeskočit z nich na jinou značku je hodně těžké a trvá to x dní.

Nevím, co by to muselo být za vůni, abych Tomo Her nechala v klidu doma...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 07. června 2018 19:51

Miru Vždyť to je skvělé, že jsi našla takovou vůni, s níž dokonale souzníš. Tak teď nic nehledej a počkej si, až třeba se změnou ročního období přijde chuť na něco jiného.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 07. června 2018 21:58

Fleur , Miru , jo maximálně týden!, večer usínám s náhledem, čím se ráno sestříkám a před odchodem stejně sáhnu absolutně bez fantazie po 31RC. Miru, zkusila jsem Tomo Her, je hebká, tělová, taková mazlivá. 

Dneska jsem zkusila novinku Nina Ricci Bella, nakyslá pudrovka, žádný zázrak, ale líbí se mi moc, Fleur, potýkám se s marnivostí

Online Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 08. června 2018 03:23

Fleur 

...máš pravdu, děkuju...

Online Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 08. června 2018 03:24

zdensy 

...já bych se asi nepotýkala...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. června 2018 06:45

zdensy Vždyť ty máš počet vůní docela zkrocený - v měřítku na každý den v měsíci jednu (a dvě do zásoby ).

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 10:57

Ke slovu se teď u mě dostává v posledních dnech hlavně Tonka Impériale a Louve aneb nastala doba mandlová.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 08:42

wendulka 

Tonka Imperiale je stálice mojí zimní poličky , střídám s Gourmand Coquin a Cuir Beluga. Gourmand Coquin mám ráda především, když mrzne... takže letos jsem ji na sobě měla jen asi třikrát.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 08:59

Yvraine wendulka doba mandľová v zime je TOP, inak smutne priznávam, že som našla dávno zabudnutú vzorku Orientálne Brûlant a ako ma kedysi neoslovila, teraz ma zasiahol Amorov šíp, neskoro, už sa nevyrába a zúfam si....

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 09:06

Yvraine S tou četností na tom tuto sezónu nejsem o moc lépe vzhledem k počasí, tak jsem ráda, že jsem se přinutila vzpomenout si.

milacka 

Oriental Brulant jsem dřív bezmezně milovala bez ohledu na roční dobu, ovšem za poslední rok se mi ať už parfémovým vývojem nebo změnou stravovacích návyků buď změnilo vnímání nebo pokožka, no už souzníme ne teda ve vyloženě mrazivém, ale chladnějším počasí. Takže jsem syslí zásoby zredukovala jen na jediný flakon a nad jejím koncem už si nezoufám tak jako dřív. Každopádně škoda to je, to jo.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 09:09

wendulka Opatruj si posledný flakón ako Svätý grál.

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 09:10

milacka Kdybychom se někde přímo nebo prostřednictvím jiných parfumaniaček potkaly, tak Ti ráda přenechám svůj malý zbytek.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 10:00

milacka 

Oriental Brulant je nádherný, bohužel jsem na tom podobně jako ty, zamilovala jsem se v momentě, kdy akorát skončil. 

wendulka 

Oriental Brulant stejně jako Rose nacree du desert se mi moc líbí, ale nositelné pro mě jsou jen v úzkém rozmezí teplot. V chladném počasí se na mě rozvinou dost nepříjemně a ve více teplém jsou za příliš intenzivní a nedělá mi to dobře kvůli migrénám. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 11:47
Reakce na wendulka:

Ke slovu se teď u mě dostává v posledních dnech hlavně Tonka Impériale a Louve aneb nastala doba mandlová.

​Doba mandlová , vylovila jsem L´Instant Magic. Od doby, co jsem si udělala známost s Andym, zbytek poličky hanebně zanedbávám, tak teď to jdu napravit.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 14:57

Yvraine wendulka Tonku jsem letos taky vytáhla. A co jsem zjistila? Mám poslední zbytek a medvěd se zrovna neplní.

Jinak nosím hodně Une Rose de Kandahar a skoro vše od Guerlainu.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 20:42

černá káva Setkat se s milacka půjde určitě v teplejším jaru (duben - květen), kdy zas uspořádáme sešlost v Brně:)

A kdyby to nevyšlo, ráda udělám prostředníka