Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 06. října 2016 18:14
Reakce na wendulka:

Pravda. :-) To asi ten sentiment... (Už je po něm. Po sentimentu i po M. Poisonu.) Pokud se mi náhodou zase zasteskne, vytahuju Noir de Noir... 

Taky nemám pocit, že bych Diora ještě v budoucnu potřebovala (až padne i Poison). Možná by mohly být zajímavé některé ty exkluzivky... ale zajímavých vůní je i jinde tolik.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:16

...nemohu se nabažit 

Champs-Elysées.!

(minulý týden jsem si ji po letech připomněla, MUSELA jsem si sehnat alespoň větší odstřik, a asi vudu muset koupit...),

a pak pořád

Addict

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:42

Na podzim jsem asi vybavená nejlíp La Panthere, Safari, L`Heure Bleue, Infusion d`Iris Absolue,samé krásky.

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:47

Cuir Beluga (protože je moje NEJ) a původní Addict (dělají nám nový výtah, takže po schodech provoním celý dům) ♥♥♥

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:49
Reakce na Miru:

A teď jsi mě s CHE navnadila, že jsem se jí šla hned navonět. Máš EDP?

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:52

EdT

Matne si vybavuji, ze mi kdysi v EdP neco vadilo, jestli ten výraznejsí tón orechu.?.., už nevim, musela bych zkusit znovu...

Parfém je sice nejhezčí, ale intimnêjší intenzitou a cena versus má potřeba vonění se...

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. října 2016 17:59
Reakce na Miru:

Ano, CH-E je uchvatna vune, jedna z mych dlouholetych top... verze EdP a extrait... A je mi velmi casto chvalena....i

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 07. října 2016 18:24
Reakce na Miru:

Chápu :-) Mám zbyteček parfému a pídila jsem se, co je mu podobnější, jestli EDT nebo EDP. Parfumaniačky (to je slovo) mi poradily EDT, ani nevím, proč na ni ještě nedošlo. Ale dojde :-)

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 07. října 2016 20:35
Reakce na Miru:

No tyjo, na Champs Elysees jsem uz uplne zapomela, ze existuje, pritom ta reklama je, dle meho nazoru, v mainstreamu dosud neprekonana...❤

Taky jsem dnes ovsem vykopala poklad. Po case jsem si na sebe dala Boucheron a porad je to krasa. 

Jinak jsem porad zavisla na LPRN Couture, mam posledni stovkovej flakon, nevim, co bez ni budu delat az ji zrusi, fnuk! Na zasoby nejsou kacaky, jinak bych toho mela uz plnou vanu...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 18:45

V poslední době, jak se ochladilo, to byla Narciso Poudrée (Narciso Rodriguez), Le Plus Beau Jour de Ma Vie (Guerlain), ovšem tou sem se musela vyloženě polévat, ale úplně nejvíc III-I L'Attesa (Masque Fragranze Milano).

Offline slniecko admin
Avatar
17561 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 19:41

Ja ako teraz na jeseň žnem pochvaly na Jour d´Hermés, tak si to užívam a vyťahujem ho skoro denne...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. prosince 2016 20:12

S úderem mrazů u mě nastala ideální roční doba pro Tonku Imperiale (Guerlain), Private Collection Amber Ylang Ylang (Estéé Lauder) a Arabesque (The Merchant of Venice) - na tu poslední jsem se obzvlášť těšila už od května, kdy jsem si ji pořídila a teď je to konečně to pravé ořechové, jak jsem předpokládala.

Offline andry
Avatar
2697 příspěvků moje polička 07. prosince 2016 04:06

Jovoy Poudré, PG Felanilla, Morph Cruda, Elie Saab Intense a zdá se, že konečně nazrál čas i na "zimní" růži VCA Rose Velours..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 09. února 2017 15:02

Pořád jedu převážně ve slaďárnách jako Privé Collection Amber Ylang Ylang, ale nově je prokládám Calling All Angels. Ježiš, to je tak nádherný kadidlo v tuhle roční dobu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 21. února 2017 12:47

Jako každoročně začínám koncem února pociťovat nesnesitelnou těžkost bytí, souvisí to nejen s počasím, ale i s mým pracovním rytmem. A jako každoročně tomu čelím květinovkami - těmi něžnějšími, na úderné galbanum je ještě brzy. Takže nyní nosím: Cruel Gardénia (bohužel už jenom z odstřiku), L´Heure de Nuit, Kelly Caleche (v obou případech už jenom zbytky ve flakónu, budu se muset zase po něčem poohlédnout...).

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. února 2017 08:05

Dopotřebovávám zbytky odstřiků, střídám to tak po třech dnech, než u něčeho zakotvím pro předjaří. Tento týden Ambre Loup a BO Voile de Fleur. Hodně nosím vůně od Forda a růže od Tauera. Až začne být víc sluníčka, budu se s těmi peckami mírnit.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 23. února 2017 14:37

U nas uz jaro prislo. Rozhodla jsem se dopotrebovat Tendre Poison a 25, Faubourg Eau Delicate. Prokladam to odstriky Enjoy a Forever (Sung). BO Voile de Fleur nepokryte zavidim. Mela jsem moznost ji vyzkouset u nas v parfumerii a blbec jsem si ji tenkrat nekoupila.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. března 2017 12:16
Reakce na Foteini:

BO Voile de Fleur už je na můj vkus hodně květinová, miluju BO. Ale jako zapřísáhlá milovnice TF musím zkusit (skoro) všechno.

Offline Foteini
Avatar
233 příspěvků moje polička 02. března 2017 14:21
Reakce na Mirka:

Ja mam kvetinovky velmi rada a nejradeji mam prave kvetinove orientalky. Ale abych nebyla off topic: nasla jsem odstrik Come l'Amore, tak uz jsem dkoro pulku spotrebovala. Uzasna vune! Snad nejlepsi bilokvetinovka, co jsem kdy zkousela. A svym optimismem se k jaru vylozene hodi.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. března 2017 09:11
Reakce na Foteini:

Na tu jsem zrovna minulý týden koukala, ale naslepo bych ji nekoupila. Bílé kytky a růže mám ráda, ale musím je vyzkoušet, aby mě nezabily. A když se kouknu na poličku, tak je tam bílých květinových lahůdek víc, než dost.

Poslední týden nosím Ambre Loup, moc pěkná kadidlová vůně, ale zdá se mi hodně podobná mému oblíbenému Jaisalmeru.