Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 13:55

razorblade Já teda i přes tu roušku cítím, když dojdou pacientky navoněné a jsem ráda. Ta menšina, která se voní, trochu "přitlačila" s aplikací . Zase naopak přišel jeden nevábný případ, tak jsem přes roušku přiidala ještě naši brýlovou masku a byl klid .

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 14:09

Renusatko Brýlová maska stiskne nos?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 14:14

Korsičanka My jsme dostali takové plavecké brýle a jedny jsou i přes nos. Brácha se smál, že nevěděl, že dělám v aquaparku.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 14:15

Renusatko Jo, ty jsou dobré - jen jestli se v nich neudusíš???

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 15:40

Renusatko To je dobré

Aspoň že ty brýle nejsou se šnorchlem (předpokládám)

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:07

Renusatko to se mas... ja prave pres rousku necejtim ani sebe, natoz ostatni (i kdyz zpocenyho pana v obchode jsem cejtila, to zas jo, ale parfemy moje rouska nepropusti mrcha)

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:57
Reakce na daniela:

Renusatko To je dobré

Aspoň že ty brýle nejsou se šnorchlem (předpokládám)

​ale šnorchel je praktický, môžeš pekne dýchať ústami, nevábnosti nemajú šancu, žiaľ ani vône. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45968 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 21:05
Reakce na Renusatko:

Korsičanka My jsme dostali takové plavecké brýle a jedny jsou i přes nos. Brácha se smál, že nevěděl, že dělám v aquaparku.

razorblade já teda v roušce cítím vůni co mi stoupá z dekoltu asi víc než obvykle (ale nemám ten typ utažený pod bradou)

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 21:08
Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 21:45

Vidím, že se bavíte

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 22:44

Já jsem si teď zavařila, a to doslovně. Pořídila jsem roušku v Moiře (jakože elegantní, do práce), velmi mi nevoněla, tak jsem ji vyprala v dezinfekčním roztoku, což bylo ještě horší, následně krátce vyvařila a teď páchne tak pekelně, že už nevím, co s ní. A dezinfekční roztok na povrchy jsem chytře nalila do rozprašovače, v němž jsem předtím měla L´Instant Magic. Byť jsem rozprašovač pečlivě vymyla, stejně pořád voněl po L´Instant Magic a teď se to spojuje s tou dezinfekcí. Nevím, jestli na sebe ještě někdy ten L´Instant Magic budu schopná dát.

Ano, takže se pořád voním Rose America a občas ji vylepším Cardinalem.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 01. května 2020 10:13

Fleur No, člověk nemá být marnivý, že? Ale abych tě utěšila, rozhodla jsem se, že ti připravím na první možné předání dárek:)))

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 01. května 2020 10:24

Korsičanka to jsi hodná ; ano, ta marnivost se občas vymstí...

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 01. května 2020 12:25

Nedivím se vlastně, že razorblade zahrnula Cabochard do množiny obyčejných a levných voňavek. Současná prezentace a především podoba vůně je dost jinde, než jaká byla od svého vzniku do nějakých 80. let... Stejně jako spousta klasických (navíc ještě chypre) parfémů prošel Cabochard mnoha změnami, přibyly citrusy, ubylo temné živočišnosti a průraznosti. Vznikla velmi hezká, nekonfliktní, nepřeslazaná, a ano, klidně univerzální vůně.

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 01. května 2020 12:33

Voním se pořád stejně jako dřív. Doma, když dostanu chuť na konkrétní vůni poté, co ji letmo zahlédnu nebo když přerovnávám flakóny nebo vzorky, nebo když něco zajímavého o vůni nebo konkrétní složce čtu a hlavně když zkouším nové věci nebo přezkušuju ty starší. Zároveň si občas dám den bez parfémů. Je to osvěžující a příjemné, nos si odpočine. A třeba právě v tomhle období... zrovna před chvílí jsme konstatovali, že máme od rána být plný vůně květů z venku, jen se snažíme identifikovat, jestli ta krása pochází jen ze Stromovky nebo i z vnitrobloku otevřenými okny přes chodbu až nahoru, je to lehce omamná vůně, ale zdaleke nejen ze šeříků...

Mimo domov a na cesty s rouškou se taky voním se stejnou intenzitou a vlastně ani ten repertoár se teď delší dobu moc nemění - nejčastější volbou je stále Shalimar extrait nebo edt, Coromandel extrait a Coco Chanel extrait.

Offline slniecko admin
Avatar
17558 příspěvků moje polička 01. května 2020 12:46

Fleur čo sa toho rúška týka, tak by som aplikovala (v najhoršom postupne všetky) niektorý z týchto postupov:

namočiť na noc do octa ALEBO namočiť na noc do roztoku jedlej/pracej sódy ALEBO namočiť na noc do mydlového roztoku.

Držím palce. A áno, aj ja som teraz naobjednávala pri pohľade na spraté "prvotné" rúška nejaké elegantnejšie...no, nejako som sa utrhla a naobjednávala som ich príšerné množstvo .

Prvé už prišli a našťastie sú ok, ale na druhej strane, mužovi sa tak páčia, že ich nechcel dať prať pred prvým použitím, aby ostali také pekné

Online domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 03. května 2020 19:24

... a dneska zas

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 05. května 2020 13:42

Celé jaro jsem používala parfémy levandulové a hlavně kosatcové. A když mi bylo chladno, tak nějaká pěkná vanilka.

Voním se pořád stejně, doma i v práci, ale mám štěstí, v roušce trávím minimum času. Když jsme s manželem pracovali oba z domu, tak jsem si všimla, že používá vůni, kterou na něm mám moc ráda (TF Patchouli Absolu), asi mi chtěl udělat radost. Do práce nosil v té době něco obyčejnějšího. Dcery se doma taky voní. Tu mladší bez parfému skoro nezastihnu, na té jsem se pěkně podepsala.

Na spaní - samozřejmě, postelový test - jasně, vůně na předloktí do postele tak, abych ji měla přímo u nosu - jak jinak.

Edit - a zbytek vůně do flakonu s dezinfekcí, přece nebudu smrdět jako levná kořalna.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 05. května 2020 14:07

Mirka  ...

...zbytek vůně do flakonu s dezinfekcí, přece nebudu smrdět jako levná kořalna.

Nám dezinfekci prďola pěkně navoněla

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 06. května 2020 11:38

Korsičanka Tak to jo, to se máte. Ta moje nepěkně smrdí.