Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 20:45

Korsičanka Ty moje zlatíčko

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 21:39

Korsičanka Jsi zlatá.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 21:48

černá káva A ty máš krásnou vůni

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 24. ledna 2020 21:50
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 22:11

V poslední době nosím nejčastěji Chergui. Znova. A znova. A znova.

A i když ji občas prostřídám, zase se k ní záhy vrátím...

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. února 2020 15:56

Tak se mi to posunulo... aktuálně mi nejvíc vyhovuje Mon Parfum Pearl... Moc potřebuju ten její perleťový chlad, určitý odstup... ledový třpyt... nenápadnou sílu, kterou mi dává.

Možná by mi teď konečně seděly Chanely?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2020 16:30

Ellen krásná vůně. Je to můj osobní objev posledních dní. Minulý týden mně dorazila třicítka a vzala mě až tak moc, že jsem dnes dopoledne rovnou odklikla druhou.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 04. února 2020 22:03

Paris 

Hned ještě další flakonek do zásoby? To musí být láska!

(Mám velký flakon, ale z druhé ruky (zde), takže není plný.)

Jak jsem normálně spíš na jiný typ vůní, tak tahle mě bere dost.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. února 2020 19:07

Moschino Femme nebo Tendre Friandise a k oběma jako základ arabka Haifa. Tak dlouho jsem nic nenosila pár let, co se to se mnou děje?

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:31

Od doby, kdy jsem zavřená doma, nosím střídavě L´Instant Magic a Mon Précieux Nectar, ovšem velmi střídmě, protože nechci obtěžovat manžela, který je tu se mnou. Pochopitelně to nedělám jen z ohleduplnosti, ale nejsem zvědavá na neuctivé komentáře, jimiž by mi mohl zkazit potěšení z některých vůní. Občas ale vylovím z parfémové zásuvky nějaký dočasně odstrčený flakón a jdu si přivonět alespoň na balkón.

Bude-li ten zákaz vycházení trvat delší dobu, výrazně to zpomalí moji parfémovou ekonomiku, poněvadž má současná spotřeba je ve srovnání s předchozími časy skoro na nule.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 23. března 2020 14:44

Nenosím nič. Jednak som doma a jednak vôbec nemá náladu .

A mám chuť si v rámci psychohygieny kúpiť nejakú vôňu, ale potom sa zľaknem, že sa mi tou karanténou zhnusí, obzvlášť, pokiaľ sa nám tá pliaga nebodaj nevyhne .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45983 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:06

slniecko mam to podobne, sice se vonim, ale jen takovymi "domacimi" vunemi, na ty svoje pecky typu supertitious nemam vubec naladu

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:18

A já teď buď nic, nebo nějaké vzdušné a mentolovky - zamilovávám se celkem rychle do Tauerova  Alpského Vzduchu alias Lesněnek Jsem zvědavá, zda se udržím a nekoupím flakon Kdyby někdo chtěl 10-20 ml, velmi by mi ulehčil rozhodování Taky nevím, co se se mnou děje - s nárůstem tlaku a corony ještě toto

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:26

Neblbněte lidi, je to "jenom" karanténa, není to konec světa. Někomu to tak přijde, ale...FAKT NENÍ.

Mně naopak začaly konečně vůně zase bavit. Dokonce jsem chtěla nedávno napsat recenzi na Jalsaimer CdG. Já jsem teď v takové euforii, asi jako jedna z mála. Akorát se mi totálně změnilo vnímání. Najednou nesnesu sladké vůně a nejlíp mi teď sedí Zagorsk a Tea Rose. 

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:29

Korsičanka 

Já Ti rozumím!. Kdyby to šlo, mám na polici Galop, Oud de Carthage, Bottega Veneta EdP, Cuir d´Ange Hermes, White Suede...

...prostě kůže, vzduch, hebké namedovělé bílozeleno a oblázkovo a švih!.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:42
Reakce na Luna:

Neblbněte lidi, je to "jenom" karanténa, není to konec světa. Někomu to tak přijde, ale...FAKT NENÍ.

Mně naopak začaly konečně vůně zase bavit. Dokonce jsem chtěla nedávno napsat recenzi na Jalsaimer CdG. Já jsem teď v takové euforii, asi jako jedna z mála. Akorát se mi totálně změnilo vnímání. Najednou nesnesu sladké vůně a nejlíp mi teď sedí Zagorsk a Tea Rose. 

​Jenom piš recenze, at je co číst.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 23. března 2020 15:47

Luna Jen piš. Já na zkoušení nových vůní nálad nemám, ale doma se voním, protože kam jinam teď. S rouškou si to moc neužiju a i do rohu roušky je to pro mě moc. 

Nejčastěji teď nosím Tauera, víceméně všechny, které doma od něj mám. 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:16
Reakce na slniecko:

Nenosím nič. Jednak som doma a jednak vôbec nemá náladu .

A mám chuť si v rámci psychohygieny kúpiť nejakú vôňu, ale potom sa zľaknem, že sa mi tou karanténou zhnusí, obzvlášť, pokiaľ sa nám tá pliaga nebodaj nevyhne .

Ja to mám naopak, po dvoch týždňoch sa mi vrátil čuch, užívam si vzorky, triedim, skúšam, objednala som si Metallique, Coco Mademoiselle. 

Vrátila sa mi energia, robím si poriadok s vôňami a nakupujem práve v čase, kedy by som mala kúpy naopak zvažovať. Odtrhla som sa z reťaze v nevhodnej dobe. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:24

milacka Je to aromaterapie. Dělá Ti to radost a zbavuje stresu, takže se tímto i zvyšuje Tvá imunita. Ber to jako prevenci zdraví. 

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 23. března 2020 16:28

Dalia Keď nad tým takto rozmýšľam, máš vlastne pravdu, zvyšovať si imunitu kúpou parfumov znie ako rajská hudba.