Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. zaří 2014 19:45

Je fakt, že se už dlouhodobě peru s vysokým počtem vůní na poličce. I proto se je snažím co nejvíc střídat, coź samozřejmě vede k tomu, že pořád nemůžu nic pořádně spotřebovat. Ale přesto jsem se teď přistihla a poštěstilo se mi, že jsem v posledníi době sáhla nejvíc po Battito d'Ali a Enigma pour Homme. A jak je to u vás?

Cervanek
Avatar
21. zaří 2014 11:14

poslední dobou nosím hodně JICKY č.p., Habit Rouge edp, 31 Rue Cambon

Právě jsem se vrátila ze služební cesty z Francie a velmi se mi líbilo, že jsme s jedním Francouzem ladili s Jicky č.p. oba dva - nestává se mi to často

Offline kinoma
Avatar
329 příspěvků moje polička 21. zaří 2014 11:44

Tak jsem o tom přemýšlela, a musím říct, že asi žádnou ze své poličky. Vůně střídám každý den a skoro nikdy nemám chuť další den na tu stejnou. Ještě naopak pro své u(s)pokojení potřebuju čichat k něčemu dalšímu aspoň na ruce. To bude ten podzimní čas... 

dusty
Avatar
21. zaří 2014 11:54

Ja som už dávno nič úplne neminula, ale blížim sa k cieľu - Gris Clair, síce s výpomocou famílie, ale predsa.  Ďalší flakón - slovami Jerry - čaká v archíve.

Často nosím samozrejme 24 Faubourg a Dune.

Nič vyslovene ženské.

Ale predsa - tridsať ml flakón  Jil Sander No 4 z mojej bohatej zásoby tejto vône - skončilo u sestry. Ak nevyšpliecha ona, neter nabetón.

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 20:22
Reakce na dusty:

24 Faubourg je ti málo ženská vůně?!

dusty
Avatar
22. zaří 2014 20:32
Reakce na Fleur:

Nie je vyslovene ženská - skôr lady. Je odťažitá. Má v sebe akúsi spoľahlivosť, na mňa nepôsobí veľmi žensky - asi preto je moja najmilovanejšia a mám ju vo všetkých koncentráciách.

Offline Leisha
Avatar
79 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 21:00

Terracotta Voile d'Ete

Bois d'Armenie

Gris Clair

Spiritueuse Double Vanille

...a i ty ostatní co to s nima prokládám jsou buď kouřový nebo květinový slaďárny...

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 21:11
Reakce na dusty:

V pořádku, nálepku "lady" beru. Mně moc odtažitá nepřipadá, naopak cítím, jak z ní ta ženskost sálá (až se toho někdy bojím). Ale momentálně je též mojí nejvíce nošenou, společně s L´Heure Bleue (to spíš u ní mám pocit, že se trošku aristokraticky drží zpátky). Minulý týden jsem ještě intenzivně voněla Absolument Absinthe, dnešním chladnějším dnem počínaje to ale vidím na ústup ze scény.

dusty
Avatar
22. zaří 2014 21:38
Reakce na Fleur:

24 Faubourg je z iného storočia doslova aj dopísmena, pokladám ju za geniálny ťah v novodobej produkcii, lebo štýlovo patrí skôr do 50-tych či 60-tych rokov minulého storočia. Vtedy boli ženy dámami väčšmi aj vzhľadom aj správaním. 

Ja sa teším, že sa ochladilo, pretože nielenže môžem vytiahnuť novú garderóbu /oh, zamat/, ale aj Le Parfum od Elie Saab - chlad mu svedčí, obzvlášť veľký mráz.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 11:45

Koukám, že budu muset očichat svůj prázdný flakonek 24Faubourg, abych si ji připomněla... Mívala jsem ji moc ráda.

Jinak se snažím tu svou poličku taky točit tak nějak aspoň trochu rovnoměrně, takže doufám, že nic ani příliš neprotěžuju ani příliš nezanedbávám, ale dneska mi vyloženě sedla Bvlgari Black. Možná ji lehce protěžovat budu.

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 17:21

Od začiatku júna na seba každé ráno striekam takmer výhradne Cologne du 68 od Guerlain, zdá sa mi dokonale príjemná a univerzálna na všetky možné príležitosti (na rozdiel od niektorých mojich vôní určených na teplejšie dni).  Je však veľmi ľahučká a netuším, čím podobným ju takto na jeseň a v zime nahradiť.  

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 17:38

Pro mě je přírozeným pokračováním Le Parfum du 68. Je to vlastně edp verze Cologne du 68. Je výraznější, sytější, sladší, skořicově hřejivá...

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 28. zaří 2014 17:48
Reakce na domenica:

Pro mě je přírozeným pokračováním Le Parfum du 68. Je to vlastně edp verze Cologne du 68. Je výraznější, sytější, sladší, skořicově hřejivá...

Ďakujem za tip, popis znie výborne a na škoricu som priam maniak...skúsim Le Parfum pohľadať v e-shopoch. Edit: vidím, že tú tak ľahko nezoženiem 

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 29. zaří 2014 18:22

minulý týden jsem strávila s bílou Habanitou a Femme de Montblanc. chtěla jsem ho strávit i s Rose Noir, ale stávkující kabelkáč pomalu, ale jistě vytekl do kabelky, takže jsem měla nejluxusněji vonící deštník ze všech 

Offline Leisha
Avatar
79 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 08:48

Měla jsem květinově svěží týden, víceméně jen Le Chevrefeuille, občas prostřídanou fialkou od Florascentu. A v noci jsem se vrátila domů, a ze všeho toho výběru co mám v polici před chvílí zas vytáhla Le Chevrefeuille. Nechápu sama sebe .

(ale v tomhle slunečným podzimu je tuze pěkná, to zas jo )

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 30. zaří 2014 10:46

Celý minulý týden na dovolené No.5 Eau Premiére. Dělala mi důstojný a příjemný doprovod.

Offline Storaenso
Avatar
21 příspěvků moje polička 06. října 2014 15:27

Zamilovala jsem se do Memoir, tak jej nosím na sobě hodně často. Někdy střídám s Hypnotic Poison a Bottega Veneta. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. října 2014 20:32

Moc mě teď baví nová Songes. To bych do sebe bývala nikdy neřekla...

Offline Sára
Avatar
6 příspěvků moje polička 11. října 2014 14:13

Nejvíc nosím pořád La Vie Est Belle eau de Toillete - připomíná některými tóny Silver Rain a zdá se mi, že má takové zajímavé pánské tóny, jinak ještě Coco Noir a vyjímečně sáhnu po ještě nějaké další..

Online Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. října 2014 15:42

Minulý týden byl ve znamení L´Instant Magic. Jenom mě, ve srovnání s extraitem, už EdP tolik nebaví; zatím je ještě kombinuji ze zásob .