Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 01. dubna 2017 21:48

v poslední době si nejvíc užívám Rose Noir

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. srpna 2017 19:32

Za poslední dva týdny to byla hlavně Angel´s Dust v chladnějších a Rrosé Sélavy v těch teplejších dnech.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 20:55

Vůně střídám, ale co se týče značky, tak bych řekla, že nejvíc nosím Guerlain. Trvá to už delší čas, že mě právě jeho vůně nejvíc přitahují. A nyní na podzim mě nejvíc táhne Angélique Noire a Mon Guerlain.

Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 17. prosince 2017 22:32

stejně jako loni - Unknown Pleasures; nepřestávám se obdivovat tomu, kterak mě W. občas nasměruje směrem nečekaným a je z toho láska jak trám 

a "objevem" letošní zimy je Gourmand Coquin, s nímž si (docela nečekaně) rozumíme velmi.

Cervanek
Avatar
18. prosince 2017 09:26

Ac je chladno, ujizdim na jarne-letnich vunich, ktere porad tocim dokola:

Opardu, Sweet Morphine - (serik)

Le Gant (kuze)

Oud Remad (kvetinovka)

zvazuji nakup A Lilac Day tedy dalsi serik 

 

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 09:36

Cervanek Jaká je výdrž Opardu?

Cervanek
Avatar
18. prosince 2017 11:57
Reakce na AlexQ:

Cervanek Jaká je výdrž Opardu?

Velmi dobrá, chladné dny vůni svědčí, v podstatě všem šeříkům

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 22. prosince 2017 07:05

Suma Oriental, Ambre Eternel, Shalimar a Amour de Palazzo. Doma, kde to voní cukrovím, už stačí jenom nějaká citrusovka, aby to trochu vyvážila.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 08:53

Nosím prakticky celý týden Chanel No. 19 a pořád jsem spokojená. To se mi už dlouho nestalo, někdy jsem schopná změnit vůni i během jednoho dne. Že by nějaký signál, abych postupně zredukovala poličku?

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 08:57

Fleur 

No, ono když se člověk voní nějakou vůní Chanel, je pak dost těžké přejít na jinou. Resp. když se voním čímkoliv jiným, bez problému vůni změním. Kdežto od toho Chanelu se jakoby nejde odtrhnout.

Jde ho - mnohem snadněji - vyměnit za jiný Chanel, ale za jinou vůni ztuha. Takhle jsem svého času nosila něco od Chanel i čtrnáct dní v tahu...

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:34

Hmmm, zajímavé vás číst s tím Chanelem... zatím jsem nenašla od Chanelu vůni, co by mi nepřišla tak trochu "bez duše", přišlo mi to všecko hrozně odtažité - až jsem už značku začala v parfumeriích obcházet obloukem a přestala zkoušet. Měla bych se přimět to znovu prozkoušet - nos se mění...

Online andry
Avatar
2696 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:42

Signature VII, Supremacy Gold, Precious Gold... shrnuto sladko(kytkovy) arabky... asi me nekdo vymenil nebo co  jo a na ceste mam jeste jednu 

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:46

Teď na jaře:

Guerlain - LPRN Ma robe Hippie-Chic, Shalimar Cologne

Sisley - Izia

Elizabeth Arden - White Tea (zvláště pro doma, když je dusno)

Cervanek
Avatar
25. dubna 2018 10:43

Propadla jsem kosatcům, koňům a kůžím:

Iris Ganache

O, Unknown

Iris Silver Mist

3.1 Arabian Horse

Offline slniecko admin
Avatar
17520 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 11:29

Ja som odhodlaná túto jar, keď už nie je zima a ešte nie sú letné horúčavy prevetrať komplet poličku, nech viem, čoho sa zbaviť a čo nechať.

Takže momentálne predovšetkým vône značiek začínajúcich sa na A a B .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 14:05

slniecko 

já už jsem "zimní" vůně odložila a vytáhla opět Liù (v zimě se mi nějak přestala líbit přestože na podzim jsem do ní byla blázen), užívám si novou Jicky a obě verze Vol de Nuit (nosím je společně, na kůži extrait na oblečení edt:-), a v romantické náladě Mon Précieux nectar.. (místo spotřebované le plus beau jour de ma vie), Samsaru... a vlastně nosím jen Guerlain

bane, ještě Fugit Amor, tu pořád:-) teď se mi víc hodí na noc než na den ale

něco mám připravené až bude opravdové léto abych zjistila, jestli se jen přes zimu nedaly a nebo se mi zošklivily definitivně a budu muset udělat pořádek dřív, než dojde na abecedu

Offline Luna
Avatar
10427 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 14:15

Fleur Tak to naprosto chápu, já třeba ze své poličky nemám teď náladu skoro na nic, líbí se mi jen ta Un Rose a zrovna jsem si říkala, teď by pomohla nějaká chladnější lehce květinová, lehce chypré...A napadla mě ta 19, ale tu nemám. A ještě bych uvítala nějakou nesladkou kosatcovou vůni!

Jinak používám teď zase Insolence, tu miluje dcera a strašně jí sluší, je úplně roztomiloučká, jak chce navonět ručičku a vlásky

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:12

Luna Mám chaldnou L`Attesu, kdybys měla zájem Ale nevím, zda bych tě finančně potěšila...

Já vlítla na květinovky a podle nálady volím něžný L`Amandière, nebo dryáčnický Fathom V

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 20:48

Luna Insolenci si užívej, tak k tobě patří!

Offline Miru
Avatar
13806 příspěvků moje polička 26. dubna 2018 05:17

Luna 

Iris de Champs Houbigant