Které vůně z vaší poličky teď nosíte nejčastěji?

20. zaří 2014 19:45
Offline černá káva
Avatar
1908 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 18:32

Dalia Dali, já to tak vždy brala. Jen mě překvapily některé příspěvky.

Ráda ze sebe cítím pěknou vuni.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 18:34

černá káva Na nějaké příspěvky nedej. Když se voníš ráda, proč by sis to upírala jen proto, že jsi doma. To je přece nesmysl!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 27. dubna 2020 23:17

černá káva Já se taky voním i doma a dokonce i na noc. Teď jsem zkoušela i vůni na roh látkové roušky a není to ono, takže spíš si to doma užívám ještě víc než jindy. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 28. dubna 2020 06:48

Renusatko 

...jo, já taky i na noc

Ke všemu - tohle je nejlepší test výdrže vůně...

(málokterá vydrží do rána)

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 11:08

Miru Ano, to praktikuji odjakživa, říkám tomu "postelový test". Už jsem sice párkrát musela v noci převléknout pyžamo, jak byla některá vůně nesnesitelná, ale uchránilo mě to mnoha zbytečných nákupů. Ideální je, když se člověk ráno probudí a cítí kolem sebe příjemnou vůni, stačí alespoň stopa, a v první chvíli se ani nemůže rozvzpomenout, co to vlastně je.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 11:10
Reakce na černá káva:

Dalia Dali, já to tak vždy brala. Jen mě překvapily některé příspěvky.

Ráda ze sebe cítím pěknou vuni.

​Pokud celý týden chodím do práce a večer třeba ještě někam do společnosti, tak si někdy o víkendu ráda odpočinu od svých vůní a třeba si jen na předloktí dám nějaký vzorek, který průběžně zkoumám. Ale obejít se úplně bez vůně, to by asi nešlo .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 12:14

Fleur ...cítí kolem sebe příjemnou vůni, stačí alespoň stopa, a v první chvíli se ani nemůže rozvzpomenout, co to vlastně je.

To se ovšem nestává často a já hlavně při poprvé na spaní zkoušených vůních vůbec neusnula..., tudíž už do postele bez vůně Stačí, co zůstane někdy na vlasech

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 12:17

Fleur 

tak to já se do postele voním zásadně tím, co se mi líbí. A u nově zkoušených, které se mi líbí, tak právě proto, zda i vydrží na kůži...

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 18:35

Pri skúšaní vzoriek si často streknem vôňu na zápästie a šup do postele. Ležím tak, aby som mala zápästie pri nose. Som divná?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 18:36

milacka 

...normální.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 19:08

Korsičanka Fleur Já na noc nic nezkouším, používám ověřené vůně z poličky . Po některých zkouškách bych se musela jít i sprchovat.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 20:45

Taky se voním na noc, zhruba 2 měsíce pokaždé Jovoy Psychedelique. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 22:16

milacka nejsi. a často to mívám jako Fleur 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 22:18

milacka V naší komunitě tedy rozhodně divná nejsi !

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. dubna 2020 22:44

Miru viktorka_od splavu Fleur takže úplne normálna. Rada sa voniam do postele, taktiež rada ráno, keď postielam, "prebehnem" pár strekmi zvrchu aj postelné prádlo, izbu pekne prevoniam a som spokojná.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 08:38

Ja se teda v soucasnem obdobi vonim, sle pouzivam ty nejobycenejsi a nejlevnejsi vonavky, co mam, protoze jak mam rousku, tak stejne nic necejtim a prislo by mi lito plytvat necim lepsim. Vonim se ted vylozene kvuli lidem, ktery potkam, aby "nerekli". Takze na sebe furt splicham cabochard od gres a prekvapive mi ted doat prirostla k srdci, pac se do tohohle obdobi hodi. Nepouzivala jsem ji proto, ze mam rozbitej rozprasovac a vetsinou mi polovina davky stece po prstech

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 10:58

razorblade No ale Cabochard není zrovna nejobyčejnější! Je to kožená klasika a navíc dost výrazná.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 12:04

razorblade Vůni neznám, ale výběr z recenze:...Nacpaná fajfka, zakouřená kůže, les a zelený mech, vyleštěné parkety, jádrové mýdlo, to všechno se v něm dá najít, silná vůně, těžko nositelná každý všední den.

A tím se voníš kvůli lidem?

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 12:07

Korsičanka  Ja ji vnimam jako dost podobnou chanelu petce, jen bez kytek. Proste hodne univerzalni vec, co se hodi ke kostymku i teplakum

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 13:05

razorblade nemusí být zrovna kostýmek, ale k teplákům bych ji nebrala, protože v jejich kontextu by mohla být interpretována místo kožené jako zatuchlá .