Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. března 2021 14:22

Korsičanka Do zbytku se teprve pustím. Už mi tady leží dlouho a nemůžu se k nim dostat. Minimálně je potřebuju znát.

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. března 2021 15:31
Reakce na Korsičanka:

Petya Charmite Jo, to byla ta moje jedna. Ale dnes nevím, zda ano...

​No, kdybych ji nemohla koupit v Oderu se slevou,tak bych do ní asi neinvestovala. Ale je krásná, to jo!

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 19. března 2021 15:33
Reakce na Fleur:

Mně se zatím od Dusity nic nelíbilo a transkripce jména značky ve mně vyvolává asociace s dušením, takže ani netoužím prozkoumávat její novinky.

Tyhle asociace obtěžují i mě. U mě tedy bohužel, protože některé parfémy mi přijdou zajímavé, s příjemnou stopou starosvětskosti.  Líbí se mi Mélodie de l´amour.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. března 2021 08:29
Měla jsem rozepsanou krásnou dlouhou a snad i vtipnou recenzi a pak se mi vypnul iPad a celý text zmizel a já nemám sílu to psát celé znovu,doprdele práce,takže ve zkratce Eau des Merveilles stojí za prd tak,že se o ní nedá ani psát znovu
Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 20. března 2021 08:37

teena-s Tak to je nejlepší recenze ever!

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 20. března 2021 08:46

teena-s 

...tohle znám! Mně zase když nějaká "error" a celej text je v tahu! To nevím, jestli mám mrsknout s notesem z okna nebo vzteky brečet nebo oboje. Ale nejhorší je, že se musím uklidnit, co nejvíc koncentrovat a snažím se to dát znovu... Někdy se mi to povede ale někdy taky nee. Protože jak člověk píše na první dobrou, pocitově, prostě to nejde.

Když mám tušení, že bude net blbnout, hned si to ukládám do emailu. Protože už jsem se právě takhle párkrát vypekla taky

(na druhou stranu - dlouho už jsem nic dlouhého nepsala. Není co)

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 20. března 2021 08:51
@Sweet Potato @Miru :D
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. března 2021 13:47
Reakce na teena-s:
Měla jsem rozepsanou krásnou dlouhou a snad i vtipnou recenzi a pak se mi vypnul iPad a celý text zmizel a já nemám sílu to psát celé znovu,doprdele práce,takže ve zkratce Eau des Merveilles stojí za prd tak,že se o ní nedá ani psát znovu

Super recenze!

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 23. března 2021 23:50

Kdybyste nahodou chteli hledat zivocisny oud v Oud Palao (Diptyque), tak to je presne to, co uz tam nenajdete

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 26. března 2021 15:43

Ráno se mi po pádu na zem rozbil odstřik Kerosene Follow

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 26. března 2021 16:15

ISONto je mi líto :(

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 18:50

Nevím, co se mnou je, doufám, že je to standardním cyklem a ne třeba Covidem, ale poslední tři dny ze sebe po navonění nic necítím - žádný obláček Ani Baccarat Extrait, ani novou Very Good Girl - přitom vůně jsem mnohokrát zkoušela ze vzorku a cítila. Na županu i po týdnu. I teď při zkoušení jiných vzorků cítím. Při vaření/konzumaci taky všechno v pořádku. Včera mě ale zarazilo, že jsem v New Look 1947 cítila Addict, na Fragrantice to tedy jedna uživatelka taky zmiňuje - a dnes při zkoušce vzorku tam nebyl. Už jsem nevěděla co bych, tak jsem se zlila Ani, jakože tu snad ucítím... Tak detekuji, ale slabě a hlavně cítím už nevyráběnou Lolitu L. Ne že by mi to vadilo, ale začínám se obávat o svou příčetnost

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 19:40
@Evanilla neboj-to bude dočasné,včera jsem se takhle málem rozbrečela že necítím klasický Shalimar a to jsem si ho "oblíkla"jako spací vůni :/
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 19:55

teena-s Shalimar je taky docela silná vůně na to ji necítit Snad to brzo přejde. Třeba není správné klima...

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 20:09
@Evanilla no právě,když jsem (ne)cítila prvně ze vzorku Portrayal ani by mě nenapadlo že budu shromažďovat odstřiky a toužit po flakonu,omamný jasmín... A takových mám víc,nedávno mě málem zabil vzorek odnože Aliena původně mylně považovaný za fejk z Polska,závisí to na měsíčním cyklu,intenzitě migrény a tepové frekvenci(přítel se mi směje,že nejvíc voním když se vztekám) :D Přejde to,jsem o tom skálopevně přesvědčena ;)
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 20:19

Evanilla Já to občas mám u vůní, které se mi hodně líbí, najednou mám den nebo dva, kdy je vůbec necítím. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 20:48

Renusatko Mě to znervóznělo tak, že jsem šla podle kódu Baccaratu hledat, zda není moc starý - přeci jen se jim to v Ingredients teď asi tolik neobměňuje. Ale ne, červenec 2020. Tak doufám, že to přejde, protože vím, že si obecně lidi stěžují, že ho na sobě necítí. No já teď necítím nic, tak to asi nebude chyba Baccaratu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 21:04

Evanilla Tak potom pokud jsi covid neměla, tak je to i možné. Kamarádka říkala, že se jí čich objevoval a mizel, měnil některé pachy a potom zmizel na čas úplně

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 21:05
Reakce na Renusatko:

Evanilla Já to občas mám u vůní, které se mi hodně líbí, najednou mám den nebo dva, kdy je vůbec necítím. 

mam to stejně

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 21:38

Renusatko To je trochu záhada, byla jsem 14 dní v karanténě s nemocným přítelem (rozestupy jsme fakt nedodržovali) a nic, já negativní. Okolo mě v práci už odpadlo mnoho kolegů z našeho patra, jsem v práci denně a zatim nic, tak uvidíme. Já čich mám, ale necítím vůni kolem sebe Snad zítra