Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 18:36

domenica Já jsem je v poslední době nezkoušela, tak právě nemám to srovnání. Ale to, co píšeš v souvislosti s Estée Lauder, dává smysl.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 19:07
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 20:19

Můžu se vyjádřit jen k té Portrait of a Lady, ani nemůžu aktuálně porovnat starší a novou verzi, ale měla jsem flakon a určitě vůně byla mnohem plnější a silnější. Teď jsem si ji chtěla připomenout vzorkem, jestli bych se k ní nevrátila... No a sice voní stejně, ale je zkrátka slabá I při popisu Iris Poudre jsme se rozcházely s andry - já měla flakon někdy z roku 2014 a ona má předpokládám mnohem novější. Na druhou stranu její popis je určitě to, co bych chtěla cítit, takže možná, pokud byla Iris Poudre reformulována, by to pro mě zrovna v tomhle případě byla výhra.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 07. dubna 2021 21:07

Evanilla ja mela pred flakonem dva odstriky z ruznych flakonu a ruzne doby a ten popis je podle jednoho z tech odstriku.

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 09. dubna 2021 19:46
Ježišmarjá Amouage má další novinky a já nemám ani odstřiky těch loňských :/
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 13. dubna 2021 23:17

teena-s což o to odstřiky, odstřiky bych i měla.. ale flakony ne a to tak snadno nedoženu!

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 14. dubna 2021 07:24

viktorka_od splavu  dyž flak je flak,já se kochám nosem i očiskama a teď si vem,že se mi líbí i ty pánské,to už je úplná mizérie,včera jsem znovu vyvenčila Ashore a zas to byl jen upocený jasmín takže s nákupem odstřiku ještě chvíli vydržím a v připadě Material se uklidňuju tím,že nejsem úplně vanilkový typ (no nějak si to omluvit musím že) na fotkách se mi tedy flakon moc nelíbí ani barevně ale pokud koresponduje s obsahem tak se bojím,že potřebovat budu :D

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 16:58
V inzerci je jedna z nejvíc nej kožených vůní a já na ni nemám,ten lokdaun mě zabije :( :cry:
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 16. dubna 2021 22:58

teena-s la botte? ouch to tlapkám

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 21:52

Nejak jsem se neprozretelne divala na promo video ke Scusami (Filippo Sorcinelli). Vyvolalo to ve mne obdobne ekl pocity jako jeho But not today nebo Heart of Darkness od Hana, a pritom ta vune je zcela ok. Aneb jak se efektivne presvedcit, ze neco nepotrebuju

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 23. dubna 2021 22:04
Reakce na andry:

Nejak jsem se neprozretelne divala na promo video ke Scusami (Filippo Sorcinelli). Vyvolalo to ve mne obdobne ekl pocity jako jeho But not today nebo Heart of Darkness od Hana, a pritom ta vune je zcela ok. Aneb jak se efektivne presvedcit, ze neco nepotrebuju

​schválně jsem se podívala. Ano, taky určitě nepotrebuji, ani vyzkoušet... 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 04:27

andry Petya Charmite 

...no, vzhledem k tomu, čím vším - profesně - Filippo Sorcinelli prošel, jaká je jeho tvorba, kde a na čem momentálně pracuje, a pak, když člověk slyší jeho hlas(pro mě osobně kontrast k tomu všemu, resp. velmi jemný až bázlivý/pokorný a současně

křehce blahosklonný.?.,

lehce dekadentní, aristokratický, stydlivé bohémský...

Vlastně - to už popisuju, jak na mě působí celkově...)

...to video je odvážné, originální, podprahově vypovídající.

 Ke všemu - zkusila jsem zatím pouze jeho dvě vůně a jsou absolutně neškodné, nijak kontroverzní, na můj vkus velmi jemné ale propracované.

Stokrát radši takovéto promo, než rozesmátou kikinu na kole, v proutěném nosiči štěnátko a kolem nich růžové mega bubliny...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 04:34

andry Petya Charmite 

díky Vám jsem nakonec zkoukla i další videa k vůním a

moc se mi líbí!.

Na každé z nich - přestože je velmi krátké - by se dal napsat poměrně dlouhý komentář k tomu, co vyjadřuje, co cítím...

Mě naopak ta promo díla k jeho vůním přitáhla ještě víc...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:33

Miru

Negativni reakce taky reakce, nejhorsi je, kdyz umelec nezanecha zadny dojem. Generalizace ve vztahu k cele jeho tvorbe tu ovsem neprobehla - nazkouseno mam primerene na to, abych si udelala nazor

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 07:39

andry 

Offline teena-s
Avatar
824 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 08:36
@Miru kikina štěňátko a bubliny :D :D
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 12:59

teena-s kikina, štěnátko a bubliny klíďo píďo...

...horšie sexíííí dáma za tmavej noci vo večerných (?) divnošatách tváriac sa nadržane...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 13:00

andry moje šťastie, že na videá/podkasty/etc...nemám sitzfleisch.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 13:13
Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 24. dubna 2021 14:51

Řeč je o tomhle videu?

Přijde mi nechtěně... vtipné. Což asi nebylo účelem. Ale ráda vůni příležitostně vyzkouším. Pořád to může být fajn vůně, jen s podivným videem (které - věřím - s někým naopak rezonovat může). Mám to tak i u slovních hodnocení. I ty negativní mě nemůžou ovlivnit natolik, aby mi vzaly chuť (minimálně příležitostně) vůni vyzkoušet, pokud jsem to jinak měla v úmyslu.