Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 04. dubna 2021 22:50

Evanilla 

Neremcej. Právě jsem si dala na ruku Nightflyer (Olympic Orchids), což je reedice vůně Bat, kterou Ellen Covey původně vyrobila pro Zoologist, než ji loni předělal Prin Lomros. Co bych za to dala ji teď necítit.

(Ne, promiň. Samozřejmě tlapkám a držím palce, ať se to brzo spraví.)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 09:11

wendulka Co čekáš od netopejra?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 09:36

Evanilla 

Tak nemůžu říct, že bych byla úplně nepřipravená, ale roky nemytý potkan se zálibou v přezrálém tropickém ovoci mě trochu zaskočil .

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 09:42

wendulka To jsi mi připomněla (a není to off topic protože mě to nepotěšilo) moji nedávnou zkoušku La Couche du Diable. Omlouvám se všem, kteří ji mají rádi, ale já po rozvonění cítila někoho pomočeného a hodně uleželého.

A ještě k tématu, stěžuji si, co to proboha provedli s Portrait of a Lady? Je to značně naředěné

Online jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 09:43
Reakce na wendulka:

roky nemytý potkan se zálibou v přezrálém tropickém ovoci mě trochu .

​Zkrátka netopýr jako vyšitý....tak tohle by mě nedonutila vyzkoušet ani sebevětší touha po parfémovém sebevzdělávání.

Ale s ohledem na předělávání se to asi nekomu líbí - inu, proto gustu...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 09:50

Evanilla 

La Couche du Diable je náhodou super

Tu jsem jednu chvíli zvažovala, když byla za dobrou cenu na profi-parfemy.

O těch reformulacích FM jsem slyšela už několikrát a odkládám jak jen můžu, dokud je hladina flakonu v akceptovatelné úrovni.

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 10:24

Tak bohužel reformulace FM mohu potvrdit.... Mám z prosince nový flakon Portraitu a je to znatelný rozdíl.... netušila jsem to, nekupovala bych velké balení. Zkoušela jsem i Carnal Flower a tam je to podle mě ještě markantnější. Měla jsem ji hned po jejím prvním uvedení na trh (2005) a to bylo něco naprosto jiného. Tuhle verzi nezvládám, tuberóza naředěná a štiplavá, sklouzává na mě k dezinfekčnosti...

Nechápu a je mi z toho smutno...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 10:40
Reakce na wendulka:

Evanilla 

Tak nemůžu říct, že bych byla úplně nepřipravená, ale roky nemytý potkan se zálibou v přezrálém tropickém ovoci mě trochu zaskočil .

​:D

Online jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 10:48

Tak to jste mě tedy nepotěšily. Chtěla jsem si na jaro koupit  L´Eau d´Hiver (a tentokrát rovnou velké balení) - už takhle to byla pro mě polívačka a další naředění si ani nechci představovat.

FM pro mě vždycky byla značka kvalitativní jistoty...ach jo

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 11:34

Lu Jdu vyzkoušet a už dopředu se bojím, neb jsem nákup flakonu dlouho odkládala:(Co se dá dělat,  zas holt budou jiné krásky...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 11:50

Ty reformulace FM - umite odhadnout, od kdy cca?

Edit: aha, min. z prosince... no, nemam radost...

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 11:54

Korsičanka Já jsem mohla přímo porovnat, protože jsem měla doma ještě poslední cestovní 10 ml flakon ze staré šarže....Tak dlouho jsem odkládala nákup velkého balení, až bylo pozdě. Ale za mě, Carnal dopadla hůř. Portrait v této formě asi unosím, i když už se z ní neposadím na zadek - ale Carnal bych už nedala....

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 11:56

Korsičanka Tak jsem zvědavá na Tvé dojmy, určitě dej vědět! Odkud máš flakon, jestli se můžu zeptat?

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 12:02

andry Tu Carnal jsem zkoušela dříve.... Osobně bych si tipla, že došlo k reformulaci v době, kdy přešli na ty nové 30 ml balení a zrušili cestovní sady 3x10 ml - což mě fakt naštvalo, protože mám krásný cestovní FM flakon k ničemu. Tedy dají se koupit jednotlivě 10 ml, ale to je absolutně cenově nevýhodné a pochopitelné pouze u těch dražších kousků jako třeba The Night...

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 12:13

Lu Já právě nemám flakon, jen odstřiky. 2 starší a jeden nový, tak uvidím. Písnu, až na ni budu mít náladu. A Carnal Flower už ani nechci, když mám Kriminálnici:) Teď, když jsou u nás k dostání, aby se člověk pídil v cizině po vintage

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 12:30

Lu a k tomu prechodu doslo zhruba kdy? Ja to moc nesleduju, mam svoje stalice... ale pripadne mi, ze to uz bylo o hodne driv

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 13:26

andry Dívala jsem se a byl to duben 2019... Já určitě od té doby nic od FM nekupovala, tak netuším - až teď v prosinci ten Portrait a vzorek Carnal někdy v září...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 13:28

Lu ja mam Iris Poudre koupenou v rijnu 2019, proto se tak vyptavam

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 13:33

Tak ony tam nějaký změny - větší než v přijatelném rozsahu v rámci šarží - byly i dřív, zrovna u Iris Poudre, taky u Musc Ravageur byly významnější.... Ale k větším zásahům došlo fakt asi v tom 2019. A teda ach jo! :-(

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 05. dubna 2021 13:40
Reakce na wendulka:

Evanilla 

Tak nemůžu říct, že bych byla úplně nepřipravená, ale roky nemytý potkan se zálibou v přezrálém tropickém ovoci mě trochu zaskočil .

Zkoušet nebud. A tebe lituju.