Stěžovací parfémový koutek

25. srpna 2014 17:43
Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:19

Evanilla andry 

Jo, Terenzi toho v rámci x značek chrlí tolik, že se mu to plete všechno pátý přes devátý.

Mně se zatím od něj vážně líbila asi jen Porpora, že tam k té orientální růži přidal kaštany, ale na pořízení je to málo.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 12. února 2021 09:48

wendulka andry Terenzi brrr a Porpora na mně velké brrr

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. března 2021 12:21

Jak jsme to o 3 stránky dozadu, začátkem února, mluvili o potřebě o rozšíření poličky o sekci archiv. tak jsem hned oslovila technickou podporu formou SZ, ale zpráva nepřečtená, je to asi marný.  :-(

Máte prosím wendulka slniecko možnost oslovit někoho z kompetentních osob přímo? 

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 07. března 2021 12:26

domenica Zrovna dnes jsem na to myslela. Tak minimálně děkuji za zprávu. 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. března 2021 12:50

domenica 

Tak my můžeme akorát zkusit oslovit programátora přes Messenger, no vzhledem k tomu, že před tímto požadavkem stojí dlouhý seznam jiných nevyřízených (chyb) už od podzimu, tak nevím...

Bohužel ale já jsem od zítra dva týdny pracovně mimo (pro dobrou věc), takže jedině, že by se obětovala slniecko.

Já bych měla čas se tomu věnovat až na konci března.

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. března 2021 13:03

wendulka 

Jasně, že to počká, nejde o život , ale vzhledem k tomu co píšeš to vypadá na termín "výhledově až nikdy" . Jenom, že to je škoda, no.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. března 2021 13:30

domenica 

Njn covid dal od loňska na zadek úplně všemu včetně tohohle.

Ale tak teď už mám od pondělí zaregistrovanou mamku (70-79), tak až se naočkují pedagogové včetně mladých zdravých, kteří jsou na základě nové vládní očkovací strategie dle údajů z ISIN v čekání na PIN2 prioritnější, přestože všechny tady víme, že školská zařízení se hned tak neotevřou, a přijde řada s termínem i na ni, tak načerpám i dostatek duševní síly na komunikaci s programátorem, že ho budu zase víc s těmi dotazy bombardovat.

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. března 2021 13:38

wendulka 

Jasně, vím, že komunikace s programátorem je vždycky běh na delší trať... a vlastně covid necovid. Pusť to ted z hlavy... třeba mi odpoví. :-D 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 07. března 2021 13:41

domenica 

No do něj se právě musí trochu šít zprávami tak jednou týdně, když od něj chce člověk odpověď a  alespoň nějaký výsledek.

Už ho za tu dobu znám no.

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 07. března 2021 13:46

domenica A kdo je programátor? Najdu to někde?

Online domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 07. března 2021 14:01

Renusatko 

zdolf

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 09. března 2021 20:35

wendulka domenica obetovať sa rada obetujem, ale za výsledok neručím:)

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 18. března 2021 21:23

U nás doma právě proběhla šílená scéna kvůli kravině a já chtěla zrovna něco vyzkoušet ze vzorků. V kritické době jsem vytáhla z obálky Dusity vzorek, dala na ruku a Oud Infini . Jako opravdu jsem v té chvíli nemohla ze všech vzít něco jiného? Nemůžu to umýt, mám to na zápěstí a koukám výdrž 10 hodin. To mám do rána. Asi budu spát v rukavicích.

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 18. března 2021 21:44

Renusatko po kravine kravinec

Prepáč, ale musela som.

V každom prípade, potľapkávam.

A tí ostatní, čo ťa štvali, to majú za to!!!

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. března 2021 22:08

Renusatko Mělas jí polít toho, kdo dusno vyvolal

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 18. března 2021 22:16

slniecko Děkuji. Naštěstí po Varanasi mi to přijde dýchatelné. Po delší době a částečně umyté. Začátek mě značně vyděsil. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:33

Renusatko Stane se...

Mně se zatím od Dusity nic nelíbilo a transkripce jména značky ve mně vyvolává asociace s dušením, takže ani netoužím prozkoumávat její novinky.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:39

Fleur Měla smůlu, Renusatko, protože ostatní jejich vůně jsou květinově neškodné. Mně se zatím líbila jen 1, ale nevím, zda by to platilo i dnes. Na mé kůži jim chybí v drydownu to lusknutí prsty

Offline Petya Charmite
Avatar
199 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:20
Reakce na Korsičanka:

Fleur Měla smůlu, Renusatko, protože ostatní jejich vůně jsou květinově neškodné. Mně se zatím líbila jen 1, ale nevím, zda by to platilo i dnes. Na mé kůži jim chybí v drydownu to lusknutí prsty

​Já od Dusity mám a můžu jen La Douceur de Siam. Jinak buď se to na mě vyloženě špatně rozleží a cítím živočišno a nebo tomu něco chybí... Hype kolem vůní obrovský a cena je taky vysoká... Naštěstí máme každý jiný nos :-D

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 19. března 2021 12:21

Petya Charmite Jo, to byla ta moje jedna. Ale dnes nevím, zda ano...