Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. ledna 2015 23:34

Já ty sestřičky trochu přeruším. V pondělí odpoledne u nás v baráku v přízemí u schránek kdosi za sebou zanechal mohutný oblak Eclat d´Arpege. Nositelka na sebe musela vyklopit snad půlku flakonu. Doteď jsem netušila, že je to možné až tak výrazně .

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 01:15
Reakce na wendulka:

Možná to byla její "napodobenina"

Ale to bys asi poznala. Jsou výraznější a o dost chemičtější. Zrovna s Eclatem jsem měla tu čest odobně (kdysi na MMB) a opravdu to byla síla!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 21:14

Poslední dva dny docela slušná úroda. 

Ve čtvrtek na ZŠ jsem už v chodbě potkala Cerruti 1881, vůně se táhla přes další dva rohy a dlouhou chodbu, pak jsem konečně potkala prvního člověka - mladou maminku, co vyzvedávala děti v družině. Docela slušná siláž, nebo toho na sebe nalila fakt hodně, ale bylo to příjemné. U nás ve škole neskutečný oblak růžové Adidasky. 

Dnes v metru a tramvajích: Eternity - zezačátku nadšení, jak se mi líbí, po chvíli mě začala otravovat a houpat žaludkem, stejně jako vždycky. Na I. P. Pavlova Un Jardin sur le Nil. 

Offline ntiti
Avatar
364 příspěvků moje polička 16. ledna 2015 21:20

v úterý v centru Prahy L'eau d'Issey Miyake mě dost překvapil, neb jej považuji za prudce vodní - letní vůni

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 19. ledna 2015 15:56

Na poliklinice Slona, paráda, ale na paní, do které bych to vůbec neřekla. Taková 60ti letá průměrná šedivá myška, hned ji to trošku pozvedlo. A venku 2x Chloé.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 19. ledna 2015 21:32

Na stanici metra som stretla Angela a v tom dave ľudí to bolo veľmi príjemné. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 23. ledna 2015 10:22

Dneska překvapivě na schodišti Aromatics Elixir - překvapivě, protože u nás sice potkávám spoustu parfémů, ale jak doba velí, většinou těch sladkejch... tohle byla velmi příjemná změna. Kupodivu tetina nebyla civil, leč "naše" - tak ji snad ještě někdy někde vyhmátnu...

petra.prvni
Avatar
23. ledna 2015 10:35

Cerruti 1881 zavoní často a snad si ho  budu muset někdy zase pořídit. Jinak všude cítím Chloe, La vie est belle, občas Angela.Tuhle provoněl restauraci některý Alien a hned to kolega komentoval, že to smrdí jak drogerie. To nevím, co za rohem říká na moje kreace .-)

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 23. ledna 2015 10:42

Ráno si ke mně v autobuse přisedla La Vie Est Belle....já vím, že je lepší vonět čímkoliv než smrdět, ale v tomto případě to můj žaludek nějak neuměl rozlišit.

petra.prvni
Avatar
23. ledna 2015 10:46

po ránu je člověk citlivej na všechny pachy .-). Mně na ulici voní snad všichni lidi, kteří se čímkoli voní. Pamatuju si, jak mi voněl jeden kluk, který používal Old Spice.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 24. ledna 2015 14:11
Reakce na jerry:

Mno já radši litr LVB než hnusnou kytkovanou drogérkovou umělotinu.

Dnes v Kauflandu závan Insolence. než jsem zvedla  hlavu od vozíku, ze kterého jsem vykládala zboží, byla nositelka fuč.

Ale ta vůně byla reálná. ( a já to nebyla )

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 27. ledna 2015 19:33

V sobotu v Globusu u pokladen Chanel 5, nevim kde se tam vzal. Za náma stála taková malinkatá stará babička s pár věcma ve vozíku. Za tím vozíkem se skoro ztrácela jak byla shrbená, ale vůně musela být od ní. Pustli jsme jí před sebe. Smála se a já žasla, jak taková shrbená stařenka s milým úsměvem nádherně nevtíravě voní pětkou. Kdyby bylo více času složila bych jí kompilment.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. ledna 2015 23:30

Dnes jsem v jídelně, kam chodívám občas v týdnu na oběd, zcela neomylně potkala na jedné paní výrazný Chanson d´Eau a kupodivu to bylo velice příjemné narazit na ni takhle po letech (byla to má první vůně).

petra.prvni
Avatar
13. února 2015 08:25

já to musím někam napsat - právě jsou u mne 2 řemeslníci a oba strašně smrdí! asi se nemejou

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. února 2015 08:32
Reakce na petra.prvni:

Tak to ti nezávidím, to jsem také zažila a tvař se mile a přívětivě, když ti nejdou pod nos!!

petra.prvni
Avatar
13. února 2015 08:55
Reakce na naja:

teď právě odešli, tak větrám a nemusela jsem se na ně tvářit mile, jen jsem měla problém se k nim přiblížit a kontrolovat, jak pracují

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 13. února 2015 09:57
Reakce na petra.prvni:

tak to bol možno zámer

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 13. února 2015 12:34
Reakce na slniecko:

Také vysvětlení.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 13. února 2015 19:45

Dnes jsem na jedné mladé slečně (křehká brunetka s modrýma očima) rozpoznala Eternity - vůně se k ní velmi hodila.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 24. února 2015 19:41

Dneska nevídaná voňavá žeň pod jednou střechou: 3x Eternity, 1x Coco M., 1x Chloe a něco, co neznám, ale takových vůní je teď mraky - pačuli, ovoce, květiny.