Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 10:44
Reakce na barbucha:

chichi, ano jde o pocit, můj je takový, tvůj takový a pocity těch špindírů jsou zase jinak takové.

prostě jim přijde, že jsou ještě čistí a v normě... ale to už pomalu přelézám do jiného vlákna.

 

 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 15:29

Ono někdy stačí být u někoho na návštěvě (obědě) a pak jet domů. Jako se mi to onehdy stalo u maminky, má sice digestoř a větrala, ale kuchyň je malinká a hned vedle chodba s kabátama a já jsem celou cestu (v autě) cítila ze sebe jídlo. Stávalo se mi to i v naší jídelně, hlavně v zimě, že jsem přišla z oběda a to jídlo jsem ze sebe cítila, což nemám ráda. V MHD to je vůbec peklo, stačí jeden smraďoch, správný rosný bot a teplota a je vymalováno.

On se někdo může zpotit i v kanceláři, syn dělá v kanclu narvaném počítači a běžně tam mám okolo 30 stupňů. Já mám vždycky nějaký deodorant v kabelce nebo v autě, stačí v létě sednout do rozpáleného auta nebo v zimě jít po nákupech a jsem opocená celá. Ráda se pak osvěžím, ale nemám spraye, používám většinou kuličky s lehčí vůní.

Mně avivážově a práškově voňaví lidé nevadí (pokud to není madam nestřídmě politá Chloe nebo modrým Lenorem), ale zase lepší, než smrad z potu, chlastu, kouře, fekálií, přepáleného omastku a nedej bože všeho dohromady.

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 18:38

Nemám rada výrazné aviváže, podľa mňa sa bijú s akýmkoľvek parfémom. Sama na sebe neznesiem vôňu pracích prostriedkov, všetko musí byť perfektne vypláchané (a koľko vody na to vyplytvám). Maximálne skombinujem telové mlieko s parfémom, vždy splynú do príjemného celku.                                                     Ku kuchynským pachom - minulý rok sme s kolegami chodievali na obed do istej závodnej kantíny, ktorá nemala vyriešené odvetrávanie a všetky pary, vône i pachy boli nielen v kuchyni, ale aj v jedálni. To všetko sa miešalo s pachom špinavých a zaolejovaných montérok robotníkov. Ľudia, vojsť tam ráno znamenalo koledovať si o prudkú rannú nevoľnosť , ísť tam na obed zase napáchnuť výparmi od výmyslu sveta.  Šesť hodín po dvadsaťminútovom pobyte v tej miestnosti nám bundy smrdeli ako tchorom, nebodaj keď bolo na obed filé či kyslá kapusta. Celé noci sme ich vetrali a čo 3 dni prali . My sme to však vydržali, lebo tam aj na závodnú kantínu varili fantasticky!

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 20:51
Reakce na naja:

koukám, že modrej Lenor je legendární 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 08. prosince 2014 21:12
Reakce na andry:

Používala ho tchýně když jsem byla těhotná a všechno mě navalovalo a pak ještě dlouho potom. Trpěla bych zřejmě dodnes, ale při jedné výměně názorů, kdy jsem si dovolila dát decentní osvěžovač na mega chodbu v přízemí, kde se povalujou škrpály celého osazenstva včetně jejích hojných návštěv, kde bydlím a ona o patro výš, jsem jí řekla, že já trpím jejím Lenorem cca 10 let a nedovolím si ani ceknout, už ho nepoužívá. Pro mne je to neuvěřitelný smrad.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. prosince 2014 16:50

Či to nebude tým, že takej pravej gazdinke, čo pre pierko aj cez plot preskočí, ale zároveň chce aby ona aj jej najbližší voňali, svedomie dovolí nakúpiť kvantá aviváže, ale už nedovolí tie peniaze márnotratne "vyhodiť" za parfém...

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 11. prosince 2014 09:42

Teda, nevzít si na sebe podruhé oblečení, které jsem měla jednou na sobě a hned ho prát mi přijde už fakt hodně dekadentní a jako nerespektování životního prostředí.

Nejsem žádná přírodní žena, ale oblečení, ve kterém jsem seděla v kanclu, si klidně na sebe vezmu i podruhé i potřetí. A nesmrdím :)

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 12. prosince 2014 13:15

Já jsem měla zase jednou voňavé žně, mimo Coco M. jsem ostatní nepoznala, ale všechno bylo krásné a elegantní a na dámách středního věku.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. prosince 2014 12:53

V úterý jsem v Centralu v Mostě narazila na jedné hnědovlasé paní s malou holčičkou na Euphorii Forbidden. Konečně něco jiného než LVEB.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 15. prosince 2014 15:43

Vagon navoněnej No. 19. Po bližším pátrání jsem identifikovala na pohled nenápadnou starší dámu v krásnym roláku barvy smrkový zeleně. Skvěle to k sobě pasovalo a jí to seklo. 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 15. prosince 2014 20:14

Dneska jsem potkala během půl hodiny 3x Coco M. Ještě snad nebyly Vánoce, ne?

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 15. prosince 2014 20:25
Reakce na naja:

Ty taky? Já dneska po celé Lanovce a v Mercury.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 15. prosince 2014 21:19
Reakce na 74SLena:

Náměstí a Dlouhý most, třeba měli v parfumerkách stříkací akci.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 17. prosince 2014 14:18

Dnes poránu Cerruti 1881, moc příjemné to bylo... Vždycky když ji potkám, tak se mi po ní dost zasteskne.  

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. ledna 2015 15:50

Dnes opravdové překvapení před pokladnou v supermarketu - Chanel Gardenia.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. ledna 2015 19:14

Dnes celé nástupiště na Kačerově prosycenou krásnou kadidlovou vůní, opravdu kadidlo, vůně se stupňovala směrem k výstupu a ejhle ve vestibulu stáli Tři králové a jeden opravdu mával kadidelnicí, příjemné , opravdu hodně.

Ale kamarádka, která šla se  mnou, zelenala, inu slabá nátura

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 09. ledna 2015 10:36

Dnes ráno jsem měla dojem, že jsem na někom na ulici cítila Opium 2009. Netuším, kdo to byl - míjeli jsme se protisměrně a byl to tak rychlý a intenzivní závan, že než jsem se vzpamatovala, nebylo už co řešit.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 14. ledna 2015 12:42

Ráno jsem byla na krvi a sestřička voněla Chloé. Do ordinace se ta sterilní čistota docela hodila.

Online andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 14. ledna 2015 21:18
Reakce na naja:

moje dnešní sestřička měla Angel Aqua Chic. zajímavé překvapení :)

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 15. ledna 2015 21:15

Já jdu na krev zítra, tak jsem zvědavá, čím bude vonět ta moje . Pomalu bychom to vlákno mohly přejmenovat!