Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 24. října 2023 12:12

Je tady někde vlákno: Jak mít průser i s krásnou vůní? :-). Já včera našla zbytek POAL, moc se mi líbila, říkala jsem si, že si ji musím po letech koupit. A pak jsem vracela vnuka a dostala jsem vynadáno, že mimino je úplně prosycené parfémem. Jo, dcera má pravdu, miminka by měla vonět po miminku :-).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 24. října 2023 13:04

999 Pozor! Bude asi taky reformulovaná

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 24. října 2023 13:16

Korsičanka Ach jo :-(.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 24. října 2023 14:30

999 

Já jsem v sobotu hlídala naše mimimo a mimino bylo pochválené, že mu vlásky pěkně voní (Noir de Noir). Miminu to tedy bylo úplně fuk

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 24. října 2023 16:37

999 Já jsem teritoriální typ, mně moje vlastní miminka navoněná cizí vůní (byť šlo o rodnou sestru) také strašně vadila. Mými parfémy samozřejmě obě děti vonět mohly .

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 24. října 2023 16:54

Fleur Já to chápu, musím si na to dávat pozor :-).

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 19. listopadu 2023 21:12

V piatok v meste pri oslavách sa nado mnou v dave vznášala krásna vôňa ruže....najprv som si myslela, že Trance, potom som si uvedomila, že aj keď sú to vyznením úplne iné typy vôní, tak Tauer má veľmi podobný ružový akord...a asi aj mnohí ďalší...

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. ledna 2024 21:07

Jsem v Praze na víkend s mužem, na dobrý jídlo, na Brandla do Valdštejnské jízdárny, na procházky, kávy a dlouhý ráno u hotelový snídaně a kino. Tibetská kinematografie v rámci festivalu Íránci. A v tom kině někde blízko Santal 33. Ještě nikdy nevoněl tak dobře!

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 04. března 2024 11:40

Dneska na zastávce autobusu nádherná čistokrevná pačuliovka (nositelka neidentifikována, bylo tam plno lidí).

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 07. března 2024 18:47

Dneska mi z polední pauzy zbylo asi 8,5 minuty na oběd. Dlouhá cesta v suterénu od výtahu do jídelny je obvykle prodchnuta mýdlovým odérem z malé prádelny a následně sušárny a končí u kuchyňských výparů. Dneska byla mě ale na oběd dovedla Chanel No 5, klasická, krásná, čistě květinová a světe div se- když jsem se po tep chvilce vracela zpět, ještě jsem ji cítila. Nebyla ani moc, ani málo, byla přesně akorát. Už si jdu nachystat flakon na zítra.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 08. března 2024 10:17

marieu To je hezké, když potkáš takovou noblesní vůni na místě, kde bys ji vůbec nečekala. 

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 08. března 2024 15:17

Fleur zato dneska měl někdo na sále umělohmotnej ylang, ze kterýho mě až navalovalo.

Offline salvia
Avatar
příspěvků moje polička 20. března 2024 21:40

Masarykovo nadraží, davy lidí, sekuriťák ... a voněl , že jsem se za ním úplně perplex opravdu otočila (a čumily fakt nesnáším ). 

Ovšem právě před týdnem jsem mentorovala puboše při odchodu na ples: "Navoň se. Pamatuj, že za voňavým chlapem se otočí každá ženská."  Takže to asi nebyla velká nadsázka, že?

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 20. března 2024 22:12
Reakce na salvia:

 Takže to asi nebyla velká nadsázka, že?

​To byla zkušenost...vlastní

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 23. dubna 2024 22:35

999 Fleur 

Holky, dočítám se značným zpožděním... ale nemohla jsem si nevzpomenout, jak mě snacha kárala že jí mimina vždycky navoním. Asi je taky teritoriální typ (ne asi, vlastně je, a zcela určitě)

Ono šlo většinou o 24 Faubourg, a to se patrně k miminům moc nehodí

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 07:37

barbucha No to nehodí :-). 
Ja mám teď novej příběh, šla jsem hlídat vnuka a poslala mladý na večeři. Dcera si při spěšném odchodu vzala omylem z věšáku moji bundu ( máme stejnou), úplně nasáklou Lost Cherry. Dcera mi pak se smíchem vyprávěla, jak ten její sambo držkoval, že je po delší době na večeři, bohužel s tchýní :-)).

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 09:22

999 

Chudák

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 10:01

999 

A politoval toho chudáka někdo?

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 24. dubna 2024 13:44

999 Tak to je dobrá historka! 

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 26. dubna 2024 06:02

...jela jsem ve vlaku, a do už tak  téměř plného  kupé přistoupil štíhlý, vysoký, tmavovlasý kluk/muž cca 30 let -

v moderním černém obleku, bílá košile, černé kožené lakovky, celkově upravený a

VOŃAVÝ!.

To byla TAK krásná vůně, že jsem jen(vduchu teda, že jo) lapala po dechu...

...jakoby ta vůně byla tvořena v kruzích -

první, větší byl měkce lahodně čerstvý, nasládlý, jemně akvaticky načajovělý, pastelově zelenkavo antracitový, jasný, slunečný a

tenhle kruh se vznášel všude, vyplňoval nesmírně příjemně prostor, ale

současně jsem vnímala i

druhý "kruh", vnitřní a 

tam bylo uzemňující dřevito - téměř mi to šlo až do hebce luxusního oudova,

zelenavě čerstvé, oblé, delikátně pikantní.

Vůně prostě dokonale onoho mladého gentlemana doplňovala!.

MUSELA jsem zjistit, co to je a také jsem mu vůni samozřejmě chtěla pochválit.

Po pár minutách, plno/neplno, jsem se k němu naklonila, omluvila se a podotkla, že ta vůně na něm je prostě dokonalá, nádherná, a poprosila jsem ho o název...

...napřed prý, že Dior Sauvage, chtěla jsem vědět verzi, tak to upřesnil na

Christian Dior Sauvage Elixir.

Znovu jsem složila kompliment a poděkovala.

...byl překvapený, ale potěšený hodně, celý zčervenal...