Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 16:39

Před 2 dny jsem u nás v baráku potkala syna jednoho z našich sousedů a zcela zřetelně jsem z něj zacítila pánský Davidoff Cool Water-

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 26. zaří 2014 18:39

Dneska opět na schodišti krásně rozváněl Slon, teď v tom podzimním počasí úplný pohlazení... 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. října 2014 16:15

Jak jsem dřív říkávala, co všichni mají s tou Chloé, že já ji vůbec nepotkávám, tak teď je všude...

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 06. října 2014 19:33
Reakce na wendulka:

Před 2 dny jsem u nás v baráku potkala syna jednoho z našich sousedů a zcela zřetelně jsem z něj zacítila pánský Davidoff Cool Water-

Počki, to jako že děs nebo dobrý? Ten první smajl mě znejišťuje!

Já totiž pánský C.W. jo!

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 06. října 2014 19:46

Na starší elegantní paní Coco a docela dost různý mix nějakých jemňoučkých květinovek - nebývalá a příjemná úroda.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 06. října 2014 20:32
Reakce na Barbarella:

No já právě, že pánský Cool Water taky jo. Ten smajlík byl údiv nad tím, že jsem v našem baráku narazila na vůbec nějakou pánskou vůni a ještě k tomu na takovouhle a doplnila jsem to tím obdivným.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. října 2014 13:40

Příjdu domů a čekám dole na výtah...přivalí se korpulentní "dáma" v obláčku Chloé a zatímco na ten výtah čekáme spolu, prskne na sebe těsně před nástupem asi devět střiků něčeho bonparového...

Funitel to ohodnotil slovy, že zavětřila mě, tak si hned musela označkovat teritorium...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 08. října 2014 17:38

Ve výtahu v práci měl někdo Eau (nebo Elixir) des Merveilles. Nádhera!

A včera cestou ze srazu, už s notně otupělým čichem, jsem potkala Soir de Lune, tu nešlo přehlídnout. 

V domácím výtahu odpoledne zavánělo něco moc pěknýho, trochu to připomínalo Eau de Lune Laury Mercier, ale kde by se tady vzala! Budu muset číhat, je to záhada!

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 08. října 2014 22:15

Dnes po půl deváté večer na kulaťáku v Dejvicích kolem mne prošel Mon Precieux Nectar a voněl na oné dámě nádherně... přiznejte se, kdo jste to byl 

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 09. října 2014 19:58

Já jsem minulý pátek zaskočila do Fannu prozkoumat nějaké mainstreamové novinky. Bloumala jsem tam sama, takže jsem se stala lehkou kořistí pro nudící se slečnu prodavačku. Další zákaznice, elegantní paní přibližně mého věku, která tam vstoupila, zaslechla útržek našeho rozhovoru, v němž jsem smutně vrtěla hlavou nad tím, že produkce Chloé opravdu nebude tím, co hledám. Daly jsme se pak spolu do řeči a paní se v parfémech evidentně vyznala. Vznášel se kolem ní obláček nádherné vůně, musela jsem se zeptat, co to je - byl to Aromatics Elixir. Tak dlouho jsem ho na nikom necítila, že jsem zapomněla, jak je krásný!

Offline Mitzi admin
Avatar
1092 příspěvků moje polička 09. října 2014 22:21
Reakce na Fleur:

Je krásný, ale musí se "umět" nosit.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 13. října 2014 17:36

Nemůžu říct, kdo to byl konkrétně, ale ve čtvrtek odpoledne bylo Palladium opět prosycené La Vie Est Belle.

Offline alalu
Avatar
56 příspěvků moje polička 14. října 2014 19:27

...chodim po dome a citim karafiaty,sladsie ale karafiaty....nik u nas nebol,kvety nikde-takze to uz len mohla byt moja najmladsia.Ona sa taaaak naliala Bellodgiou....takze kvety do domacnosti uz nekupujem....

No a vikend nas bol pozriet jeden manzelov priatel,a ten vonaaaaaaal...citrusovo korenisto ale aj sladko.Nie odpudivo sladko ale tak ako ked niekto cmula sladky cukrik,alebo pride v kozennej bunde a vyzlecie sa...ale neprisla som co to bolo,a nechcela som sa pytat

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 17. října 2014 23:16

No a včera jsem potkala na pěší zóně u nás ve městě na jedné brunetce Immortelle de Corse (L´Occitane). Voněla na ní fakt krásně, stejně jako na parfemce, ne ten děs, co vytváří na mně.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 22. října 2014 19:04
Reakce na wendulka:

Dnes v čekárně jsem cítila Coco a v obchoďáku Eternity.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 29. října 2014 22:00

Dneska to tedy bylo překvapení. Chlápek s dlouhým drnem na hlavě, celý v ušmudlané "jeté" džínovině...a táhl se za ním moc příjemný sladký ocásek něčeho, co mi vzdáleně pripomnělo Givenchy Pí.

dusty
Avatar
31. října 2014 14:23

Náš asistent od novembra oficiálne postupuje medzi nás, jeho bývalých šéfov  a začalo sa kolečko pohovorov s novými kandidátmi na jeho flek.  Včera boli dve ženy a jeden chlap, dnes tri ženy, jedna z nich "zabodovala". Prišla v sexy lesklom kostýmčeku s velúrovými čižmami na cca  10 cm podpätkoch, chlapci nám slintali.  Typ TV moderátorka na Jojke.  Bohužiaľ sa diskvalifikovala hneď tým, že keď ju pozvali do zasadačky, vytiahla z huby žuvačku a prilepila ju na spodok kresla v čakacej miestnosti - zachytila to kamera. A potom zasadačku zamorila oblakom Aliena Essence Absolue Intense - dúfam, že som ten názov neskomolila. V poslednom čase ho stretávam dosť často a podľa mňa si vyžaduje ľahkú ruku.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 31. října 2014 17:14

Já bych přísahala, že jsem dnes v autobuse potkala Feminité du Bois... Ale bylo to dost brzo nálo, tak mě možná šálil čich. Rozhodně jsem nedokázala určit nositele, byly to jen takové slabší závany. 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 09. listopadu 2014 23:07

Píšu sice do vlákna o voňavých lidech, ale... Po celý film mě v kině terorizovala spolusedící mocně navoněná Chloe. Nevěřila bych, ale je to fakt hodně otravné a já to snad po příchodu domů cítím ze sebe 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 12. listopadu 2014 18:40

Tak dneska jsem měla voňavé žně: skupinka starších německých turistů - táhla se za nimi parádní kořeněná vůně a pak několik žen různé příjemné parfémy (žádná Chloe ani Eternity)