Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 10:12

Právě jsem potkala Slona, ten se nedá přehlídnout :-)

Offline Bridgett
Avatar
9 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 18:37

Já letos v létě nějak často potkávám Angel. Sice většinou aplikovaný lehce a už notně vyvanulý, ale i tak mi to moc příjemné není :-/

Jinak tady v Čechách se moc navoněných lidí nepotká, bohužel. Zato na letošní dovolené v Itálii - to bylo něco jiného! A kupodivu žádné svěží vodičky, ale spíše květinové, pudrové a mýdlové vůně. Nepoznala jsem skoro nic, ale večer na promenádě jsem z plných plic nasávala :-D

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 12. srpna 2014 18:48

...já u nás potkávám Chloé EdP 2008, Eternity, Angel a pak nic.

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 13. srpna 2014 11:16

Sedela som v oblaku Chloé na amfiteátri, predo mnou sediaca staršia dáma bola čerstvo vysprchovaná a hojne navoňaná. Dve hodiny! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 17:01

Teď odpoledne, když jsem se vracela domů, jsem si přivolala u nás v baráku výtah a jak jsem vstoupila, udeřila mě do nosu zřetelná vůně Green Tea od Elizabeth Arden. Zajímalo by mě, která ze sousedek nade mnou ho používá.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. srpna 2014 17:27

Praha 4 je ve znamení La Vie.

je v metru, v DBK, na Chodově, u nás v Tescu.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 15:41

chtěla jsem to dát do Smraďochů, ale zase až tak se hodnotit nebudu.

Dnes jsem totiž byla nejvonŃavější ( dle mého jsem smrděla jak když jsem se týdny macerovala v okvětních plátcích) v Praze já. A to tak, že si lidé odsedávali, ohlíželi se a já se jim nedivím, kdybych mohla, useknu si ruku.

SA Majesté la Rose, proč já jen tu růži zase zkoušela, A tentokrát obzvláště dů´kladně k dalším důkladně testovaným vůním. Opravdu se mi dělalo mdlo, smýt to nešlo, setřít to nešlo, táhlo se to za mnou, později ostatní vůně zcela zanikly, pohltila je ta hrůzná růžová zahrada.

Nedej bože, že bych třeba dnes měla dostat pugét růží.

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 18. srpna 2014 23:04

Já nejčastěji potkávám nic....a pak Chloe. Tuhle mě převelice nesedla na slečně při prohlídce zámku. Ta krásná vůně starých komnat,kterou miluju a do toho Chloe, to bylo děsný..... Takovou Fumerie Turque kdyby měla, nebo Aomassai.....nebo Sensuous ...nějakou pěknou ambru.....

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 19. srpna 2014 01:13

Nejčastěji potkávám něco různě nepříjemného, vonícího laciněji než Chloe nebo jablka od DKNY. Zřejmě napodobeniny Chloe a DKNY.

Pak je v pořadí Chloe, Bright Crystal, Eclat d´Arpege, Angel... prostě vůně, které jsou v kurzu u prodavaček v parfumeriích. Není to hrůza, jen se to prostě nehodí na všechny dámy pro každou příležitost.

Velkou radost (nejde-li o náš sraz) mám z toho, když potkám člověka v něčem trochu výrazném (třeba u žen JPG Classique, na pánech potěší 1 Million). Nejsou to vůně přesně podle mého gusta, ale aspoň to voní "jinak" než dav.

No a naše srazy, to je ráj ;)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. srpna 2014 14:53

Dnes jsem potkala Tresor na jedné úřednici matriky u nás ve městě. Na ní voněl opravdu krásně.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 08:14
Reakce na náťa66:

Praha 4 je ve znamení La Vie.

je v metru, v DBK, na Chodově, u nás v Tescu.

Ano, ale většinou Češky, turisté voní různorodě a pěkně.

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 09:38
Reakce na Mirka:

La Vie je rozlezlá po celý Evropě. Marketingový oddělení Lancome by mělo dostat tučný prémie :-)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 10:33

Jistě dostalo. Pro mě je to variace na Angel.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 11:29

Chloe a La Vie. Bohužel na rozdíl od Chloe je La Vie ( ta původní, odnože neznám), velice povedená vůně, která mnohé ztratila právě tím, jak masivně je propagována.

Já ji více než rok a půl nevytáhla a je mi to líto.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 22. srpna 2014 11:53
Reakce na náťa66:

mluvíš mi z duše... já si ji koupila hned po uvedení... po dlouhé době to byla vůně z parfumerie, která mne zaujala... a pořád mám na dně prvního flakónu... líbí se mi pořád... ráda bych ji občas nosila... kdyby nebyla všude okolo... To samé jsem měla kdysi hodně dávno s Angelem...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 11:54

Ze sousedky jsem včera zacítila takovou řezavou svěží květinkovou vůni. Tipovala jsem to na nějaký Avon. Těsně vedle, byl to prý Oriflame Athena.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 17:11

Dnes na Smíchovském nádraží na autobusové zastávce zřetejně nějaká arabka.

Ambra s malinko oudem. Milovnice parfemů, která jste jela 197 ?

Byla to krása.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 18:28
Reakce na náťa66:

Jak že nám to říkáš?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 18:33
Reakce na Hoolinkah:

stydím se sytdím, řííkám Vám milovnice parfemů

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 18:34

Coco v práci, to byla krása...