Voňaví lidé

12. srpna 2014 10:12
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 05. července 2015 20:30
Reakce na Mirka:

ja viem, ale tu to sadlo...

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 06. července 2015 04:50
Reakce na Mirka:

 

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 08. července 2015 09:26
Reakce na naja:

To já včera na Lanovce potkala paní něco přes 60 let a voněla La Panthere. HEČ

A jak hezky to v tom horku osvěžilo A KONEČNĚ NĚCO JINÉHO ..... než ta proklatá Chloe. Jinak máš pravdu, že Budějce se v ní asi zrovna koupou, už jí skoro nevnímám, jak je všude.

petra.prvni
Avatar
08. července 2015 10:44

V těch největších vedrech jsem ucítila na ulici jasného Slona. Kupodivu to vedro mu vůbec neublížilo, krásně se linul do kraje :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 17. července 2015 10:22
Reakce na petra.prvni:

Právě jsem taky potkala Slona! A fakt nebyl nepříjemnej...

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 22. července 2015 16:06

Dnes ráno v autobusu Shalimar Initial. A na maloměste! Nemyslela jsem si, že v teple je tak příjemný...

Offline Storaenso
Avatar
21 příspěvků moje polička 24. července 2015 09:25

Chodím se synáčkem do tanečních jako garde. Jaká hrůza  - v pondělí jsem se zapomněla navonět v tom spěchu. Ale ty baby co seděly po obou stranách to zvládly za mě. LVEB a Jadore mě  dusily tak dokonale v tom vedru, že jsem musela odkráčet do baru 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. července 2015 10:34

Tuctová blondýna ve smyslu žlutý culík, ultrakrátká bílá minisukně a nezbytná LV kabelka... leč překvapivě se za ní netáhla LVEB, ale Eau du Soir!

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 28. července 2015 10:42
Reakce na barbucha:

Eau du Soir, tak tu bych hooooooodně natááááááááááhla do nosu.

U nás v práci dneska:

ředitelka -  Coco Mademoiselle EDT

asistentka - Angel

já - L´Eau de Chloé

kolegyně - Midnight Poison

vedoucí techniky - Armani our Homme (musela jsem se ho zeptat)

ostatní jsem zatím nepotkala

Offline Tassia
Avatar
447 příspěvků moje polička 28. července 2015 10:45

Dnes ráno vo fitku sympatická usmievavá dáma, potiaľ to bolo v poriadku, ale mala na sebe Chloé. Radšej som svoj program cvičila v inom kúte. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. srpna 2015 17:58

Včera jsem ve vestibulu metra potkala dvě cizinky a kolem nich oblak Jimmy Choo EdP, pěkné. Zbytek byly jen samé takové ty tuctové vodnaté květinové svěženky se čpavým cedrem na jedno brdo, že ani člověk nemá šanci pořádně rozpoznat, co to vlastně je.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 10. srpna 2015 19:01

vodní vůně! všude! sice raději tohle než pot, ale čeho je moc... a navíc to všechno v tom vedru voní úplně stejně. ale sousedka ze vchodu řádí s Angelem a mě to baví, že ho cítím přes skoro tři patra schodů.

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 16:41

Včerajšia večerná prechádzka po piešťanských kúpeľoch bola nečakaným voňavým zážitkom. V teplom súmraku sa miešali závany lahodných vôní, pochádzajúcich z hlúčikov arabských mužov, sediacich na terasách kaviarní, a ich pekne upravených, perfektne nalíčených (a krásnych)žien v rôznych stupňoch zahalenia tela a tváre.

Najviac sa mi páčila lahodná ružovo-korenistá vôňa pripomínajúca Kashkhu. Zdala sa mi ženská, ale prichádzala vždy od nejakého muža. Za ženou úplne zahalenou v niqábe sa zase vinula nádherná vôňa vanilky a niečoho, čo priam cinklo do nosa a zdvíhalo tú vanilku, aby nebola jedlá, ani suchá a prachová... božská vôňa, až sme sa s mužom otočili a stáli a nasávali ten závan. Z iného hlúčika sediacich a debatujúcich dám sa vnášal do vzduchu oud a kvety.

Akoby som ani nebola na Slovensku.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 15. srpna 2015 17:05
Reakce na qanik:

...měla jsi se té ženy, vč komplimentu, zeptat, čím voněla...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 13:04

Tady frcej vzdusny elegantni a nepreslazeny kvetinovky. Zaplatpambu zadny ovocicka, melouny a vokurky... a LVEB jsem potkala jen jednou! 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 13:12
Reakce na barbucha:

...třeba Chanel No.19, Cristalle...?

Offline Pafqua
Avatar
79 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 13:44
Reakce na Miru:

Jo, to by mě taky zajímalo, jaký vzdušný vůně...?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 21:24
Reakce na Miru:

Ty bych poznala... vetsinou je to bohuzel sice neco moc peknyho, ale identifikovat jsem to nedokazala

Chanely asi zadny. Spis bych to tipovala na nejaky treskuty novinky vsechno, vonelo to vsude tak "moderne"... ale tezko rict co nosej, kdyz tady maj k dispozici vsechny myslitelny znacky...

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 21:29
Reakce na barbucha:

...tak se zeptej přece...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 17. srpna 2015 21:32
Reakce na Miru:

To by me brzo zavreli za obtezovani - musela bych se ptat uplne kazdyho  A uz je stejne pozde... leda zejtra na letisti este vokouknu, co tam nejvic berou do ruky...

Mozna bych si (z mainstreamu) nesmele tipla treba neco na zpusob Modern Muse, tu prvni. Tu jsem urcite potkala.