Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 24. října 2016 12:38

Poraďte mi, prosím: Chemise Blanche (LM) nebo Iperborea (LV)? Líbí se mi obě, ale mohu koupit jen jednu... Kterou? Nedokážu se rozhodnout.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. října 2016 17:46
Reakce na Camp_L:

Včera dorazily parfémy od Fragonarda a oba voní nádherně, takže děkuji za radu! Překvapivě mi voní líp Grain de soleil, myslím, že to bude letosní zimu moje No.1, Eclat si asi necham na léto...

Nedivím se. Osobně totiž Grain de Soleil považuju za jednu z nejlepších vůní od Fragonardu a k téhle roční době se hodí obzvlášť.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. října 2016 18:06
Reakce na AlexQ:

Za normálních okolností bych hlasovala pro Chemise Blanche, ale pro tuto roční dobu se mi zdá vhodnější Iperborea. 

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 24. října 2016 19:13
Reakce na wendulka:

Už ji pár dní nosím a jsem čím dál tím spokojenější. A voní i manželovi, takže vše ok:)

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 24. října 2016 19:14
Reakce na wendulka:

Wendulko, děkuji moc za názor. No...já právě na nadcházející chladné počasí dost vůní mám. Je to tak, že si mám vybrat parfém k narozeninám a Chemise Blanche je v tuto chvíli za velmi pěknou cenu na parfums...tak nevím, jestli toho nevyužít hned (i když zůstane na příští sezónu)...

Offline jerry
Avatar
9048 příspěvků moje polička 24. října 2016 19:34
Reakce na AlexQ:

Rozhodovací kritéria:

- ukončení výroby - brala bych tu, které se to týká (což ale není tento případ)

- cena - je-li nějaká akce, sleva, tester

- roční období - potřebuju ji na teď nebo výhledově

Pokud je některá z nich za dobrou cenu, tak neváhej. Za nějakou dobu může být zase ta druhá v nějaké akci.

A budeš mít postupně obě.

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 24. října 2016 19:40
Reakce na jerry:

Díky za pomoc :-) Cena za Chemise Blanche je skoro poloviční, takže asi teda zvolím tuto.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. října 2016 20:04
Reakce na AlexQ:

Aha, tak pokud je to takto, potom bych se řídila kritérii 2 a 3, které uvádí výše jerry.

Offline selenka
Avatar
7 příspěvků moje polička 25. října 2016 07:36

Dobrý deň. Chcem sa opýtať možno na divnú vec, ale sama si neporadím. Používam tento kondicionér: https://www.glamot.sk/p/11931/sampon-kevin-murphy-hydrate-me-wash a veľmi sa mi páči jeho vôňa na mne, pôsobí na mňa tak upokojujúco. Lenže vôbec neviem, aká zložka tam prevažuje. Poznáte ho niekto a vedeli by ste mi poradiť? Chcela by som totiž vyskúšať parfém, ktorý by ju obsahoval tiež. Dúfam, že nie som celkom mimo :-D a ďakujem

Offline 0zero7
Avatar
10790 příspěvků moje polička 26. října 2016 04:23
Reakce na wendulka:

Aaaaj,m ze ja sem lezu, mam zakazany (zakaz udelen sama sobe) perfemovy nakupy, protoze chci spotrebovat aspon to co mam doma  a tady samy tipy na uzasny vune. Ta Chemise Blanca zni moc dobre, miluju bergamot. Hlavne teda v Eau Pondichery s tim citrusem, coz neni zadna velka parfemarina, ze jo.... ale na leto je uzasnej, porad se k tomu vracim. Musim zkusit i ten Hermes Orange Verte, to zni fajn.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. října 2016 14:10

Prosím o radu. Jakou vůni pro muže, který má nejraději Frahrenheita? Co by se mu mohlo podobného líbit? Děkuji moc.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. října 2016 14:17

Hm, asi by se to hodilo spíš do jiného tématu, tak snad nevadí.?

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 28. října 2016 14:28
Reakce na nonemy:

Co Terre od Hermes? Ten se snad nemůže nelíbit...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. října 2016 14:35
Reakce na RoSa:

Já ho neznám, ale půjdu vyzkoušet. Moc děkuji za tip!

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 15:49

Nutně potřebuji novou vůni na podzim a zimu, mám už delší dobu absťák. Konečně jsem se přes všechny možné Morphy a Kerosene rozhoupala, a mám vybrané dvě - LM Scandinavian Crime a TF Plum Japonaise.(díky Miru ). Obě ale nemůžu, tak kterou? Wendulko, pomoooc....

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 21:14

Jakou vůni  pro muže? Má rád klasického Fahrenheita (já koneckonců taky), ale možná už nastál čas na změnu.

Přemýšlím, co F.Absolute?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 23:34
Reakce na Tezulie:

No za mě jednoznačně Ford.

Offline domenica blogger
Avatar
7982 příspěvků moje polička 08. listopadu 2016 00:32
Reakce na Tezulie:

Scandinavian Crime je dobrá, ale - aniž bych teď brala v úvahu ruské pozadí téhle vůně - v tomto případě bych volila Plum Japonaise. 

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 08. listopadu 2016 08:12
Reakce na domenica:

No jo, ruské pozadí je značný handicap, to určitě a Ford je krásný. No ale ještě se mi moc líbí Confetto, jenže při těch cenách prostě musím vybrat jen jednu.

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 08. listopadu 2016 08:13
Reakce na wendulka:

Díky, nebo ještě jiný tip? Uvítám