Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:29
Reakce na Sweet Potato:

Né, naslepo, né. To bych nedoporučila žádný Byredo právě proto, že dovedou být dost zrádný podobně jako ty Masque Milano.

Takže chceš tipy na slepáky? Tak to mi dej chvilku, se hluboce zamyslím.

I když zatím koukám znova na zadání čaj, kůže, dřevo...no kdyby se brambůrka ve středu dostavila aspoň na chvilku do Plachty, donesla bych k vyzkoušení 1001 (Nobile 1942), případně poskytnu i vzorek = 3 v 1.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:32
Reakce na wendulka:

Středa není moc reálná, fňuk.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:48
Reakce na Sweet Potato:

Uff, tak teď na mě úplně dopadla tíha zodpovědnosti za výsledek.

Nedávno mi tady byla doporučena tahle vůně https://www.parfumanie.cz/database/detail/encre-noire-lalique , sice oficiálně pánská, ale já bych teda řekla spíš uni, láhev za 6 stovek, mainstreamovka, ale ani mezi niche vůněmi by se neztratila, trochu dřevitá, kořeněná, malinko zakouřená, krásná. Jen co dostrikam 5ml vzorek z notina, jdu do plného flakonu.

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 23:53
Reakce na Krehutka:

to bych mu teda ale jako dárek nedarovala! (moc levný a jednoduchý na sehnání)

... ale jinak pěkná, taky jsem ji měla

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:00
Reakce na RoSa:

 Tak jako dárek k Novému roku.

Je krásná, jen mě trochu "trápí" menší výdrž. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:05

a já mám teď na sobě půjčený vzoreček shalimar parfum initial a jsem smutná můj nový flakon verze L'Eau mi ho fakt nemůže nahradit, je božskej:-((( prosím nemohla byste ho některá postrádat?

Pozriem sa zajtra, koľko ešte mám, len ma nakopni, keby som zabudla.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 00:34
Reakce na Sweet Potato:

Ajaj, no tak pak už by šlo jedině dolmluvit se individuálně až ten další týden, pravděpodobně čtvrtek 14. nebo pátek 15. Teda pokud nechceš mít již splněno.

No přemýšlím dál, ale tipy na slepáky se ti  v tvojí kategorii dát neodvážím.

Nicméně od Byreda můžeš ještě zajít do Ingredients vyzkoušet Accord Oud, pokud ještě neznáš, pak ještě Gran Soir od Maison Francis Kurkdjian, sladká ale unisexová s koženým tónem.

V Guerlain Institutu zase Ambre Eternel - ta se dá pak sehnat online za příznivější cenu než mají tam.

Pak nevím, zda je Fann ještě vede, ale mívali tam Olfactive Studio - tak tam Chambre Noire.

Víc toho ze sebe dnes už asi nevydoluju.

Na druhou stranu pokud se Ti líbí Plum Japonais, tak já bych si jí nechala nadělit. Mně osobně přijde univerzální, tj. celoroční.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 05:05
Reakce na Sweet Potato:

Japon Noir Tom Ford

Sticky Cake Comme des Garcons

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 07:14

Ja vim, ze s tim tady furt otravuju, ale pptrebuju zas neco pro maminku, ktera ma rada libive nekomplikovane vune (nejradsi ma 1188, rada nosila i bright crystal a ted si trochu prekvapive oblibila potion od dsquared, nesnasi vune typu poison, eden, opium, coco atd.). Ten potion jsem ji uz koupila za sebe a jeste musim nejakou vuni za otce. Podle recenzi se mi libily living lalique a boucheron place vendome. Do ktery mam jit? Nebo mate jiny napad? Predem upozornuju, ze nikovkama mati neoslnim, opravdu bude stacit prijemnej mainstream do 1300 korun.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 07:50
Reakce na wendulka:

Ambre Eternel jsem si včera donesla od domenica  (tím by mohla být vlastně moje poptávka naplněna, že bych to Ježíškovi podstrčila, ale to by ho úplně nepotěšilo nepotěšilo)

Plum Japonais je samozřejmě pořád ve hře, díky té AE zase o něco víc.

Děkuju všem za rady, napíšu, jak to dopadlo.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 09:05
Reakce na barbucha:

"My si ho budem muset koupit "

Fleur

včera jsem šla kolem Hermesu a stal se ze mě srab, Galop jsem neměla odvahu ani vyzkoušet. Ty vaše chvály a cena, to nejde dohromady. Ale kdybych nebyla srab, mohla jsem třeba zjistit, že se mi nelíbí 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 11:02
Reakce na janejane:

To je velká škoda:(( Nechceš se pochlapit a napravit to?:) Čím víc zpráv o něm, tím lépe!

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 11:15

Ale tá cena je za 50ml extraitu viac ako slušná

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 11:28
Reakce na razorblade:

Ještě mne napadly tyhle vůně: Mon Guerlain, Chamade, Insolence od Guerlain, Pleasures a Lanvin Éclat D´Arpege

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 12:17
Reakce na razorblade:

ten addict eau fraiche se ji bude stoprocentne libit. akorat bohuzel nedrzi ani tolik jako ten bright crystal:-/

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 13:41

Diky vsem. Ten eclat arpege by mohl byt taky reseni, ostatni zkusim postupne ocuchat. Jen se asi vyprdnu na tu insolence a mon guerlain. Ty se mi podle popisu zdaj az prilis hutny...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 13:46
Reakce na razorblade:

jj mas recht. jestli kvetinky tak lehky je treba Hiris (ale nad fin. limit kapku). ten Eclat je imho teda strasny (pravila nedavna milovnice br. crystal;-)

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 14:52

Ten hiris se mi na moji mati zda uz prilis sofistikovany (tim se ji nechci dotknout). Zatim to vypada, ze bujdu ocuchst to allure a be delicious + se mi furt podle recenze libi to lalique. Koupim ji k tomu jeste darkovou sadu clinique a poukazku do ceacka a bude to vyreseno. Na jednu steanu je fajn mit benarocnou lidovou matku :))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 01. prosince 2017 15:03
Reakce na razorblade:

chapu. na me je prave spis jasavy, lehky kvetinkovy, oproti "klasickym" pudrovym kosatcum, ty vubec to je jasny

lalique se nemuzu dockat az zkusim:-))