Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 09:25

 Hledala jsem a nenašla téma, když ta která z nás má parfémové pnutí, touhu, prostě chuť na nějakou novou vůni -

prostě něco si chceme koupit, a nevíme, co.?

Protože mě to momentálně "bere"

Na rozjezd jsem pořídila Shiro - taková skleněně zelená Nivea... A dobré.

A ještě mě láká něco - ještě jeden flakon něčeho svěžího - myslíte, že by se ke mně hodila vůně

L'Eau Issey Miyake

L'Eau Issey Miyake Florale - o té velmi slibně píše jerry

212 Carolina Herrera - měla jsem kdysi, takže jako bych ani neměla...(totiž, máloco si pořizuji opakovaně)

Děkuji...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 10:54
Reakce na Miru:

Díky, to tu opravdu chybělo a řekla bych, že toto vlákno hodně využiji.

takže na rozjezd :už 14 dní přemýšlím zda 

VCA  Orchidéé Vanille

Lutens   Un Bois Vanille

Montale  vanille Absolue nebo Mukhallat

Dior a jeho nový Hypnotic  EDP

a během zítřka a příštího týdne to bude zase jinak, prostě potřebuji popostrčit a ne aby mi každý říkal, že už nic nepotřebuji ( to vím taky)

L'Eau Issey , na tu bych na tvém místě vsadila.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:04
Reakce na náťa66:

...mí Pražané mi rozumějí.!

Děkuji.!

(Mám to jako Ty - snad milionkrát měním v hlavě to, co zrovna "nutně" potřebuji)

Nový Hypnotic EdP je pěkný, proč ne.?

A z těch dalších buď Montale Vanille Absolu nebo VCA.

Vanilka od Sege Lutense je taková připáleně karamelově zelená = divná.

Offline edinka
Avatar
23 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:12

L'Eau Issey Miyake

ještě v dávných dobách před Arome jsem jí milovala, spotřebovala jsem tenkrát asi tři flakony, a že byla tenkrát dost drahá.  Nedávno jsem si jí z jakési nostalgie pořídila (asi po 10 letech) a bum ho, vůbec mně nevoněla a hned jsem jí prodala.

A jinak taky furt přemýšlím a výmýšlím, co bych jako....

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:33
Reakce na Miru:

Tak jsem vyškrtla Lutense, je pravda, že se mi líbí nejméně, ale hned mě napadl z nostalgie Burberry Brit.

To do toho nového roku vcházím pěkně rozpolcená

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:34
Reakce na náťa66:

...houbelec.

MUSÍŠ mít před sebou cíle, pro co žít...

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:41

...a na elninu mají dnes slevněné poštovné,

jdu přemýšlet...

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 11:55

Já jsem na sebe vyloženě nas..štvaná!!! Pořád jsem špekulovala, několikrát jsem měla v košíku Hypnotic Eau Sensuelle a malou třicítečku LPRN EDT a zase to vyhodila, protože vlastně nic nepotřebuji... A teď, když mě přepadly uplně stejné pocity a choutky jako Miru to nikde není nebo za blbou cenu. Bych si nafackovala!!!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 12:13
Reakce na naja:

jojo, na to určitě je nějaký Murphyho zákon, něco jako : to co jste si vyhlédli, je vždy vyprodáno

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 14:04

...ještě bych brala něco s růží...

Třeba 

Portrait of Lady

nebo

Balenciaga L'Eau Rose - znáte někdo.?

Offline Magda
Avatar
161 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 14:13

Momentálně mně nedá spát Gold od Amouage... na předsilvestrovský výšlap jsem použila zbytek odstřiku a na vlasech ji cítím již třetí den a to i po umytí... již druhý den ždímám zbytky z refanu a přemlouvám se, že ji vážně nemusím mít a ten nový, bílý NARCISO se ke mně hodí daleko líp a dostala jsem ho od milované sestřičky k Vánocům a po novém roce jdu k zubaři a chci si koupit nové kozačky a letos konečně chci jet do Paříže a musím začít šetřit na novou kuchyň a vůbec bych neměla utrácet a už vůbec nic voňavého nepotřebuji a... a .... a stejně si ji asi koupím... 

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 14:45
Reakce na Miru:

No jo, ale žádná procentní sleva k tomu... NIc moc. Nebo mají něc zajímavého? 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 16:03
Reakce na Miru:

O růži uvažuji vždycky na jaře, když mi kvetou, ale zatím odolávám, protože jsem ve vůních zatím nenarazila na nic, co by se mi líbilo. Myslím, že by mě to za chvíli začalo otravovat nebo nudit a neunosila bych to.

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 01. ledna 2015 16:04
Reakce na evik77:

Myslíš elnino? Já tam koukala a to, co bych chtěla nemají. Jsou jak u snědeného krámu, potřebují spíš vyprázdnit sklady před inventurou

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 13:01
Reakce na Magda:

Radila bych Ti koupit si ji. Vydrží dlouho, takže se z ní budeš radovat dlouho a cena na elninu je fakt krásná. Ještě můžeš zkusit koupit si zbytek ve flakonu, aby to nebyla taková pecka do rozpočtu. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 13:03
Reakce na Miru:

Možná jsem zaujatá, protože původní IM mi nevoněl (těch napodobenin) a pak jsem nic ani nezkoušela. ale nějak mi k Tobě ta značka nejde.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 14:04
Reakce na Miru:

 Hledala jsem a nenašla téma, když ta která z nás má parfémové pnutí, touhu, prostě chuť na nějakou novou vůni -

prostě něco si chceme koupit, a nevíme, co.?

Protože mě to momentálně "bere"

Na rozjezd jsem pořídila Shiro - taková skleněně zelená Nivea... A dobré.

A ještě mě láká něco - ještě jeden flakon něčeho svěžího - myslíte, že by se ke mně hodila vůně

L'Eau Issey Miyake

L'Eau Issey Miyake Florale - o té velmi slibně píše jerry

212 Carolina Herrera - měla jsem kdysi, takže jako bych ani neměla...(totiž, máloco si pořizuji opakovaně)

Děkuji...

Souhlasím s Mirkou; také mi k tobě Issey Miyake moc nejde (příliš svěží, přírodní, málo sladké a hlavně málo sexy ). I když píšeš, že se nerada vracíš, nechtěla bys znovu Insolence? Ta je svěží, ale přitom sladká. A hlavně ti moc slušela!

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 17:05
Reakce na Fleur:

...dêkuji

No, Issey mi přijde příští týden vzoreček, tak jsem napnutá...?

Insolence JE krásná vůně, budu o ní znovu přemýšlet...

(Parfém je nejhezčí, tak nevím, zda event. pouze ten nebo i EdP.EdT je na můj vkus chemická...)

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 17:11

...no, a taky už dávno nejsem blond.

Ale velmi velmi tmavá - v mých sněhovê bílých šedinách mám velmi tmavě hnědý a modročerný melír

(Cítím se v tom hodně dobře),

Tak možná i proto...

A, prosím, Portrait of Lady jo.?..

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 02. ledna 2015 17:41
Reakce na Miru:

Skvělé téma, něco takového tu chybělo... Já mám teďka taky takové období, že nevím co bych. Nic z toho, co doma mám, mě neuspokojuje. Jednou bych brala něco svěžího a líbivého, jindy mám chuť na něco sladkého, hrůza.