Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 05. dubna 2022 18:23

jerry

jj, objednala kvůli snu :) Sh. Cologne nemá tu kůži a drsnost, na kterou se těším

Offline jerry
Avatar
9042 příspěvků moje polička 06. dubna 2022 12:40

Saffron Whisper (Novellista) - šafránovým prachem zasypaná jemná kůže, postupně doplněná jemným sladce kouřovým dřevitým (a velmi vlídným) oudem. Jen tak v pozadí vykukují sušené maliny. Nezanedbatelným bonusem je velká intenzita a dlouhá výdrž (ovšem s ohledem na jednotvárnost vůně se tato pozitiva mohou při nemírné aplikaci lehce změnit na negativa).

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 06. dubna 2022 22:21

Aedes de Venustas

Grenadille d'Afrique

Veľmi pekný, jemný, čistý bergamotový úvod. Potom jemné bylinne-drevité tóny. V závere sa objaví aj troška jemného, skôr orieškovo-zemitého vetiveru. Pekné, ale strašne krotké.

Bogue Profumo

AG

Zelené citrusy, zelené tóny, zelený jazmín, zelené stromy....tie živičnaté tóny, ktoré tam sú si tiež predstavujem ako zelené:))). Jo a trošku drsný zelený mach. Dohromady dobré. Tmavozelené.

Yanina Yakusheva

William

Nemám šťastie. V podstate príjemná zeleno-bzlinková vôňa, len mne bohužaľ estragón vo vôni vždy evokuje plechovku haringov (navyše na mojej pokožke tak trochu vylieza viac, ako je bežné). Za to avšak autorka nemôže, ani za jedno ani za druhé. Ale pre mňa to rozhodne nebude.

Ravenna

Óooo, tu je krásny broskyňový úvod! Potom opaľovacomlieková zmes bielych kvetov evokujúcich prázdninovú atmosféru, ale taká nejaká neusporiadaná. Kokos je len vo forme kokosového mlieka a je veľmi príjemne nekokosový( to len upozorňujem pre prípadných záujemcov, ktorí kokos nemusia...ja sama mám kokos rada).

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:05

Jasmin de Pays Perris Monte Carlo

...ach joo...

KDE je omamnost.?

KDE je opulentnost, masitost, živočišnost.?..

KDE je prostě, k***a, ten JASMÍN?!.

...jen tichounká vůňka, a spíše než jasmínu, tak zelených tenoučkatých větévek a pár oranžových okvětních plátků aksamitníku rozdupaných v teple skleníku...

Tolik jsem si od údajně jednoho z nejkrásnějších jasmínových soliflorů slibovala!., a

"prd, Velebnosti"...

PS: jo, tak než jsem napsala druhou recenzi, tak mám na ruce nějakej zelenej chleba nebo co.

Ale já si s Ellenou málokdy rozumím

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:22

Miru To mě po.er, jakto, že necítíš tu sílu? Ještě napiš, že Matos taky slabý, a mě klepne. Já otřela trychtýřek do trika a voní po 2 dnech furt nd furt

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:24

Per Fumum Ambar Annette Neuffer

DEKADENCE

chlast, kůže, vosk, namedovělý vláčně tuhý tabák, měkké horko, oheň, tančící plameny olizující kované mřížoví krbu, před nímž se líně rozvalují a taví pryskyřice, jak nějaká sladká Mrcha(rozuměj - nádherná ženská)

v kožešinách...

Luxus

Nemedově medová ambra měkce pálivě sálající/doutnající na holé kůži, svojí intenzitou si jen tak nenápadně, leč vytrvale šeptá,

a má v sobě i delikátně podprahově vintage tón z těžkých kožených pohovek

(něco mi to připomíná, něco, co už mezi parfémy někde je, nejspíš něco italského...)

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:26

Korsičanka 

...JEŠTĚŽE jsi mi poslala vzorekjinak bych prachy vyhodila oknem!!..

A pak si mám najít vůni..?.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:38

...jako flakon je boží!(barvy, design etikety), uvidím, co vůně -

Love Toxin, Calaj 

...čisticí prostředek nebo prací prášek - taková chemicky svěží divnočistovůně.

Mýdlo s jelenem.

Takže tipuju kombinaci oxidu, koriandru a jahod uzrálejch ve velkohalách...

...pak se přidá něco zeleného - rozmělněný zdechlý větvičník s vyšeptalými zelenými lístky z tuberozy.

Z ruky mi to mizí jak víno, které k tomu popíjím = rychle.

Závěr?:

nicotná, jakási zelená vůně. S trochou teplýho nedoschlýho sena.

Jako takovouhle lásku bych fakt zažít nechtěla - nudnou, slabou, zeleně otravnou.

Šmitec.

(...pro mě snad parfém neexistuje, "Jdu se utopit"...)

((flakon stokrát převyšuje vůni. Takže tak.))

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:41

Miru To fakt nevím... Jedině arabky, nebo layering několika vůní přes sebe

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 13:46

Korsičanka 

...no, já si neskromně myslím, že jak jsem vnitřně silná(a i křehká, ale to si můžu dovolit málokdy), tak potřebuju ultra silnou(podstatou) vůni.

Vyhovují mi vůně, kde je kůže. Tak asi dám ten Mon Seul Désir. Pak se mi moc líbí Shamal, ale cena je nechutná...

Arabky - to leda až ty ve vyšší cenové relaci, jinak je to taky takový lacině vonící a dost na jedno brdo.

Taky se mi za poslední dobu líbil akorát Tom Ford Costa Azzurra Parfum. Jo, to je cool...

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 16:33

Miru

Bez komentare

Edit: k Love Toxin mam na mysli

Offline Fleur blogger
Avatar
6094 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 17:05

Miru Já myslím, že Mon Seul Désir bude lepší volba než Shamal. Rozhodně je to výraznější a osobitější vůně.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 17:35

Fleur 

...jo?, myslíš?, tak to moc děkuji za povzbuzení

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 17:36

andry 

...Tobě se ta vůně líbí, nebo.?.,

zkoušela jsi ji.?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 17:57

Miru radostne ji nosim

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 17:58

andry 

...no, a na Tobě voní jak, čím.?.

(mně se i to složení líbí, o to víc jsem byla překvapená, až konsternovaná, co to na mně dělá...)

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 18:12

Miru sladke az sirupove ovoce, kremova tuberoza (spis kremovost nez kvetinovost), lehce drhnouci mechem, kozeny podton (chypre nadech, ale nic vylozene retro), hrejiva zivocisnost.

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 18:13

andry 

...jo, tak tohle zní krásně, to bych jako Toxic Love brala...

Offline euridike blogger
Avatar
3493 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 18:22

Miru andry Fleur Korsičanka 

Já mám naprostý zkoušecí i psací blok, takže o to víc mě baví číst vaše recenze i diskuse....

Offline Miru
Avatar
13863 příspěvků moje polička 07. dubna 2022 18:25

euridike 

...já nemám co zkoušet.

Je náhoda, že díkyKorsičanka jsem přišla ke třem vzorkům...