Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 08:38

teena-s ajaj

Offline alibi blogger
Avatar
3972 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 08:42

Tři parfémy Anny Zworykiny

https://alibi-notes.webnode.cz/l/tri-parfemy-anny-zworykiny/

zdroj obrázku https://azperfumes.ru/en

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 09:10
Café Tuberosa - Silná mocca s příchutí cukrem ztěžklého nočního hyacintu,místo vody směs zalitá vazkou kapalinou,lžičkou nejde zamíchat,Fordovo ovoce v syrobu,káva na obraze Alfonse Muchy,olejomalba v zemitých odstínech,krucánky kouře nad šálkem bez dýmu,samý volán a zdobení,víření a gesta,matrona v cukrárně,zahřátí v lednové plískanici. Akorát že teda "z jedné ruky převálcovala chudáka Crimsonku na ruce druhé" to jsem tedy nechtěla ale v kombinaci jim to velmi sluší mimochodem @viktorka_od splavu No jo no. Sakra :D
Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 09:54

...chtěla jsem s tím vzorkem mrsknout.!

No, když na mně jako první vyleze ten protivnej santal s vanilkou, ten, co se mi nelíbí(= nesnáším ho) ani v Un Boise Vanille Serge Lutens, ani v Addict EdP 2012.?. Naštěstí se tyto tóny v mžiku odporoučely...

...jakoby se vůně mou reakcí nas..../naštvala a

zmizela.

Relativně

- jako ve srovnání s touto kompozicí je Iris Torréfiée prostorovka. Takže tak - 

protože na kůži sedí. Ale velmi tiše. No, uřvaný luxus je většinou laciný...

...tohle ne.

Protože

Angel´S Share by Kilian

je luxusní vůně...

...jen si tak na pokožce pableskuje jak velmi drahý koňak v plamenech ohně s podprahovou ale zachytitelnou  delikátní chutí vánočních perníčků.

Má  v sobě nejen tonku z vůně Tonka Imperialé Guerlain,

ale když se soustředíte, tak cítíte i hedvábné ohořelé dřevo, pach dubových sudů, roztavenou skořici vyšlehanou do saténové pěny, hladivé teplo ohně. 

Jediné slovo pro tuto vůni.?

Lahodnost...

(škoda té nechutně mizerné intenzity!.)

Vůně nejen pro gentlemany...

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 10:55

teena-s blackviolet Skvělé recenze na Crimson Rocks...

Evanilla Safand jsi popsala krásně, taky se mi líbí...

alibi Opět báječné články /včetně Scandal/...

Offline Korsičanka
Avatar
12865 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 10:58

alibi Cuir de Russie jsem tedy nevydýchala-to tě obdivuju. Jinak parádní rozbor jako vždy! prďola má prostě NOS!

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 11:13

alibi Krásně popsáno! Mě její vůně opravdu fascinují, takže mám vyhlídnuté další

Korsičanka Ano, prosím - na dětském táboře jsem měla přezdívku "skoba"

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 11:19

prďola 

Když Tě tu "vidím" - díky Tvé báječné poličce jsem objevila Come L´Amore Bois 1920 /a další, které jsem neznala - Mriga Prin třeba/ - tak díky za inspiraci...

Offline prďola
Avatar
3749 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 11:33

euridike To jsem ráda, díky! Mriga je jeden z mých posledních "objevů" a jsem z ní hodně nadšená!

K vyzkoušení dalších vůní této značky jsem se ještě pořádně nedostala, i když jsem už nasyslila pár zajímavých vzorků. Vůbec nestíhám a asi ani moc neumím psát tak pěkné recenze, takže jsem ráda, když ty krásné i méně krásné vůně umí zpřístupnit někdo, kdo to umí

Offline euridike blogger
Avatar
3498 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 12:13

prďola Já jsem od Prina naposledy zkoušela Lolitu, ta je fakt skvělá...

Offline alibi blogger
Avatar
3972 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 13:01

euridike prďola Korsičanka děkuji

taky vám všem děkuji za recenze, které přidáváte. je boží, jak jsme každá z nás jiná. a proto mě ty recenze obohacují. ... zvlášť mě potěšilo, že se zas rozjela wendulka 

a děkuji prďola za zásobu vzorečků. kdysi jsi psala, že si děláš přehled indie značek, to je úžasné. škoda, že nemáš čas na sepsání článku

Korsičanka popravdě, naštěstí jsem s aplikací šetřila, protože ve větším množství by mě po čase to kastoreum asi zabilo :D

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 15:19

...štve me Iris Torrefiée, že, ač nádherný, fakt Thierrovo mistrovské dílo, tak intenzita sporadická a výdrž nechutně směšná...

...a líbí se mi kůže v Mon Seul Désir, ale pořád mám strach, že kdybych si ji pořídila, začně mě něčím štvát. Prostě týhle značce nevěřím. Je taková snaživá, urputná. Prostě nemá ve vůních odžito, ale snaží se o to. A to je mi málo...

...jo, chtěla jsem totiž říct´, že když je ve vůni kůže - ale musí bý L U X U S N Í, a nebo, jak mě správně otipla euridike - musí z ní být cítit high POSH,

tak je to vůně pro mě...

...musím onu kůži téměř pít!..,

kůže musí do chřípí, krku klouzat jako hustý zlatistě naoranžovělý alkohol. Ne likér. Ale likérovitě hustý koňak nebo k***a drahý rum a pak, jo, pak ta kůže je forever for me...

Tendre est La Nuit Majda Bekkali

...je 

zlatá.

Ne žlutá zlatá, jež někdy působí paradoxně lacině. Ne bílé zlato - osobně neuznávám, málokdo to pozná, čisté zlato to stejně není a vypadá jak stříbro. Takže shit.

Ale tohle je platinově zlatá...

...ze žlutého zlata vykuchaná teatrálnost, z růžového zlata vydlabaná kikinovost a k bílému, sterilně chladnému zlatu přidána kapka krve, život...

Slamněnky mají různé barvy. A jedna z nich, z těch barev, je teple platinová blond. A přesně takovou barvu má - pocitově - 

Tendre est La Nuit.

Pepř, lahodný vítr nadzvedává jinak těžkou koupel z davanově hladce nahořklého macerátu, v němž se už usušené slamněnky znovu probouzejí k životu...

...nacucávají se étericky hutnou táhlou vláčnou tekutinou a jejich křehké okvětní plátky se tím nerozpadnou na prach, ale naopak změknou, pomalu, ztěžka se úlevně nadechnou, ožijí...

...tak dát si olejovou koupel, z těch nejkvalitnějších, do nadýchané pěny vyšlehaných pryskyřic, při svíčkách(ty jen kvůli lichotivému světlu a best of atmošce) a k tomu zapálit pomalu doutnající vonné tyčinky s vůní luxusního, hedvábného kadidla

- nedivím se pak, že  některé duše právě ve vaně přetnou dráhu života svým žilám,

sobě...

Tekutá slast v chřípí...

...orgasmus může mít různé podoby

Vlastně - čekáte asi, kde že ja ta kůže, ze které jsem tak vydřená.?

Yes, máte pravdu,skoro, teda spíš, ne že bych zapomněla, ale ta kůže je prostě

všude kolem vás...

...je rozpuštěná v teplé koupeli, klouže vám po šíji, pažích, bocích, v chřípí, halí vás do měkkého objetí...

((Tendre est La Nuit je nesmírně variabilní, co se týče nositelnosti. Ale pořád tam je posh...))

Offline Miru
Avatar
13880 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 15:39

Lilac Love Amouage

...čokoláda/kakao v rumu(kakaový bob, tonka, kosatec)

...živočišnost(jasmín)

...ano, čokoláda je afrodisiakum...

Vanilka, potvora lákající k nepřístojnostem, k požitu, obžerství všeho druhu...

...a kde je ten šeřík.?

Vnímám to spíše jako alegorii - tenké větévky obtěžkané hrozny ze sytě fialových kvítků, do nichž, když zaboříte nos, utápíte se v narkotické vůni...

...jenže v této vůni odér šeříkového aroma spíše zjemňuje, vylaďuje jinak spíše gurmánskou vůni do polohy delikátně požitkářské...

...jo, to už jsem vlastně psala.

...tak jen dodám, že se jedná o stejné živočišno ze šeříku a jiných bílých květů, jako mám ve vůni Idylle EdP Guerlain.

Vlastně Lilac Love je živočišně gurmánská vůně.

Mrcha.

Krásná...

PS: ...stručně.? Živočišná tabulka čokolády

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 18:03

alibi 

Podepisuju se pod to, cos napsala.

Já mám zase radost z návratu Evanilla a obzvlášť mě těší, jak se rozepsala teena-s , ale čtu vás průběžně stále VŠECHNY. Jste úžasné!!!

Offline teena-s
Avatar
825 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 19:59
@wendulka kdyby to už bylo přespříliš tak mě včas haltni ;D nerada bych vám lezla krčkama
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 20:04

teena-s jen houšť!

Offline alibi blogger
Avatar
3972 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 20:05

teena-s ne ne. moc mě to tvé psaní baví 

Offline jerry
Avatar
9077 příspěvků moje polička 02. listopadu 2020 21:15
Reakce na teena-s:
nerada bych vám lezla krčkama

​I jdi ty brepto...jen koukej psát. A houšť.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 03. listopadu 2020 14:17

euridike Děkuji wendulka No jo, jsem zpět a účet pláče Postupně obnovuju poličku, mám chuť skoro všechno vyměnit

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. listopadu 2020 17:22

teena-s 

Nemel nesmysly a koukej psát dál.

Evanilla 

No a já se po mnoha letech dostala do stavu, kdy mi naprosto každá vůně z poličky sedí, nemám potřebu jí prodat a přesně ve chvíli, kdy nějakou spotřebuju, se akorát objeví nová, po níž zatoužím, čímž rovnováha síly zůstává zachována. Ale byla to letitá fuška se do této fáze dopracovat.