Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:27

Korsičanka děkuji. Hřebíčkový karafiát zní dobře. Ale aksamitník nevím nevím... ale třeba ho ta růže uvedená ve složení vážně pozmění.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:37

Paris Aha, teď jsem zjistila, že aksamitník je afrikán No, tato vůně s pachem keříčkové květinky nemá opravdu nic společného:))

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:40

Korsičanka no právě, já to vím a ta představa se mně vůbec nelíbila.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 17:42

Paris Jsem zvědavá na popis parfému od domenica , na mně opravdu přetrvává Lui

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:50

alibi no, na skutočne unisexovo poňatú konvalinku rozhodne zvedavá som!!!

Korsičanka Hřebíčkový karafiát...no....ja strašne dúfam v neklinčekový karafiát a s ružou ....no už sa neviem dočkať!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 18:58

slniecko Neboj, na tvé světlé kůži se určitě parfém rozloží jinak

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 21:12

jerryděkuji . to jsem do článku nemohla dát všechno, jak toho bylo tolik. a tentokrát se fotilo opravdu špatně , málo světla 

slniecko taky jsem moc zvědavá. má to být unisex? Nám Jakub kromě toho května a konvalinky nechtěl o nové vůni  víc prozradit 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 03. listopadu 2019 21:39

alibi krásný článek, děkuju

Offline jerry
Avatar
9015 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 09:49

Une Amourette Roland Mouret (Etat Libre d'Orange) - zelené pudrové květinky a poté směs sušeného heřmánku  a sedmikrásek. Po rozvoněná pak hromada vlhkého písku se svrchní proschlou krustou, posypanou vlhkou zeminou. Zvláštní, až divné....

Collection Extraordinaire: Santal Blanc (Van Cleef & Arpels) - krémový - a přesto svěží - hladký nasládlý santal se zelenými fíky na olistěné větvičce. Vůně je to ve své podstatě jednoduchá, bez nějakých složitých kombinací a dlouhého vývoje, ale o to povedenější. A dlouhá výdrž je velmi příjemným bonusem.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 11:22
Reakce na alibi:

má to být unisex? Nám Jakub kromě toho května a konvalinky nechtěl o nové vůni  víc prozradit 

Netuším. Proste ma vôbec pri koncepte tej značky nenapadlo uvažovať inak.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 11:26
Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 11:26

slnieckoto je pravda

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 14:43

alibi Pěkná reportáž!

Mně se líbí všechny tři jejich vůně, ale žádná z nich mě nevzala za srdce natolik, abych ji potřebovala vlastnit. Ad Libitum je pro mě pánská letnička, Erotikon příliš gurmánský a poslední Murmur je sice elegantní, ale mnohem víc mi vyhovoval podobně laděný extrait Amour de Palazzo.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 21:12

Fleur No ja si práve to Ad Libitum pre seba viem predstaviť, hm...ako ľahšiu alternatívu k Londonu. Murmur, keby som zas mala kostýmkové zamestnanie, tak tiež, teraz by som ho asi neunosila. Jul et Mad s mojou kožou vôbec nechce spolupracovať .

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. listopadu 2019 22:34

slniecko Tak to já bych mohla od Jul et Mad nosit skoro všechno. To spojení Murmur a "kostýmkového zaměstnání" je přesné!

Offline prďola
Avatar
3734 příspěvků moje polička 05. listopadu 2019 22:55

Alkemia: Les Mysteres

Moje seznamování s další americkou indie značkou začalo rovnou touto krásnou "malou velkou" vůní na způsob Figue Noir.
Od začátku je cítit mléčně uhlazená vůně zeleného fíku společně s kouřově prohřátým kadidlem. Při rozehřívání začne fík jemně sládnout a dozrávat, stále v doprovodu vznešené vůně kadidla, rovnováhu udržují tóny nahořklého černého čaje. V drydownu sladkost fíku hladce přejde do vůně hebké ambry.

Vůně působí velmi sexy a elegantně, výdrž se pohybuje kolem 6 h.
Jedná se o extrait, v nabídce je i olejový parfém s nižší koncentrací.

zdroj obrázku: etsy.com - eshop: Alkemia

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. listopadu 2019 23:47

prďola No vidíš, fík mě tam ani nenapadl

Offline prďola
Avatar
3734 příspěvků moje polička 06. listopadu 2019 00:00

Korsičanka no, on je totiž poměrně dlouho mléčný a zelený, a navíc tím kadidlem trochu zkreslený

Offline prďola
Avatar
3734 příspěvků moje polička 06. listopadu 2019 01:10

Alkemia: Falling Stars on Winter Solstice

Název vůně přesně napoví, co můžu očekávat - takže stačí zavřít oči a je tu scenérie zimního lesa, mrazivé nebe plné roztřesených hvězd, závan lehkého kouře z nedaleké chalupy.

Vůně je hebká a krásně vyvážená - jedlové jehličí, pryskyřice a nasládlá myrha - žádná ze složek nevyčnívá, ale dělají uklidňující společnost. Skvělý počin do nadcházejících dní...

Výdrž se pohybuje přes 6h. Zkoušela jsem extrait, v nabídce je i olejový parfém s nižší koncentrací.

zdroj obrázku: etsy.com - eshop: Alkemia

Offline černá káva
Avatar
1910 příspěvků moje polička 06. listopadu 2019 09:03
Reakce na prďola:

Alkemia: Falling Stars on Winter Solstice

Název vůně přesně napoví, co můžu očekávat - takže stačí zavřít oči a je tu scenérie zimního lesa, mrazivé nebe plné roztřesených hvězd, závan lehkého kouře z nedaleké chalupy.

Vůně je hebká a krásně vyvážená - jedlové jehličí, pryskyřice a nasládlá myrha - žádná ze složek nevyčnívá, ale dělají uklidňující společnost. Skvělý počin do nadcházejících dní...

Výdrž se pohybuje přes 6h. Zkoušela jsem extrait, v nabídce je i olejový parfém s nižší koncentrací.

zdroj obrázku: etsy.com - eshop: Alkemia

​Hmmmm, to je lákavé