Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:40

Renusatko Tak v tom se fakt nevyznám:) 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:46

Renusatko Korsičanka Ta prašnost, jak tomu říkáte, mi tam vůbec nevadí. Vnímám ji jako písečné tóny. Líbí se mi, ale těch vjemů je tam na můj vkus až příliš - písek, sůl, živočišná cibetka, ananas, kokos, květinová mimóza, líčidla, opalovací krém, dřevo, vanilkový dezert. Pro mě vůně z kategorie fajn na zkoušení, ale na nošení ne-e.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:49

wendulka Pro mě taky není, už Andělský prach je na hraně:)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 21:44

Parfums de Nicolaï: Incense Oud

Vůně Patricie de Nicolai mívají svůj velmi specifický charakter, který mi vždy ne úplně sedne. Pro Incense Oud to ale neplatí. Je to totiž klasická oudová arabka s opulentní orientální růží se zemitým pačuli, kořením, měkce zeleno-dřevitým šáchorem a cedrem. Tedy ne tak úplně klasická.

Odlišuje se nádhernou úvodní pelyňkovou fází, která jde ruku v ruce s příjemně živočišnou sametovou hořkostí kambodžského oudu, jak jej známe např. z Cartierovy Oud & Rose a řady dalších vůní tohoto typu a teplým kadidlovým základem s lehkým pryskyřičnatě kakaovým popraškem.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 22:09

wendulka Jsem ráda, že taky něco mít nemusím

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:15

Ráno mi dorazil odstřik. Ještě pořád zkouším, ale zatím si myslím, že odstřik mi bude stačit. Je to ale Tauer a žádná jeho vůně nebyla láska na první zkoušku. 

No. 10 Une Rose Vermeille Tauer Perfumes - Mýdlo, mýdlo, mýdlo, malinové s růží. Voňavé mýdlo, které nám každý rok pečlivě vybíral dědeček k vánocům a proto skončilo většinou ve skříni s prádlem. Je to, jak kdybych ho vybalovala z papíru a čím dál víc cítila tu nálož malin. Až mám chuť ho zase zabalit zpátky. Levandule ten pocit ještě umocňuje. Tu čistotu a vůni klasických tuhých mýdel. Zvláštní je, že nemám ráda růže, ale v Tauerových vůních je vůbec necítím, ani tady. Většinou totiž nesnesu ten jejich umělý tón, který se snaží z růže udělat moc silnou vůni. A oni přitom voní tak jemně. Možná jsou ale tak skutečné, že mi vlastně vůbec nevadí. Nebyl by to ale Tauer, aby po zvláštním začátku nepřišel nějaký zajímavý vývoj a i když si v začátku říkám, že tohle není nic pro mě, tak se pořád vracím, zkoumám, přemýšlím, že se mi to vlastně líbí. Pořád je to mýdlo a ať se snažím, jak chci pudr to není. Jen už je jemné, nějakou dobu bylo ve skříni, nemá už takovou sílu. Stále cítím maliny, levanduli, ale přidala se hloubka a vůně se usadila. Prosladila jí vanilka, tonka a ambra a umírnil santal.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:23

Renusatkoi když si v začátku říkám, že tohle není nic pro mě, tak se pořád vracím, zkoumám, přemýšlím, že se mi to vlastně líbí.

tos vystihla přesně

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:28

alibi No Tauer. Mám čím dál větší pocit, že je to super a už vidím, jak si celou odpolední očichávám ruce.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:39

Renusatko úplně to vidím :D

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:48

Renusatko Zajímá mě, jaký bude mít na tobě vývoj. Pro mě je totiž na začátku (i při mírné aplikaci) strašně rozpínavá, nicméně zhruba po dvou hodinách pěkně v tichosti zmizí, jako kdyby se styděla za to halasné entrée.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 10:52

Fleur Mám ji tak od 8. Teď už je bez nějaké velké změny, ale máš pravdu, že takovéto "ozývání" při pohybu mi chybí a slábne. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 11:11

Renusatko alibi Fleur Hezky si tady o ní povídáte 

Je opět zajímavé, jak se na každém rozvoní jinak. Mýdlo v ní tedy nemám ani náhodou, levanduli také ne. Jen sladké maliny podpořené asi růží a lehkou prašnost. Ta růže je tam fakt schovaná a jen podmalovává ostatní složky, to máš pravdu, Reni.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 14:29
Reakce na Fleur:

Renusatko Zajímá mě, jaký bude mít na tobě vývoj. Pro mě je totiž na začátku (i při mírné aplikaci) strašně rozpínavá, nicméně zhruba po dvou hodinách pěkně v tichosti zmizí, jako kdyby se styděla za to halasné entrée.

​U tohoto příspěvku, nevím proč, zřetelně slyším tvůj hlas. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 15:38

Luna To je možná reakce na to "halasné entrée"; v každém případě je to lepší varianta, než kdybych se ti zjevila celá .

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 16:16

Fleur Tak ja mam pomerne velkou predstavivost, takze ani tuto variantu nevylucuji.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:31

Fleur Podávám hlášení. Drží až do večera, celkem u těla, takže spíš náhodně se občas připomene, ale v místě aplikace je výrazná dost. Potřebovat ji zatím nebuduviktorka_od splavu Kdy se domluvíme na zkoušku? 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46045 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:53

Renusatko kdykoliv!

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:59

Renusatko Díky!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 22:00
Reakce na Luna:

​U tohoto příspěvku, nevím proč, zřetelně slyším tvůj hlas. 

​já vidím i výraz obličeje s jakým to říká...

Fleur Tě zlobíme, co?

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 22:04

janejane To spíš já vás, ne ?