Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:42

Renusatko viktorka_od splavu  byl by to bonbónek, nebýt určitého  znepokojivého tónu, který jsem neuměla popsat jinak, než tím mučením fialek :)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:55

viktorka_od splavu  no jo, tak na zkoušku se budem muset ještě domluvit. Ale nezoufej, mám pro tebe ještě něco jiného. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:57

Renusatko  super, těším

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:16

alibi Krása! Kdyby takto fungovala i na mně...

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:22

Korsičanka škoda, a co přesně ti tam vadí? Úvod je jako vždy u Tauera nečekaný, ale pak se to urovná  a zapadne do sebe. Na mě je moc sladká, a typově trochu podobná s Insolence, která  se mi líbí víc.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:26

Martula Elixir pour Femme EdP (Roja Parfums) - popis zní dokonale lákavě

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 18:27

alibi Mně tedy vůbec nepřijde podobná s Insolencí, tu mohu jen občas, jak na mně různě čaruje:( Naopak - úvod je krásný a docela dlouho drží, ale jak sládne, jako by ji má kůže spolkla, přestávám ji bohužel cítit:( Drží se moc u těla.

Věřím, že na Renusatko vyzní úplně jinak

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 22:16

Sospiro: Soprano 

Soprán zpívá ve vysoké poloze růží, hlas sládne sladkokyselým ovocným krémem s liči a broskvovou vonokvětkou s koloraturami bergamotu a zelené frézie.

Ani nižší tóny mu nejsou cizí, zemité pačuli s dřevitým oudem dodají hlasu hloubku. A květinové srdce brnká na strunu emocí růží s jasmínem až k sametovému finále s jemnou kůží.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 23:36
Cervanek
Avatar
15. ledna 2019 06:07
Reakce na Fleur:

Cervanek Díky! Tu Eau d´Épices bych si ráda připomněla. Vyrábí ji ještě vůbec?

​právě, že momentálně nevyrábí.

Ale není všem dnům konec.

U Andyho to tak bývá, že pak najednou je zase na CHVILKU na trhu - zažila jsem u této vůně už 2krát. Vždy dá vědět na FB či dnes na Instagramu

Cervanek
Avatar
15. ledna 2019 06:26

alibi vnímám No 10 podobně avšak bez připálení, za to růži s teplou malinovou malinovou marmeládou i se zrníčky s pár plátky citrónu.

Pár kapek si vždy nechávám k přičichnutí a jak je vůně uležená o to víc je gurmánská růže a la Tauer hezčí.

Nesmí se to ovšem s aplikací přehánět

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 10:28

Cervanek Zaznamenal jsem, že Tauer chystá: a very fresh fun classic men’s scent.

Cervanek
Avatar
15. ledna 2019 14:13

ModestMourek tak to je fajn, snad se pánům bude líbit - určitě ale zkusí i dámy

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:15

prďola Ten popelníkový akord podle mě vytváří vetiver v kombinaci s nějakou další složkou. V oficiálním složení Cuir Venenum sice třeba uvedený není, ale já ho tam cítím.

alibi Vermeille mi ze začátku přišla jako líbivka, ale časem mi ta její rozpínavá pudrovost začala malinko vadit. Asi to mučení fialek, no.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:53

wendulka "popelníkový akord" je docela pěkné označení naprosto šíleného puchu  

původně jsem vetiver taky podezírala, protože poprvé se mi objevil při aplikaci Girl by PW (x-krát před tím to bylo bez popelníkového efektu). ale naposledy při aplikaci Tobacco Oud TF, kde vetiver ve složení uvedený není (což samozřejmě nemusí znamenat, že tam není i ve skutečnosti).

takže jsem ve střehu, vybavená parfémovanými vlhčenými ubrousky (protože TO musí IHNED z kůže pryč!) a bedlivě sleduju postavení měsíce a přilehlých planet...  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 15:25

prďola 

bedlivě sleduju postavení měsíce a přilehlých planet...  

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 15:59

alibi Moc se nesměj, já jak nejezdím nikam do města, tak nemám poprvé po x letech svůj Měsíční kalendář a jsem z toho DOST nesvá:( Ale v pá to Praha jistí!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:21

Díky viktorka_od splavu , naštěstí s tebou celkem souhlasím. Fakt takový jakýsi špinavý tón.

Sex and The Sea Francesca Bianchi - Kokos, ananas, letní koktejl Piňa Colady u stolku na pláži. Hned od začátku mi vůni něco ruší, takový tón, který tam nezapadne, jak kdyby mi někdo kolem stolu zametal prach. Čím dál víc se mi práší do koktejlu. Musím si přesednout kousek dál, kde je starý odřený stůl. Není pod stříškou a tak na něj často prší i svítí slunce. Aby ho trošku vylepšili, tak na něj postavili kytici květů, přesto už mi koktejl nechutná. Zvedá se vítr a přináší písek a slanou vůni moře. Celý ten zvláštní pocit z návštěvy tohohle baru by napravil závěrečný vanilkový dezert, kdyby na něm místo cukru nebyla sůl. Škoda, vypadalo to na pěkný den. Pláž ano, ta sůl v ní prostě je, ale sex v tom hledám marně.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:25

Renusatko A nesouvisí sex spíš s názvem toho koktejlu? 

Nevím, co způsobuje prašnost, ale v Under My Skin jí má paní parfumérka taky hafo:(

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 19:32

Korsičanka Jeden koktejl Sex na pláži je, ale obsahuje úplně jiné ingredience. Ani kokos ani ananas.