Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 10:22

Friga popelníkový drydown je moje černá můra!  mám vůně, které se v naprosté většině lahodně zakouřeně rozvinou, a občas lupho! a mám na sobě popelník z nádražní hospody... blef!  a po nějaké době, při velmi opatrné aplikaci je tu zas to obvyklé krásné zakouřeno.

zkoušela jsem vypozorovat, co by na  ten popelníkový efekt mohlo mít vliv - by se tomu člověk i docela rád vyhnul - ale zatím se to děje dost zřídkakdy, takže jsem nepřišla na příčinu... nevíte náhodou někdo?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 10:41

prďola chladno a vlhko?

Friga kdyz ja nevim jak voni strelny prach... pokud je to takovy ten smradek od ohnostroje tak spis ne

salmiaki no.. uplne se nechytlo:-) ale vyplivnul jenom jeden:P

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 10:44

viktorka_od splavu právě, že asi ne... chladno a vlhko je teď pořád a za poslední dva měsíce byl popelníček jenom jednou 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 11:03

viktorka_od splavu je to trochu jak od ohnostroje, ale jen trochu, rozhodne tam nemam kour. A k salmiakki, aspon meli panove zazitek 

prďola popelnik je dost hrozna vec :) nastesti ho na mne moc vuni nedela, parkrat stacilo. Vazne nevim, co to zpusobuje. Treba za to muze postaveni hvezd pri uplnku  

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 11:09

Friga ten úplněk by podle četnosti mohl sedět!  skvělý tip, budu to pozorovat...  

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 11:14

Martula Na Roju mám slabosť, ich parfumy sú jedinečné, ich “inakosť” ma priťahuje, Elixír si popísala tak príťažlivo, že  tohtoročnú jar by som najradšej privítala s Elixírom. Krásny popis, krásny flakón.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 14:16

Miru milacka  Myslím, že stojí za zkoušku

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 21:12

Hiram Green: Hyde 

Hyde na nás nejdříve vybalí nálož uzené kůže. V této směsi labdana a do kouřova rozpáleného březového dehtu je i květinový tón sladké mimózy. Přes tuto podivuhodnou směs ale vnímáme hebkost a hladkost, která je ještě podpořena vanilkou a zelenou a zlatou sametovostí větvičníku a pryskyřice.

 

Cervanek
Avatar
14. ledna 2019 09:36
Reakce na prďola:

Friga ten úplněk by podle četnosti mohl sedět!  skvělý tip, budu to pozorovat...  

​a možná i Novoluní - Úplněk a Nov jsou od sebe 14 dnů a v tu dobu jsou dny dost energetické silné

Cervanek
Avatar
14. ledna 2019 09:44

blackviolet vidím, že už jsi Hyde zkoušela. Také tam vnímám v počátku "uzené" - (uzené železo), pak se ale line hezky dá.

Jsem zvědavá, jak se celkově  bude vůně prodávat.

Hiram mi pak psal ještě jednou ke zrušení Shangri-La, že hlavní důvod je vintage tón, že se mu jeví, že dnes davy na vintage neletí. (větvičník až tak nevadí, koneckonců je i v Hyde)

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 09:52

Cervanek tak to si budu muset označit v kalendáři, hlavně abych nezapomněla použít tu potenciální popelníkovou vůni...  

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 10:15

Cervanek Hlavně že se nikoví parfuméři holedbají, jak jsou nezávislí na módních trendech. To samé jako Taerovo zrušení několika vůní, protože se moc neprodávaly.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 10:27

Cervanek Ano, Hyde se pak pěkně rozloží, že je z ní nositelná vůně.

Taky jsem si říkala, že větvičník dál používá. Neprodávala se, to zní už logicky, myslím, že okruh nositelů vintage je čím dál tím menší. Není nic vzdálenějšího těm lehkým ovocně pižmovo cedrovým mainstreamovkám.

I nikoví parfuméři musí z něčeho žít.

Cervanek
Avatar
14. ledna 2019 11:19

ModestMourek přesně (byť některých  Tauerovek je škoda).

V podstatě  nejvíc prodává 4 vůně, no možná 5

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 13:14

Cervanek A které patří k Tauerovým nejprodávanějším?

Cervanek
Avatar
14. ledna 2019 13:53

Fleur No 08, No 09, PHI Kandahar, Marocka Poust a Tuberoza z jine rady. A snad jeste No 14 pro milovniky aldehydu.

Dnes je i poptavka po No 04  levanduli a Vuni koreni - 12/13 jsem ve vlaku, blbe se mi hleda a No 03.

Vuni bylo podstatne vic a i jich stale i je.

A treba zase neco chysta - Milano je za dvermi 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 14:53

Cervanek Díky! Tu Eau d´Épices bych si ráda připomněla. Vyrábí ji ještě vůbec?

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 16:59

Une Rose Vermeille (Tauer)

Vezmi růže natrhané v podvečer, do kterých se celý den hromadila vůně slunečních paprsků. Do kotlíku k nim přidej fialkovou esenci získanou mučením fialových kvítků a spoustu přezrálých malin trhaných neposkvrněnou pannou. To vše svař. Až se hmota bude táhnout jako pryskyrice a cukr se začne připalovat, je čas do ní ponořit vanilkový lusk. Ten do škapulíře dej a daruj mládenci, jehož smysly toužíš poblouznit.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:37

alibi  . Zítra mi přijde malý odstřik, tak po tvé recenzi jsem strašně zvědavá. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 14. ledna 2019 17:40

alibi to zní božsky! Renusatko až zítra?