Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:31

Korsičanka no, to jsem zvědavá kdy pustíš chlup z té dekadence!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. ledna 2019 19:35

viktorka_od splavu Až na ni někdo bude mít Zrovna včera jsem slečně v Ingredients říkala, že před časem patřila se svou cenou skoro 10 000,- mezi nejdražší vůně v Ingredients (odhlédnuto od velkých flakonů a Cliva Christiana) Neb prodej LM Parfums tam už ruší.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 09:14

Klubwasser 2018 (WienerBlut)

Je po dešti a já na zahradě za pergolou trhám plevel. Hlína je pěkně měkká, tak to jde dobře. Kopřivy, tráva, rmen. Plazím se mezi pergolou a živým plotem, odhrnuji břečťan a říkám si, jak tady v tom stínu může všechno tak rychle růst. Je tu mech, vlhko a spousta nějaké havěti. Tak, hotovo. Beru všechnu tu zeleň do náručí a odnáším do kompostéru, ve kterém na hromadě tlejících rostlin leží několik nahnědlých banánových slupek.
Klubwasser je pro mě zážitková zahradnická vůně a docela příjemná vzpomínka na léto. Nosit bych ji ale nemohla. Těch kopřiv je na mě trochu moc.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 11:16

Fleur de Peau (Diptyque)

Mademoiselle Iris …

Zprvu lehce odtažitý, zároveň však semišově hebký, kosatec se ponoří do teplé lázně plné duhových bublinek a vonící po růžovém oleji, který tu původní semišovou suchost potáhne tenoučkým mastným filmem.

Elegantně přítulná vůně.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 21:02

Atkinsons: 24 Old Bond Street 

Britský. Elegantní. Business Style.

Vzdušná růže se svěžím kardamomem a zelenými snítkami jalovce a pak sušenými čajovými lístky z dubového sudu, ve kterém zrál dobrý alkohol. Zjemněná pudrově mýdlovým pižmem a v této fázi určitě unisex.

Na kolínskou docela dobrá výdrž (5 -6 hodin), i když se drží spíš u těla.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. ledna 2019 22:57

Martula Mně se loni v listopadu při premiérovém zkoušení v Brně, kdy jsme ještě netušili, že bude mít takhle blbej název, líbila moc.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 06:46

takže dnes úplněk, dokonce zatmění a krvavý úplněk...! tak jsem zvědavá, jestli se dostaví popelníkový efekt 

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 09:05
Reakce na prďola:

takže dnes úplněk, dokonce zatmění a krvavý úplněk...! tak jsem zvědavá, jestli se dostaví popelníkový efekt 

kamarádka z Prahy mi dnes brzy ráno, co se objevil na obloze, poslala jeho fotku  - je to superúplněk ve Lvu (další bude v r. 2025). V jeho barvě - růžovo-červeno-oranžové-hnědé se odrážejí od Země stíny červánků a proto má takové zbarvení. (My jsme na něj koukali ještě včera večer kolem 18 hodin z koupelny a byla to ještě žlutá koule)

Jsem zvědavá Ivet na Tvé dnešní voňavé dojmy

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:10

Cervanek Krásná fotka. Já měla budíka na 5.40 a viděli jsme hlavně hru  modravých tónů.

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:10

Cervanek Krásná fotka. Já měla budíka na 5.40 a viděli jsme hlavně hru  modravých tónů.

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 09:12

černá káva u nás nebylo vidět nic - bylo zataženo

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:14

Cervanek Já se náhodou vzbudila asi o hodinu později a ještě šla kouknout a už bylo také zataženo. Ona je dosud taková jakoby "řídká mlha"

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:15

Cervanek Co si do toho mrazu vzít za vůni? Něco sladkého?

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 09:24

černá káva v mraze mi voní skoro všechno - to je asi za odměnu.

Právě jsem sáhla pro vialce s  Hystericem (zatím jsem ještě v teple), nevím zda mi časem nepoleze na nervy - je sladký až moc, ale zatím to jde.

Ali, být Tebou, vytáhnu nějaké jehličí.

Edit: vidím, že ho máš na sobě

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:27

Cervanek JJo, jehličí miluju.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:33

Cervanek skvělá fotka! přesně tak jsem ho taky viděla 

já jsem si na ten "popelníček " políčila jednou z inkriminovaných vůní, tak jsem taky moc zvědavá... 

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 09:35

prďola a dobré? Jsi v pohodě?

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:44

Cervanek zatím si jen hezky zakouřeně voním  ale ono i minule se popelníkový efekt objevil až v pozdním drydownu. tak doufám, že pokud se objeví, tak většinu dne mě bude TF těšit...

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. ledna 2019 09:56
Reakce na Cervanek:

... vytáhnu nějaké jehličí.

​musím se přiznat, že letos mě ta zima právě díky jehličí ve všech možných podobách hodně baví!  a to zimu nesnáším...

asi se dokopu k výkonu a do kategorie "Složky a kompozice" přidám jehličí s přehledem mých testovaných vůní 

Cervanek
Avatar
21. ledna 2019 10:07

prďola  Tobacco Oud je dobrá vůně, neměla by Ti dělat neplechu, když jsi těmto nakloněna. Držím pěsti.

a na Tvůj přehled testovaných jehličnanů se těším