Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 13:13

Martula Krása. Jsem moc zvědavá, kdy se mi ji podaří vyzkoušet. Podle všech recenzí vypadá hodně zajímavě.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 13:15

Keď budete porcovať, počítajte so mnou! 

Offline blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 15:02

Martula Ten obrázek se k ní moc hodí, ty rty jsou jako z růžového marcipánu .

Offline blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 15:29

Francesca Bianchi: The Lover's Tale 

The Lover's Tale je podle mě víc o lásce než o erotice. O splynutí duší, o pevném objetí. Vidím před sebou obraz Egona Schieleho Die Umarmung (Objetí). Dvě milující se osoby, objímají se, dotýkají se, ale pouze horní polovinou svých těl. Ten pevný stisk vyjadřuje sílu emocí. Ano, jsou nazí, ale není to prvoplánově o milostném aktu, je to podle mě spíš o odhalení  a odevzdání se druhému člověku. Bezpodmínečné, bez oblečení, bez zábran.

Láska podle Francesky je sladce medová a koženě živočišná, sladká jako mimóza a zralé plody broskvoně, něžná jako vanilkový otočník, svůdná jako jasmín a kosatec a zemitá jako větvičník. Hřeje duši a někdy bolí a zanechá na kůži jizvy.

www.belvedere.at

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 16:24

blackviolet 

...krásně jsi to napsala...

Offline blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 17:34

Miru Díky. Francesca, to jsou emoce.

Francesca Bianchi si zaslouží svoje vlákno ve značkách. Doplňte prosím svoje recenze.

Francesca Bianchi

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 17:38

blackviolet vzbudila si vo mne okrem pekných emócií aj túžbu vôňu vyskúšať. Veľmi pekné

Cervanek
Avatar
01. ledna 2019 17:55

blackviolet krásná recenze. To vypadá na pokračování Sex and the Sea (s dějem na pláži)

A ten Schieleho obraz je dost vypovídající - a ty krásné barvy. 

Téz vyzkouším - díky za tip

Offline alibi blogger
Avatar
3958 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 18:22

blackviolet  krásné a inspirující 

Offline blackviolet
Avatar
3324 příspěvků moje polička 01. ledna 2019 21:49

milacka Cervanek alibi Děkuji .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 11:50
Reakce na Martula:

Tak jsem ji díky jedné dobré duši odtud a fungující poště přece jen stihla vyzkoušet ještě včera -

Lost Cherry - Tom Ford

Velké a krásně zralé černé třešně v nepřeslazeném kompotu, do kterého někdo přidal pro lepší chuť spoustu amaretta. Třešně a mandle. Mandle výrazné, vůně amaretta postupně zjemní a přejde v mandlový marcipán.Na chvíli se mi vybavil Hypnotic Poison. Růžová esence spolu s jasmínem posouvají vůni opojnějším směrem, než by to dokázaly třešně samotné. A balzamický základ vytváří hřejivě sametový dojezd. Trochu jsem se bála, aby dvojsmyslný název a provokativně rudý flakon nebyly jen reklamním tahákem a nepřebíjely vůni samotnou. Postavit vůni této cenové kategorie na třešni a nesklouznout k bezduché ovocence, považuji za dost riskantní. Vyšlo to na jedničku. Lost Cherry bude velký hit a zaslouží si to.

​Těší mě, že se v názoru na Lost Cherry shodneme.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 11:52
Reakce na blackviolet:

Francesca Bianchi si zaslouží svoje vlákno ve značkách. Doplňte prosím svoje recenze.

Francesca Bianchi

​Provedeno.

Jinak ta poslední věta tvojí recenze...!

Offline jerry
Avatar
8998 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 12:09

Jasmins Marzipane (Lancôme) - svěží jasmínové kvítky se vydaly na návštěvu cukrárny, usedly k leštěnému dřevěnému stolečku a objednaly si jemný vanilkový krém, do kterého je zašleháno pár kapek koňaku. Není to ale žádná gurmánka, prim hraje jasmín - hedvábný a romantický...

Anyway (Juliette Has a Gun) - vzdušně pižmová vůně čistoty  s dřevitě citrusovým začátkem. Toto by se mi líbilo spíš jako parfemace tělového krému, protože vůně sama o sobě nemá prakticky žádný vývoj.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 14:44

jerry Ta Jasmins Marzipane me zajima od te doby, co mam doma knizku od Turina. A ma tez super nazev. Ale netusim, kde se da zkusit.

Offline jerry
Avatar
8998 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 14:47

Luna 

Já měla vzorek - ale možná by ji mohli mít v butiku Lancomev Praze, tam tyhle limitky (některé) mívali

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 14:54

jerry Tam se sice asi hned tak nedostanu, ale dekuji.  

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 17:21

Luna U mě:))) 11.1. budu v ČH:)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 17:59

Korsičanka Jupí!

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 18:01

Luna Ale budeš si muset pak vzorek vyzvednout u synka v obchodě:)

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 02. ledna 2019 18:03

Korsičanka Kdyz mi nakreslis mapu, tak to zvladnu!