Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 01. října 2018 23:01

slniecko popisy se mi moc líbí a  

spokojný kolibrík s plným bruškom

mě dostal :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2018 23:45

slniecko Ty jedeš.

Apropó já tedy měla v Egyptě možnost zjistit zblízka jak voní velbloud a musím říct, že Camel je vykresluje v příznivějším světle.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. října 2018 00:15

alibi vďaka:)

wendulka to je dobre vedieť

som si bola v Anatomia shoes kúpiť boty na jeseň, no nemohla som sa nezastaviť

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. října 2018 00:23

slniecko No však já rovněž velmi silně zvažuju, že při příští návštěvě Bratislavy, což by doufám snad mohlo být do Vánoc, se tam znovu zastavím. V těch sandálech El Materialista jsem v podstatě prochodila celý zbytek léta.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. října 2018 01:02

wendulka aj si ich niečím natierala, alebo nie? je to totiž tak jemná koža, že neviem. Normálne bežné boty neriešim. Teda ja som vzala jedny Arche a jedny nejakej holandskej značky.

Ale na moju pätovú ostrohu ich môžem nosiť bez silikónových vložiek, prekticky ju v tom necítim .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 02. října 2018 01:29

slniecko Na ty El Materialista jsem použila jen klasickou impregnaci. Takovou tu pěnu, co jimi čistíš stélky v botách, protože já v sandálech v 99 % případů na boso a podle toho pak vypadají.

No ty Arche, ve kterých jsem už do Bratislavy přijela, chtěly trošku sofistikovanější údržbu. To mi radil už pan prodavač, když jsem je kupovala ve Vídni, abych neměla černý paty při nošení plus teda to už mám doma z dřívějška prostředek přímo na nubuk - tam už se to rozlišuje podle barvy obuvi.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. října 2018 01:40

wendulka hej, to pri tých Arche aj mne hovoril, lebo som brala čierne. Len tie druhé Loints of Holland som brala kožené a tak mäkkú kožu som na topánkach ešte nemala.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:06

slniecko Asi mě zajímají všechny. Vážky a pandy jsou moje oblíbená zvířátka, hrozně ráda je kreslím. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:11

Luna Přiznávám se, že ve vůních mě cokoliv se zvířecí tematikou vlastně trochu děsí. Ani toho Slona od Kenza jsem si kvůli názvu nikdy nepořídila.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:16

Seattle Chocolate Olympic Orchids Artisan Perfumes

Tohle je vážně vtipná a zároveň nebezpečná věc, že než se dostanu k samotnému popisu, budu si muset jít zaběhat do hlubokého lesa amerického severozápadu. Právě jsem se totiž nechutně přecpala v místním Starbucksu, no tam přece musíte, když jste v Seattlu, to dá rozum. A pěkně všechny druhy kávy a čokolády, pěkně posypat tunou chocolate chips…Aby vám bylo jó blbě…Běžíte si to tak přes borovicový háj, kde vítr šumí a ptáci čumí a najednou vidíte animovanou postavičku Drákuly. V ruce má kelímek ze zmíněného řetězce a nenápadně vám naznačuje, abyste zmizeli. Vybírá si totiž dřevo na novou spací rakev.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:48

Luna :D drákula :D

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:49

Fleur Já zvířátka ráda mám. I ve vůních. Ale chápu to, já zase, kdovíproč, jsem skeptická k jakékoli vůni, která obsahuje název Luna/de Lune...atd. Většinou mě velmi zklamou, stejně jako:

Cierge de Lune:

Čekala jsem vesmírnou epopej, čistý soprán bíle oděné víly, vznášící se na obláčku, hrající na stříbrnou harfu. Místo toho je to ochotnické představení, víla je zapudrovaná prošlým avirilem, má kolem pasu plovací kruh obmotaný vatou a zvedají ji čtyři jevištní technici pomocí zfušované kladky. Prostě tohle už tu mocrkát bylo a zklamalo mě to, protože od téhle party jsem si slibovala představení roku. Vaše Lenka Šustrová.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:52

Luna Teda, zajímalo by mě, jak voní Dracula s kávou v papírovém kelímku

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:53

Korsičanka V pátek ti ho přinesu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. října 2018 08:55

Luna Dík! A ty - šup do chatu

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. října 2018 14:18
Reakce na Luna:

Seattle Chocolate Olympic Orchids Artisan Perfumes

Tohle je vážně vtipná a zároveň nebezpečná věc, že než se dostanu k samotnému popisu, budu si muset jít zaběhat do hlubokého lesa amerického severozápadu. Právě jsem se totiž nechutně přecpala v místním Starbucksu, no tam přece musíte, když jste v Seattlu, to dá rozum. A pěkně všechny druhy kávy a čokolády, pěkně posypat tunou chocolate chips…Aby vám bylo jó blbě…Běžíte si to tak přes borovicový háj, kde vítr šumí a ptáci čumí a najednou vidíte animovanou postavičku Drákuly. V ruce má kelímek ze zmíněného řetězce a nenápadně vám naznačuje, abyste zmizeli. Vybírá si totiž dřevo na novou spací rakev.

​Drákulu vidím jednoznačně jako Maxe Schrecka v roli hraběte Orloka z Upíra Nosferatu.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. října 2018 14:39

Tohoto se bojím víc

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 02. října 2018 16:41

Ex Nihilo: Citizen X 

Mastixová pryskyřice vonící trochu po jehličí s citrusy a pepřem - na první pohled pánská kolínská. Ale přece jen, se zemitým kosatcem, dřevem a kadidlem, které ze svěží kolínské vykouzlí hřejivou dřevitou vůni, si ji dovedu představit i jako unisex. Zvláště když její hrany obrousí čistě mýdlové pižmo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. října 2018 19:56

Luna ja zas mám nutkanie skúsiť akúkoľvek vôňu, ktorá má v názve slnko, mesiac, alebo hodinu . A pri dúhe mám vždy nutkanie, že jééj a potom sa zľaknem, že to bude gebuzina.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. října 2018 20:11

Fleur Korsičanka  ale nee, tak desive to neni, u me je Drakula navzdy tenhle: