Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 12:29

Korsičanka No ja jsem uz recenzi ja Une Rose psala prece. A moje vymysly byvaji asi vic surrealisticke, na to musi byt sahla povaha od kolibky, to jinak nedas.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 13:00

Luna No, to já přece vím, ale od Dalia mě takový text fakt překvapil

Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 16:25
Reakce na Renusatko:

Dalia Všichni o ní mluví a já ji neznám. Jak mi nesedí ty růže, tak jsem se zatím ani nehledala, ale asi budu muset ze studijních důvodů. Nádherná recenze a obrázek k ní perfektně sedí. 

​Vidíš, ďalší dobrý dôvod objednať si nejaký nový parfém - študijné dôvody!  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 17:08
Reakce na Korsičanka:

Luna No, to já přece vím, ale od Dalia mě takový text fakt překvapil

​Včera večer jsem chtěla chystat cvičné texty do literatury. Z toho však sešlo, když jsem si na ruku mázla Une Rose a díky ní tedy psala něco jiného, než jsem původně zamýšlela. Nějak se k té práci nemohu dokopat. 

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 17:45

Dalia 

Krásná recenze Une Rose. A obrázek tu vůni přesně vystihuje, přesně tak ji vnímám.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 18:01

Dalia To se ti nedivím Ale recenze je opravdu skvělá. Povedlo se tobě i Luně vystihnout zvláštnost i přitažlivost vůně

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 19:11

wiv Korsičanka Děkuju ... 

Online slniecko admin
Avatar
17579 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 20:25

Konečne som sa pustila do poznámok z Bratislavského zrazu :

Heeley - Note de Yuzu: Nádherná citrusová vôňa, doslova ohňostroj citrusov na začiatku, ale nie sladkých, ani priamočiaro horkých, skôr šťavnatých, osviežujúcich, ovocných. Ako čerstvo odtrhnuté zo stromu, K tomu jemný závan zelene a mora. V horúčave, v ktorej som ju skúšala nedržala nejako extra, ale na citrusovky tohoto typu ešte celkom slušne.

Neela Vermeire Créations - Bombay Bling! : Mangooo! Dobré, zrelé ozajstné mango! Ale nie prezreté, nie ulepené, a v koši spolu s ďalším podobne kvalitným ovocím. Neskoroletný večer po horúcom dni, terasa, misa s ovocím, ovocné koktejly, dolce vita. Ak nie najlepšia, tak jedna z najlepších sladších ovocných vôní, čo som kedy skúšala.

Ramon Molvizar - Goldskin: Tak chudák Ramón sa na mne zase raz nemohol realizovať. A taký pekný flakón (ten čo som držala v rukách nemal všetky tie čáčorinky hore). Lenže na mne....no, miesto streknutia som rozoznávala viac podľa zlatého trblietania, než podľa vône. Ako áno, pri zaborení nosa som cítila jemne citrusovú vôňu s troškou korenia, ale nič iné sa na mne nejako neprejavilo. Holt, táto značka mi asi nie je súdená.

M. Micallef - Rose Extrême: Vonia úplne presne tak isto, ako chutia tvrdé cukríky z ruží, čo som si doniesla z Bulharska. Znie to sladko a ulepene, ale nie je. Je to sladké tak akurát, a ružové, ružové, ružové. Krása.

Tauerville - Fruitchouli Flash: Tak toto je moja ovocná top vôňa, okamžite pri privoňaní sa mi vynorili moje staré lásky AA Tutti Kiwi a In Love Again. Toto je minimálne dôstojná, ak nie dokonca lepšia náhrada. Jasné, žiarivé šťavnaté, ale nie osladené ovocie, nejakým spôsobom šmrncnuté do zelena, ale nie do nezrela, s ľahkou, ovocnou Rosinovskou ružou. Radostná, veselá, optimistická, doslova "nabíjacia" vôňa. A drží. Chcem ju.

Tauer Perfumes - No. 02 L'Air du Désert Marocain: Suché drevá, suché korenia, suché živice....teplo, sucho, vzduch na obzore sa chveje...slnko praží na všetko naokolo a to vonia a vonia, akoby to bola posledná hodina. Nádherná, teplá, suchá orientálka do horúčav.

Pierre Guillaume - Mojito Chypre: Sedím si tak na tropickej terase s koktejlom v ruke a podo mnou džungľa. Čo sa mi na tejto vôni najviac ráta je, že to Chypre tam nie je len na ozvláštnenie názvu. Úprimne povedané, čakala som proste Mojito. A to Mojito tam je, krásne, čerstvé, letné aj s jahôdkami - aj keby to tam skončilo, som úplne spokojná! Ale okrem toho je tam skutočne horkozelený chypre tón, ktorý si nezadá s hlavnou líniou. Tým sa vydarená letná polievačka posúva do kategórie....no dobre do kategórie luxusných kvalitných a elegantných letných polievačiek:-). Stojí za to aj za tú cenu.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 22:04

slniecko Bombay Bling! ma tiež zaujal, zaujímavá vôňa, páčila sa mi, Tauer mi zamotáva hlavu, postupne chcem spoznať dve-tri jeho vône. Vďaka za recenzie Lucka!

Online slniecko admin
Avatar
17579 příspěvků moje polička 12. srpna 2018 23:54

milacka hej, Tauer je skvelý. Od Neely to bola prvá vôňa, ktorú som skúsila, som milo prekvapená. Len tá cena...

A ďakujem .

Online Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 12:42

China White Nasomatto...

...slaďoučká "Zelená",

líbezný odér známého chlastu barvy jasně brčálově zelené, zahuštěn vláčným pudrem a zjemněný nasládlým vanilkově mléčným pižmem s neviditelnými květinami.

Slast.

Téměř extáze!

Jako šlehnout si dávku...

...ale pak -

pomalinku, nenápadně, plíííživě ta lahodnost, nirvána mizí...

To nejkrásnější se ztrácí kdovíkam.

...jak opilý si člověk připadá,

jak skoro ještě opilý, nad ránem, ten okamžik, kdy mu pořád není úplně óká, ale už zase - celkem normálně - vnímá.

Všechno...

Tvrdá realita.

Vetiverový popel sklepávaný do, z těžkého masivního skla, popelníku,

a zpod přivřených víček pohled, výraz tvrdého lehce bolavého despektu...

Vetiver, dřeva, vláčně suché popelavé kouřmo, teplý chlad,

a už jen éterické mikrozbytky oné krémově smetanové bílé omámenosti.

China White začíná neuvěřitelně skvostně! 

Její střed mi něčím připomíná White Suede Tom Ford bez konvalinek.

A v základu vůně vnímám tvrdost diamantu a odtažitost staré zkostnatělé chůvy.

Přesto China White neustále, po celou dobu/pod povrchem(i v onom nekompromisním konci),

teple pulsuje, žije...

...droga.

Ošklivě krásná vůně.

China White voní bíle, úplně vidíte sterilní bělobu, jež, přestože měkoučká na omak, tak ale do očí až bodá.

Ale je to černá vůně.

Až do morku kosti.

Aneb - koksem se hodný holky nesjížděj´

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 15:25

Dalia 

Krásné... 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 15:33

andry Ta výše je ti podobná Máš China white?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 15:42
Reakce na Ellen:

Dalia 

Krásné... 

​Děkuji moc! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 15:47

Miru jojo, vune abstaku, vystizny!

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 20:25
Reakce na Korsičanka:

andry Ta výše je ti podobná Máš China white?

​nemám, je na mně jak omítka... holt pěkně pančovanej koks 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 20:28

andry Tomu já už nerozumím - holt jiná generace

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 20:31

Korsičanka tomu já naštěstí nerozumím 

Offline jerry
Avatar
9018 příspěvků moje polička 13. srpna 2018 21:00

e´L (Zarkoperfume) - začátek takový nemastný neslaný v podobě nasládlých jemných květinek. Rozvoněla se ale do celkem zajímavé podoby trsu zelených kopřiv mezi vyplaveným suchým dřevem na opuštěném mořském pobřeží někde v Severním moři. Je ale hodně jemná a nenápadná- taková "vůně - nevůně".

Red Roses (Jo Malone) - čerstvě otrhané okvětní plátky rudých růží, po rozvonění s výraznou stopou růžového oleje.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 13:26

slniecko 

Tauer Perfumes - No. 02 L'Air du Désert Marocain: Suché drevá, suché korenia, suché živice....teplo, sucho, vzduch na obzore sa chveje...slnko praží na všetko naokolo a to vonia a vonia, akoby to bola posledná hodina. Nádherná, teplá, suchá orientálka do horúčav.

jj, to je ona  až na ty horůčavy. mě se víc líbí, když není horko