Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 20:43

blackviolet alibi taky mám dceru... naštěstí takhle daleko to s ní ani omylem nedošlo, ale ten ohoz skoro odpovídá

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 20:51

viktorka_od splavu Bozi recenze, musim se priznat, to je komplet cely o mne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 20:55

Luna 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 20:59

viktorka_od splavu Jako my jsme si tehdy s myma punk kamoskama slibily, ze do 30 let zdechnem, doslova tak znel slib, nastesti to teda nikdo nedodrzel, uf! Moje dcera ma dnes 3. narozeniny, tak mam zatim na tohle cas, snad bude po manzelovi.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 21:03

Luna hmm tak já zas kdysi tvrdila, že se v padesáti nechám odstřelit.. už se mi to krátí

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 21:29
Reakce na Luna:

viktorka_od splavu Bozi recenze, musim se priznat, to je komplet cely o mne.

 

Teda doufám, že mě tohle u mě Evičky  mine :)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 23:05

alibi Parádní článek tak narychlo pod haldou dojmů zplozený - závidím chuť psát a chválím

viktorka_od splavu Další zajímavá recenze - je zvláštní, kolik pohledů vznikne na jednu a tu samou vůni - podobně jako u Malleho Une Rose

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 12:58

Korsičanka děkuju

přidávám....

moji favorité z 1907ky

https://alibi-notes.webnode.cz/l/moji-favorite-z-1907/

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 13:15

alibi Zaujala mě "půdní tinktura" ... zajímavá složka. Moc hezké! Obě vůně (a hlavně tu druhou) bych ráda poznala.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 13:18

Dalia děkuji. taky jsem ráda, že jsem měla možnost parfémy poznat.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 13:20

alibi Opět tleskám-za mého milovaného Beauforta především!

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 13:52

Korsičanka Aj vôňa, s ktorou si dnes navoňaná, je taká krásna ako jej obal? Ešte som ju nikde nevidela, kde Ty na tie parfémy chodíš?

alibi Krásne, ako vždy! 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 14:18

Biely kvet Na ebay, zlato. Ale někdy jsou to nervy. Mám jen odstřik, flakon patří Martula. Ale prošel mi rukama a je fakt krásný

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 14:25

Biely kvet Korsičanka děkuji

MiJo, ten flakonek na fotce je moc krásný 

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 21:50

Une Fleur de Cassie (Frederic Malle) - květinovka, ve které v dešti chladivých aldehydů defilují jednotlivá kvítka jak vojáci na přehlídce - mimóza plná pudrového pylu a sladkého nektaru, karafiát propletený se svěžím jasmínem a sladké čerstvě usušené seno. Po vyvanutí aldehydů vůni proteplilo suché dřevo a vše zaoblilo a zabalilo do úhledné formy pudrové bělostné mýdélko v hedvábném papíru. Nádhera ve flakónu...

Orange Blossom (Jo Malone) - naprosto autentické sušené květy pustorylu....aneb hledá se pomerančový květ.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 09. srpna 2018 22:08

jerry Une Fleur de Cassie - díky za krásný popis - taky ho tak vidím

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. srpna 2018 14:48
Reakce na Fleur:

02 L´Air du Désert Marocain: Takhle to voní na bezejmenném místě v poušti, kde má písek za úsvitu barvu medu. Malý princ právě vypráví pilotovi, že na své planetce jednou viděl čtyřiačtyřicet západů slunce. Suchá ambra nepatrně drhne a mezi zrnky písku jsou i krystalky třtinového cukru. Loužička oleje z porouchaného motoru letadla se už dávno vsákla do horkého písku, takže to musí být pilotovy opálené ruce, ze kterých je chvílemi cítit. Závany zemitého vetiveru připomínají, že hluboko v zemi spí neviditelná semínka. Vůně plyne klidně, zdánlivě ospale, ale pod hřejivou pryskyřičnatou clonou lze tušit dramatický náboj - vždyť poušť kromě studny ukrývá i hada...

To nejkrásnější ze sebe vůně vydává právě v tropických vedrech. Miniatura mi určitě stačit nebude...

​Jj, to je přesně ono.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. srpna 2018 14:51

POAL

tohle není žádná lady, to je holka, která se dala ke špatné partičce..  chodí v dlouhé špinavé sukni, krajkových rukavicích a notně už prodřené kožené bundě. přes rameno nosí starou vojenskou brašnu po dědovi a sama si balí cigarety. přespává u kámošů ve squatu a fakt se bojím co už všechno tam zkusila... když zas jednou přijde domů, prosíš ji, ať se vrátí do školy - "ale prosímtě, ty vůbec ničemu nerozumíš!"
a pak škvírou ve dveřích pokojíčku vidím, jak z toho špinavýho žebradla opatrně vytahuje trochu pomačkanou, nádherně rudou růži, jak ji opatrně drží v dlaních, jak si ji něžně přikládá ke tváři, jak.. na chvíli usne s hlavou položenou na svém dětském psacím stolku.
a pak jde a po mnoha týdnech si umyje vlasy.
a pak přijde do kuchyně a špitne - mami, máme něco dobrýho? medovník? se sirupem?
<3<3<3

​Tyjo, ty růže ti nějak sedí. Tak vítej do klubu, sestro§

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 10. srpna 2018 14:59

wendulka spíš bych řekla, že růže ve mě vyvolávají spoustu emocí a představ:-) 

děkuju:*

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 10. srpna 2018 15:23
Reakce na alibi:

Korsičanka děkuju

přidávám....

moji favorité z 1907ky

https://alibi-notes.webnode.cz/l/moji-favorite-z-1907/

​super! Fathoma jsem si očichala, ale mrzí mě že lékorku jsem minula