Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 20:22

viktorka_od splavu , Renusatko , děkuji!

Při jarním testování v chladnějším počasí jsem si zamilovala Incense Rosé, s nastupujícím létem Orange Star a L´Air du Désert Marocain se mi sice líbila od začátku, ale teprve teď jsem pochopila, že bez ohledu na počet vůní na poličce ji prostě budu muset mít.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 20:34

Fleur pro mě byla Marocain jasná od první chvíle . pak jsem si myslela, že budu potřebovat ještě minimálně l'eau a 25, ale nějak to nadseni postupně opadlo, protože mi právě u těchto přišlo, že jsou si něčím velmi podobné. Teď jsem zkoušela une rose chypre a ta je taky boží. ale na flakón to zatim nevidím.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 20:36
Reakce na Fleur:

02 L´Air du Désert Marocain: Takhle to voní na bezejmenném místě v poušti, kde má písek za úsvitu barvu medu. Malý princ právě vypráví pilotovi, že na své planetce jednou viděl čtyřiačtyřicet západů slunce. Suchá ambra nepatrně drhne a mezi zrnky písku jsou i krystalky třtinového cukru. Loužička oleje z porouchaného motoru letadla se už dávno vsákla do horkého písku, takže to musí být pilotovy opálené ruce, ze kterých je chvílemi cítit. Závany zemitého vetiveru připomínají, že hluboko v zemi spí neviditelná semínka. Vůně plyne klidně, zdánlivě ospale, ale pod hřejivou pryskyřičnatou clonou lze tušit dramatický náboj - vždyť poušť kromě studny ukrývá i hada...

To nejkrásnější ze sebe vůně vydává právě v tropických vedrech. Miniatura mi určitě stačit nebude...

​Krásné! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. srpna 2018 20:43

Dalia Díky .

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 10:47

Fleur Nadherny popis Uplne jsem se tam ocitla a jinak se ti vubec nedivim, ja finisuju odstrik od alibi a mam pocit, ze nakonec misto Kandaharu zakoupim Marockou poust. Ve vedru jsem na sobe snad nic lepsiho nemela, Samsara se trese o sve "letni prvenstvi"

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 11:17

Luna Taky jsem to udělala, tu záměnu vůní, ale Kandahárské jsem koupila aspoň odstřik Zatím mě Marocká ve vedru tím pískem asi trochu dusí, tak se musím ještě pořádně zlít

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 16:42

Korsičanka Já zas v tom Kandaháru začínám hledat "muchy", asi jak mi ženy řekly, že je na mně divnej...Dnes mám na jedné ruce Kandahar a na druhe Maroko a marocká poušť mi fakt vychází líp...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. srpna 2018 20:27

Luna Mně přijde, že do toho vedra je Marocká poušť přímo dělaná. Čím větší teplo, tím je krásnější. Kandahar mám jako adepta na odstřik, ale zase jsem ji zkoušela jen na tom březnovém srazu. V teple ne. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 11:27

POAL

tohle není žádná lady, to je holka, která se dala ke špatné partičce..  chodí v dlouhé špinavé sukni, krajkových rukavicích a notně už prodřené kožené bundě. přes rameno nosí starou vojenskou brašnu po dědovi a sama si balí cigarety. přespává u kámošů ve squatu a fakt se bojím co už všechno tam zkusila... když zas jednou přijde domů, prosíš ji, ať se vrátí do školy - "ale prosímtě, ty vůbec ničemu nerozumíš!"
a pak škvírou ve dveřích pokojíčku vidím, jak z toho špinavýho žebradla opatrně vytahuje trochu pomačkanou, nádherně rudou růži, jak ji opatrně drží v dlaních, jak si ji něžně přikládá ke tváři, jak.. na chvíli usne s hlavou položenou na svém dětském psacím stolku.
a pak jde a po mnoha týdnech si umyje vlasy.
a pak přijde do kuchyně a špitne - mami, máme něco dobrýho? medovník? se sirupem?
<3<3<3

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 11:29

viktorka_od splavu až mi ukápla slza 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 11:38

viktorka_od splavu Ty máš ohromnou fantazii! 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 13:27

viktorka_od splavu príbeh, pretavený do recenzie ma chytil za srdce, recenzie písané v tomto štýle si vychutnávam niekedy viac ako samotný parfum.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 13:27

děkuju, ale to přece ne já, to pan Ropion!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 13:59

viktorka_od splavu Moc hezky píšeš. Přesně jak ti to včera někdo říkal.  Biely kvet ? Vůni bohužel neznám. 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 14:22

článek o návštěvě butiku 1907 v Bratislavě a zkoušení jejich vůní

https://alibi-notes.webnode.cz/l/vylet-do-1907/

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 14:37

Renusatko vzorecek mas u me k dispozici

alibi 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 16:18

viktorka_od splavu Taky mě to úplně dojalo, krásný příběh .

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 16:33

blackviolet  a nemáš taky dcerku jako já? mě to u recenze viktorka_od splavu úplně dostalo

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 18:49

alibi 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 07. srpna 2018 19:27

blackviolet jsem si to hned myslela ;)