Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:16

Iris (L´Erbolario)

Šedesátky …

Kosatcový pudr zkrémovatělý prohřátým pižmem a přislazený cukrovou vanilkou něžně hladí každý milimetr pokožky a hledá si všemožné cestičky, aby svou přítomností potěšil i okolí. Jeho snahu neudusí ani vůně měkce kožené bundy, ani lehká stopa tabákového aroma otisknutá na dlouhých štíhlých prstech …

Vůně nespoutanosti a beatu.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:34
Reakce na jerry:

catch alibi 

Mně se tyhle vetiverovky líbí obě - a do horka jsou obě jak dělané.

​Nepomáháš  ten Guerlainovsky má menší výdrž , zda se 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:36

Dalia Korsičanka  je to každodenní boj s pokušením 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:38

catch toho Heeley si poznačím,  díky za tip 

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:38

Korsičanka dakujem za tip, ved objednavky na Notine boli i budu; )) Teraz mam diferencialnu diagnostiku v ruzovych vonach (Rose noir, Hippie rose, Fille de Berlin, Rose of No Man's Land, Cafe rose).

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:45

catch Ještě ti tam několik zajímavých růží chybí Ale jinak dobrý výběr

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:55

catch Cafe Rose bych vyhodila, je to strašně monolitické a vlezlé. Pro mě jsou z tvého předvýběru nejkrásnější ty tři prostřední.

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 02. června 2018 10:57

Korsičanka tak ma obohat o dalsie zaujimave ruze, prosim. Rada sa necham inspirovat skusenymi majsterkami ; ))

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:06

Fleur Cafe Rose som brala v ramci diferencialky Toma Forda, este ju nemam otestovanu poriadne.

Rose Noir na mne (pokozka, oblecenie) vobec nedrzi, nic z nej nebude, i ked je prijemna.

Rose of No man's land ma velmi prijemne oslovuje (malicko tam citim Juliette has a Gun Not a Perfume a Super Cedar od Byredo, taky podobny dojazd) , takisto aj Hippie Rose sa mi pozdava mimoriadne, az premyslam nad jej domestikaciou.

Fille de Berlin je riadna nasalna naloz, pozitivne myslene.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:14

catch Díky, ale majsterky jsou tu jiné.Až nebudu na datech, písnu

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:16
Reakce na alibi:

 Já dnes prošla v brněnské Olympii  Douglas, marionaud, Sephoru a fann. A v sephore mě obsluhoval Dubari - Sběratel mini z A. Bylo to moc fajn :)

​Jé a já ho pořád hledám ve Vaňkovce v Peeku. Nebo hledám, pokaždé koukám, když tam jdu. Kdysi byl na jednom srazu a to tam dělal. Tohle je pro něj určitě lepší práce. Mně se nikdy nechce do těch parfumérek samotné, jdu tam jen, když vyloženě vím, co bych chtěla vyzkoušet.

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:18

Korsičanka Dakujem, tesim sa ; ))

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:28

Renusatko já tam chodím pravidelně a viděla jsem ho tam poprvé, myslím že po prodejnách "cestuje" (z toho , co říkal). ale , blbka, jsem se ho na to nezeptala. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:50

Dalia 

Perfektně si jí vystihla, je to moje nejoblíbenější vůně od L'Erbolario a vůně, která je hodně oblíbená právě v Itálii. Vnímám hodně společných znaků s vůní Soavissima, v mnohém mi jí připomíná. Iris je jen více nadýchaný, pudrový. A má výbornou výdrž. Skvělá je celá tělová řada se stejnou parfemací, můj společník na chladnější italské večery.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. června 2018 11:50

catch Tak něco z toho, co mám: Baccarat Rouge 540, Celestial Rose, Flamenco, Lipstick Rose, Rose Barbare, Une Rose, Manhattan Rose, Flash Rose, Nahema, Rrose Sèlavy, Portrait of a Lady, Rose Omeyade , Rose Oud, Amouage Opus X... a mnoho dalších, v nichž je růže ukryta, nebo ji tam výrazně necítím A to nemluvím o nádherných růžích arabských:)))

 Les Parfums de Rosine skoro neznám:(

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. června 2018 12:13

cinkja Děkuju ... 

Je to moc pěkná vůně. S chutí bych ji nosila!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 02. června 2018 12:54

cinkja Dalia vnímání je fakt různé   tahle u mě dostala v kosatcovem článku jako jediná  palec dolů 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. června 2018 13:30

alibi Nic jsem od této vůně nečekala a překvapila mě. 

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. června 2018 13:36
Reakce na catch:

Korsičanka dakujem za tip, ved objednavky na Notine boli i budu; )) Teraz mam diferencialnu diagnostiku v ruzovych vonach (Rose noir, Hippie rose, Fille de Berlin, Rose of No Man's Land, Cafe rose).

​A to já bych tu Café Rose nevyhazovala. Mně přijde dobrá. I když Noir de Noir je z mého pohledu ještě lepší.

Offline catch
Avatar
209 příspěvků moje polička 02. června 2018 13:49

Korsičanka wau, toho je...dakujem za vzacne tipy.

Kvetinove ci ovocne vone nemusim, no ruza je pre mna ina ; ))