Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 28. května 2018 09:12

svěženkář Zkoušel jsi F. Fabulous i na sobě? Jestli to není vůně "obchodního centra" jen na mně 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2018 14:20

Puredistance 1

Když jsem byla v očekávání Evičky, chodila jsem na cvičení pro těhule. Nic náročného, cvičilo se tam ponejvíce na míčích a dýchání, lektorka to prokládala přednáškami o porodu, kojení, miminech a jiných (pro mne prvorodičku) poučných věcech. Něco bylo fajn. Především to, že jsem si uvědomila, že i ty navenek hrdinně se tvářící budoucí matky jsou v hloubi duše ustrašené hromádky neštěstí, stejně jako já. Ale dodnes vzpomínám na hrůzný zážitek z jednoho cvičení. 

https://alibi-notes.webnode.cz/l/puredistance-1/

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. května 2018 19:19

alibi Ty jedna Libuško! Už pár dní přemýšlím, že nabídnu odstřik v některé inzerci, a ty na mě s tímhle úžasným popisem! Ty,ty,ty!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2018 19:28
Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. května 2018 20:19
Reakce na daniela:

svěženkář Zkoušel jsi F. Fabulous i na sobě? Jestli to není vůně "obchodního centra" jen na mně 

​Dnes jsem zjistil podle "newsletteru" Douglas, že ji doporučují pánům... a ne, jediná figurantka jsi Ty ;-).

Ale napravím to ;-)).

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 28. května 2018 20:35

svěženkář Tak jo, schválně zkus i na sobě 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:00

alibi to zní přímo strašlivě:-))

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:11

viktorka_od splavu myslíš peříčkovou relaxaci? :) Jo, to bylo fakt strašlivé. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:16

svěženkář Taky jsem dnes přivoněla a žádná darda - ani pánská - to není. Příjemné bylinky a květiny. Zkouška však byla jedna a rychlá:(

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 28. května 2018 21:38

alibi jj přesně ta. by mě mrsklo:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:11

viktorka_od splavu Moji vnoučkové tzv."škrabkání" milují a trvá někdy i přes půl hodiny:) Ve skutečnosti je to lechtání mými měkkými a krátkými nehty

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. května 2018 22:21

Korsičanka Taky mi přišla jako nškodná bylinkovo-květinová, s lehce gurmánskými a industry náznaky (hguma, plast...). Až něškodná, že jo.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 28. května 2018 23:27

Korsičanka když ty jsi jejich, nelechtáš je kontaminovaným peřím a nenutíš je, aby ti obnažovali duši ;)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:52

alibi Brrrrr, představa peříčkové relaxace od cizího člověka a ještě s povinností se uvolnit (a ještě pak o tom diskutovat s ostatními?) ...ani se to snad nebudu snažit představit na 100%  

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:55

daniela jsem ráda, že to nepřijde ujetý jen mně :)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 29. května 2018 08:58

alibi taky jsem na takové cvičení chodila, ale jako relaxaci na konec jsme naštěstí měli takové to jógínské ležení, kdy si má člověk představit příjemné prostředí (každý podle libosti) a v mysli postupně uvolňovat všechny části těla - začínalo se u prstů u nohou. Asi rozumnější cvičitelka (nebo absolventka jiných kursů, jak se to má dělat) 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:02

daniela to jsi měla štěstí :). co si pamatuju, tak se tam cvičitelky střídaly. jedna z nich byla i porodní sestra z Bohunic, která nakonec šťastnou náhodou pomohla na svět i mé Evě. chodila jsem v Brně do Větrníku

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:05

alibi Takže lechtání peříčkem bylo jen v některých lekcích? 

Já měla z těch kursů jiné trauma - z bazénu, kdy jsme vyfasovaly ty polystyrénové dlouhé "žížaly" a měly na ní stát jednou nohou. Cvičitelka nám vysvětlovala co máme dělat, ostatní stály jednou nohou na dně a druhou nohou přidržovaly tu žížalu. Bohužel jsem menšího vzrůstu, tak jsem nedosáhla na dno a neustále šlapala vodu - žížala mi pořád někam uplavávala, byla jsem tam za pako 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:11

daniela peříčko bylo naštěstí jen jednou, kdyby bylo vícekrát, tak už mě tam neuvidí :D. do bazénu my vůbec nechodily. koukám, že ty traumata neminou nikoho. hlavně, že děti už jsou na světě. (teď by se hodil smajlík, který si otírá zpocené čelo ;)

přemýšlím o miminkovské niche vůni, abych zůstala v tématu, ale kromě Osez-Moi! - pudrový heřmánek a Petits et Mamans mě nic nenapadá :D a to niche nejsou

 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 29. května 2018 09:28

alibi A co Petit Guerlain? To je aspoň exkluzivka, ani nevím jestli se pořád vyrábí (ta novější ve dvou barevných variantách)