Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 13:41

Luna Pěkné to je! Ale já bych radši utekla

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. května 2018 15:10

Luna Já bych neutekla. Tom Ford se mi všobecně líbí, myslím teda velká většina jeho vůní, včetně Plum Japonais. Bohužel jsou na mě všechny moc silné, úderné a ta jejich síla mi úplně ničí požitek z vůně. Prostě bych je potřebovala naředit.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. května 2018 15:21

Luna dobře, žes napsala znovu tu recenzi, je skvělá. podle popisu to vypadá, že se mnou by to rovnou šlehlo :D , Fordovky jsou na mě tuuuze silné

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 15:23

alibi Šlehlo  

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. května 2018 15:28

alibi koukám, že to máme s Fordem stejně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. května 2018 15:45

Korsičanka a proč bys utekla? ty se silné vůně určitě nebojíš:-) já teda taky ne, fordovky se mi líbí moc. ale tuhle bohužel neznám:-( jo mimochodem chamade v extraitu... je lepší než edt, ale neni pro mě:-(

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:01

viktorka_od splavu No, já ji taky použiju jen, když jdu za dámu:)

A k právě téhle "fordovce" se vázalo mé velké očekávání a...nee. Neutíkám před sílou v žádném případě, jen mě tehdy neomámila. Zajímaly by mě Lys Fume, Shangai Lily a Hombre de Hyacinth.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:06

Korsičanka za dámu... ehm, já v ní cítím sapon. takovej ten průmyslovej "jar", prostě univerzální odmašťovadlo k mytí chodeb ve fabrikách a tak

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:19

viktorka_od splavu Hmmm, to napiš skalním příznivkyním Guerlainu 

I když jedna známá cítí zas Jar v exkluzívní Chanelce Nemyjete vy dvě moc často nádobí ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:24

Korsičanka nádobí nemyju vůbec a chanelky mi až na coromandel nevoní;-)

a to se samozřejmě bojim, bojim;-P

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:32

Korsičanka mně se Tom Ford všeobecně nelíbí, z toho, co jsem zkoušela, jsem byla vyloženě nešťastná a drhla to ze sebe snad tři dny (Black orchid, strašný moc), ale Plum Japonais mi voní hodně moc a nestát tak obludný peníze, koupila bych si ji hned . Přijde mi i taková decentní a fakt krásná, a to mně se líběj dost jednoduchý mainstreamový vůně, žádný podivnosti.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 16:37

viktorka_od splavu Potrefenáhusa Tak jste mě nahlodaly, nezkoušela-li já jsem spíš Jasmin Rouge???

To by asi věděla daniela, co všechno kdysi (loni na jaře, či spíš předloni v zimě) přinesla do Plachty na aromácký sraz

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:36

Luna 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:39

Renusatko Korsičanka alibi Nebudte babovky, ta vune vubec silna neni!  A je teda naprosto uzasna. Mne uz bud otupely bunky nebo nevim, Baccarat Rouge mi treba prijde jako vetsi narez a Mija se v nem promenaduje po svete.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:42

wendulka Diky, ale vidis co jsi zpusobila??? Ja uz jsem byla v klidesu, ze si koupim Floriental a tim si odskrtavam svestkovou zavislost a ty na me s timhle!  No davam si cas na rozmyslenou. Teda vlastne nedavam, nemam prachy a do prace daleko

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. května 2018 18:42

Luna A nejen já! Ale já ji fakt asi zaměnila.

wendulka Prosím, prosím o vyzkoušení 

Už mám v tom množství skořicových vůní nejasno = bordel

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. května 2018 19:06

Luna No ale to je každá úplně jiná švestka. Já bych na nákupní seznam zařadila obě.

Korsičanka Jasně.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 16. května 2018 19:21

wendulka No to vim taky, ja jsem chtela odskrtnout kolonku svestka. Ale ne se stat sberatelkou odrud! Pac treba takovou Feminite du Bois chci samozrejme taky.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. května 2018 19:50
Reakce na Luna:

, ja jsem chtela odskrtnout kolonku svestka. Ale ne se stat sberatelkou odrud! 

​si mě úplně rozsekala 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. května 2018 19:57

Korsičanka tak ale Jasmin Rouge není tak zlej jako napoprvně mě taky dost sejmul, ale nedávno jsem zas vzorek vytáhla a v pohodě:D 

Potrefenáhusa Black Orchid je dost hrozná perda, to je fakt. mně to teda voní, ale nenosím ho na den, to bych nedala ani já, ani bych to neudělala svému okolí. ale mně třeba taky hrozně moc voní klasika Angel cukrová vata:-) ale taky výhradně na večerní příležitosti, je to asi jediná vůně kterou bezpečně poznám na sto honů když ji někdo nosí třeba v práci nebo jen na minutí v uličce v obchodě, ty vůně jsou strašně rozpínavý. já si ráda voním sama sobě:-)