Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 08:48

Spotřebovala jsem vzorek MALVS od Nobile 1942 a zdá se mi, že vůni budu muset pořídit - buď sobě, nebo manželovi. Houpe se střídavě z pánské na dámskou stranu.

Pepř a kadidlo, ostré a zakouřeně prašné jako v kamenické dílně, kde se na míru řeže kamenná deska. Prach má svíravě hořkou a štiplavou chuť. Deska je ze světlého mramoru s teple bronzovým žilkováním, bude z ní krbová římsa, jednoduchá a bez ozdob. V krbu pak spálím všechny staré zbytečnosti, co mi zatěžují život, a začnu znovu: v bílém pokoji pročištěném vůní kadidla, kde vzduch začíná sládnout pryskyřicemi a vanilkově hebkým santalem. Vůně z mé pudřenky se mísí s manželovou Terre d´Hermes, je to nové, a přitom důvěrně známé.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:51
Reakce na Miru:

Cuir Cuba Intense Nicolai

Naskočili mi okamžitě vůně

Straight to Heaven a Black Phantom by Kilian barevnější o prašnost ze zasychající levandule v poledním žáru...

Požitkářské vůně do pánského klubu.

Když na ženě, tak pánská košile, jednoduché vlasy a černé brýle.

A nebo celá v černé a bez brýlí.

A ještě nebo - mix všeho výše zmíněného...

​Fakt tyhle dvě? Tak to na mně vůbec. Na mně je to slaná lékořice, která se rozvoní do tabákova s citrusově kořenitou pelargónií.

Ale s tím zbytkem vystihnutí Cuir Cuba Intense jinak souhlasím.

A i ty ostatní. Krásně se to čte.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 09:55
Reakce na jerry:

PG 21 - Felanilla (Parfumerie Générale) - počátek v podobě kožených bot čerstvě nastříkaných barvou ve spreji....divný, leč svým způsobem velmi přitažlivý. Ovšem pak přišel obrat zcela nečekaný - dřevitá vanilka s kapkou husté ambry smíchané se slzou sladkého rumu a sladký skořicový prach. Z "kožených bot" zbyl jen lehoučký semišový závan. Pro ty, co oplakávají konec Organzy Indecence, je to vcelku vhodná substituce (pravda jemnější a méně skořicová, ale v nouzi čert i mouchy lapá).

Cožeto? ​"Kožené boty"? Sladký rum, skořicový prach? Kde to tam bereš? Dobře, tak Felanillu si na tobě nutně potřebuju očichat.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 10:04

Dalia Tak rubínově 1001 nevidím, ale jinak jsi ji vystihla dost přesně. Moje srdcovka u Nobile 1942.

Fleur Tvoje recenze si asi budu muset zakázat. Začínají být pro mě nebezpečné. Už Ambre Sublime byla podle mého gusta. Teď dozkušuju Chaman a s tou mám hlavu zamotanou ještě víc. A ty mi k tomu ještě přidáváš MALVS, jo? Ti pěkně děkuju.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 10:09

wendulka U MALVS si pořád nejsem jistá, jestli to není opravdu spíše pánská záležitost. Je to trošku jako otisk pánské vůně na dámském těle. A myslím si, že se bude hodně rozdílně rozvíjet na různých nositelích. Budeš si muset zase naplánovat nějaký výlet na Moravu ...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 10:17

wendulka 1001 je skutečně povedená. Jen ta cena ... 

Děkuji! 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 10:42

Fleur Určitě. V létě by to mělo některý den klapnout.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 11:01

wendulka Taky jsem nad Felanillou od jerry kroutila hlavou - doufám, že 2.5. dorazí a...uvidíme Která ji přinesete?

Ani já nemám v 1001 od Nobile 1942 rubín

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 11:47
Reakce na Fleur:

slniecko Nuit Étoilée EdP jsem měla dvakrát, ale výdrž opravdu nic moc. Po čase mi ve vůni začal vadit nasládlý pryskyřičný tón spojený s jehličím, takže teď už jen občas přivoním ke zbytku na dně flakónu.

​Tak u mňa k živiciam ani len nedôjde....ale fakt je, že mám len odstrek.

To bude asi jedľový balzam, tipujem.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 12:31

dočítám poslední recenze a samou krásu tu čtu 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:03

alibi To ano, čtou se krásně - stejně jak ty tvoje. Ale co pak provedou na tvé kůži, toť jiná otázka 

Teď právě ta moje schlamstla běhen 1/2 hodiny Gardéniu EDT od Chanelu a marně šmejdím nosem po celém těle Uvidíme, co provede někdy EDP

Holt, není každému dáno...

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:23

Korsičanka máš tedy pech. určitě proto, že se ti líbí, ne? já jsem Gardénii cítila vždy celý den, beztak protože ty bílé květiny málokdy rozdýchám

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:26

alibi Líbí

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:29

Korsičanka mě to bylo hned jasné. co se líbí, to utíká :(

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:29

alibi No vidíš, já ani nestíhám dočítat...Mám perný týden zase.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:31

alibi Hezké přísloví. Ale na lidi neplatí, ne?

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:32

Korsičanka jako náctiletá jsem ten pocit měla taky :D

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:33

Miru  To Afrodisiaco! Já se tě začínám děsit!  

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:34

Luna 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 13:38

Luna to Afrodisiaco popsala Miru hodně sugestivně :), ale holky na fotkách dává pořád hubenější a hubenější ;)