Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:00

alibi Ale normální chlapi o hubeňourky nestojí A Afrodisiaco zas takovej úlet není

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:23

...nesleduju, jestli je holka na fotce hubená nebo pěkně "šťavnatá".

Hledám obrázek, aby mi co nejlépe vystihnul vůni...

Jo, občas píšu dost otevřeně(?)/přímo.

(no, ale zažil to snad už každý, ne.? Aspoň někdy...)

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 25. dubna 2018 15:46

Miru :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. dubna 2018 23:39

Une Nuit a Montauk: Bohemian Soul

Jak dosáhnout svobodného mysli? Někdo hledá dokonalou vlnu, někdo slézá kamenitá přímořská skaliska v Jižní Americe, porostlá trpkou zelení a guajaky. Někomu stačí jen tak se brouzdat po mořském pobřeží. Někdo se zastaví v místním dřevěném kostelíku, kde se pálí myrha. A když chce někdo tohle všechno naráz, navoní se Bohemian Soul.

Franck Muller: Conquistador

Od luxusní značky hodinek s tak ambiciózním názvem člověk podvědomě očekává něco originálního a krásného. To druhé splňuje, s tím prvním už je to trochu horší. Conquistador je totiž obšlehnutá 1996 se snítkou levandule a špetkou zázvoru a sladkým benzoinem v drydownu navíc-

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 11:24

svěženkář Čtu teď tvoji recenzi na Cuir Curcuma. Zkoušela jsem minulý týden v Jovoy a hned jsem si říkala, že tohle by mohl být typ vůně, který na chlapské kůži vyzní daleko lépe podobně jako např. Lonestar Memories a jiné. A vidím, že jsem se nemýlila.

A mimochodem ráda bych ti ještě zpětně chtěla vyseknout poklonu za úžasnou srovnávací recenzi na Wood Haven. Znám jen tu současnou a přijde mi hodně dobrá.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 11:56

wendulka Děkuji!

Snažím se držet úrovně recenzí zde. Přispíváš tu k tomu, že laťka se neustále zvyšuje! A to je super! 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:08

svěženkář No jenom pokračuj, prosím! Hltáme tu, co píšeš, stejně jako recenze od ModestMourek a haschm.

Teď mé milované Bornéo.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:35

wendulka Testuji teď vícero vůní, které stojí za to. Tak se o to dělím. Chtěl bych požádat i o blog... mám v hlavě malou tématickou sérii o citrusových vůních. A pak jsou tu vůně, které zaslouží víc prostoru a pár fotek.

Odhodlávám se třeba napsat o své signature Eau d'Hermes.

Četl jsem, že o blogerství si může požádat každý, ale ne kde. Ty jsi správce. Chystal jsem se Ti napsat.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:39

svěženkář No jo, citrusovky a ty. Skvělý! Těším se. Bloggera zaklikává adminka. Napíšu jí na FB, ať ti ho přidělí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:45

svěženkář Tak máš to tam. Teď je potřeba, aby ses odhlásil a znovu přihlásil, aby se ti v záložkách objevil fialový obdélník "administrace článků" a "administrace novinek", přes který se přidávají.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:51

wendulka Děkuji, děkuji! 

Mám teď spíš období kožených, kouřových a dřevěných vůní... a co se týče citrusovek jsem jen takový spíše nikový svěženkář. Takže jen málý rozhled, a málo vůní, za to snad kvaliních...

Voňavé odpoledne přeji!

PS: Mezi dalšími recenzemi budou Nasomato a Bois d'Ascens, první na poličce už mám a druhá je na nákupním seznamu, hned za Borneem (před reformulací). 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 12:54

svěženkář Já vím, že jenom nikové svěženky. Však super! Těším se.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 14:40

wendulka Maji prosim te Bohemian Soul ve Vavavoom k vyzkouseni, ze bych si udelala vylet? Vypada zajimave. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 15:13

Luna Tak to netuším, mám vzorek z oficiálních stránek značky. Zatím vím jistě, že mají jen tu MALVS, ale vzhledem k tomu, že už je v prodeji i jinde, předpokládám, že i ve Vavavoom se musí objevit co nevidět.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 19:46

Luna 

...i me ta vůně zaujala...

Složení dobré, Vendulčina recenze lákavá!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 20:48

wendulka hned jsem si říkala, že tohle by mohl být typ vůně, který na chlapské kůži vyzní daleko lépe podobně jako např. Lonestar Memories a jiné. 

Asi mám tedy chlapskou kůži, neb Cuir Curcuma od Affinessence je pošušňání i pro mě

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. dubna 2018 20:56

Korsičanka Tak nějaká výjimka se vždycky najde, že ano. Ale chlapskou kůži určitě nemáš. Ty jsi DÁMA!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 08:19

wendulka Děkuji, to se dobře poslouchá

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 09:28

svěženkář na článek se tesim. recenze jsou skvělé  wendulka  je moc hodná a se vším pomůže 

Luna  ve Vavavoom měli malý vzorek na vyzkoušení , ale mám info, že bude brzy k mání . Paní Lucie mi slibila , že mi dá vědět, ale tuším že bude rozesílat e-mail všem, jako to bylo s MALVS.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 29. dubna 2018 10:18

alibi Děkuji!  Líbí se mi Tvé nápady (např. zkušenosti uživatel s reformulacemi jejich vůní). A články jsou vždy svěží a čtivé. A Tvoje recenze mne taky moc baví!