Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:01

wendulka Na Lalique?

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:02

Korsičanka To by mi jich museli dát ale aspoň deset, aby si mě udobřili.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:06

wendulka Hamounka jsi, ale klidně jim o ně napiš

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:08

Fleur Ne, na essenza nobile. Objednávala jsem u nich loni Stilettos on Lex a vzorky. Napřed mi napsali, že flakon nemají a musí doobjednat, i když uváděli skladem. Pak se ozval, že dorazil, tak že tedy pošlou. Pak zase nic a až na můj dotaz mi odpověděli, že jim onemocněla paní, která vzorky připravuje, tudíž mi nebyli schopni říct, kdy mou objednávku vlastně expedují. To už jsem psychicky nevydržela a celou objednávku okamžitě stornovala a Stilettos pak koupila raději v Bratislavě v 1907.

Offline Fleur blogger
Avatar
6064 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:15

wendulka Aha, už jsem se lekla, že jsem nepostřehla nějakou zásadní informaci, která by mě mohla přinutit k bojkotu značky.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:20

wendulka Tak přehodnocuji své tvrzení - hamounka nejsi, ale panÍ MOHLA BÝT FAKT NEMOCNÁ Je fakt, že mě by hned napadlo, proč právě moji objednávku tak přehlížejí - že by hrála roli česká národnost??? Paranoička se ve mně taky občas probudí

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:23

Tak usím povedať, že teraz som s nimi mala šťastie. Všetko došlo a bleskovo. Možno začietočnícke šťastie, uvidíme.

Ešte by ma zaujímalo, či sú tie refily splash, alebo majú aj svoj rozprašovač, a ak majú rozprašovač, tak či je (ale tak to predpokladám, že je, ke´d je k primárne určené na preliatie) odmontovateľný....

....to by sa to potom ľahko delilo ...

No máte pravdu, lastovičky tam namaľované sú, ale ten sklenený....áááách....no ale len tak na snívanie.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:30

Korsičanka To ne. Takhle jsem to nemyslela. Spíš jsem z toho nabyla dojmu, že se loni možná chvilku potýkali s nějakými dočasnými finančními problémy, víš. Nedrželi si skladem takhle známou a docela prodávanou vůni, každou chvíli posílali slevové kódy 10 % na nákup. Jako jo, paní jim mohla čirou náhodou onemocnět zrovna v den, kdy konečně dorazila doobjednaná Stilettos, ale prostě jak už to bylo moc "náhod" naráz, tak už jsem zkrátka neměla nervy na to, být trpělivá.

Jo, peníze mi sice vrátili okamžitě, jenže já to měla placený PayPalem, takže jim nic jinýho nezbývalo.

Si piš, že kdybych to měla kartou, tak bych bývala na tu refundaci čekala podstatně déle.

Letos už žádný kódy nerozesílají, tak bych řekla, že se z toho nejspíš vyhrabali, ale to nic nemění na tom, že ještě nemám nervy na to, to znovu zkoušet.

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:33
Reakce na slniecko:

No máte pravdu, lastovičky tam namaľované sú, ale ten sklenený....áááách....no ale len tak na snívanie.

Jj, dostat broušené vlašťovky z taveného křišťálu ze sklárny Lalique darem, taky bych je dárci o hlavu neomlátila.

Online Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:35

wendulka Chápu, Wendulko, jen tě tak popichuji, vždyť mě znáš. Ve skutečnosti jsem ráda, že ti to v 1907 vyšlo, stejně jako Darince s Tajemstvím Červeného ráje 

A už mi nepřipomínej moji chybu s kartou, prosím Už platím přes PP a jsem spokojená. Psala jsem i jim a potvrdili těch 30 dní prodlevy. Ale zřejmě za to může naše spořkaAsi si na ně taky došlápnu. Vidíš, že pohádka o slepičce a kohoutkovi stále funguje

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:36

slniecko 

Lalique Sensuel je krásná... líbí s mi tedy i Cristal a Tendre. Ovšem musím říct, že Sensuel mi nepřipomíná Le Plus Beau Jour de ma Vie, ale Cuir Belugu. A to tak moc, a tak jednoznačně (hlavně na začátku), že jsem ji s tím poznáním a touhou po sdílení :-) přinesla na prosincový sraz v Platýzu.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:59
Reakce na wendulka:

Jj, dostat broušené vlašťovky z taveného křišťálu ze sklárny Lalique darem, taky bych je dárci o hlavu neomlátila.

​že

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 18. března 2018 14:01
Reakce na domenica:

slniecko 

Lalique Sensuel je krásná... líbí s mi tedy i Cristal a Tendre. Ovšem musím říct, že Sensuel mi nepřipomíná Le Plus Beau Jour de ma Vie, ale Cuir Belugu. A to tak moc, a tak jednoznačně (hlavně na začátku), že jsem ji s tím poznáním a touhou po sdílení :-) přinesla na prosincový sraz v Platýzu.

​wooooow, tak to je neuveriteľné, ako inak sa na každom tie vône hrajú. Na mne teda Cuir Beluga an náhodou. A teraz ma zožiera zvedavosťá, ktorá sa na nás dvoch tak líši, či Beluga, alebo Sensuel .

No a tie druhé dve čakajú nastúpené v poradí .

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. března 2018 14:06

slniecko 

Věřím, protože tohle je přesně ten typ vůní, které se mohou rozehrát obzvlášť velmi odlišně na různých nositelkách.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. března 2018 15:45
Reakce na slniecko:

Ešte by ma zaujímalo, či sú tie refily splash, alebo majú aj svoj rozprašovač, a ak majú rozprašovač, tak či je (ale tak to predpokladám, že je, ke´d je k primárne určené na preliatie) odmontovateľný....

​nemaji rozprašovač

This product does not contain a spray and must be used as a refill

Offline jerry
Avatar
8894 příspěvků moje polička 18. března 2018 16:05

PINK MOLéCULE 090.09 (Zarkoperfume) - přezrálý sladký angrešt na dřevěném tácku, zasypaný ledovou tříští. Lehká a vzdušná vůně, spolu s MOLéCULE No. 8 Wooden Chips nejpovedenější vůně značky.

Sweet Morphine (Ex Nihilo) - sladce nektarová a zemitě zelená, s minimem sladkého šeříku...a taky celkově divná. A moc to nevylepšila ani následná velká kytice sytého (až hutného) nesvěžího šeříku. Ale kdo si počká, ten se dočká - sice to trvalo, ale po hodině nádherný sladký šeřík s mandlemi a sladkým senem. Jen škoda toho začátku...

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 18. března 2018 23:26
Reakce na domenica:

slniecko 

Lalique Sensuel je krásná... líbí s mi tedy i Cristal a Tendre. Ovšem musím říct, že Sensuel mi nepřipomíná Le Plus Beau Jour de ma Vie, ale Cuir Belugu. A to tak moc, a tak jednoznačně (hlavně na začátku), že jsem ji s tím poznáním a touhou po sdílení :-) přinesla na prosincový sraz v Platýzu.

​Jj, taky jsem tam měla spíš tu Cuir Belugu. Teď jsi mi to připomněla. A v Lumiere trochu lékořicovou LPRN.

Offline domenica blogger
Avatar
7963 příspěvků moje polička 18. března 2018 23:37

wendulka 

Jj. LPRN v povedené verzi. 

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 19. března 2018 12:01

Parfums de Nicolaï: Cap Néroli

V úvodu se snoubí citrusově nazelenalá vůně petitgrainu s dřevitými podtóny, snítkou rozmarýny a máty. Už po rozvonění se ale najednou z Cap Néroli vyloupne vůně rozkvetlých pomerančovníku, mandarinkovníků a jasmínových keřů, lemujících šumící mořské pobřeží. Nasáváte slaný mořský vzduch této dokonalé letní idylky a pozorujete přitom, jak vlny přináší na břeh naplavené mořské řasy. 24 Faubourg má konečně důstojného následovníka!

Le Parfum d´Interdits: La Treizième Note Femme

V první fázi voní jako domácí malinkovka s bublinkami, ozdobená jahodníkovým listím. Možná se do ní zatoulala i kostička ananasu. Po rozvonění se ovšem promění v šálek teplého bylinkového čaje s výraznou šalvějí, k němuž dostaneme větvičku mimózy a pár fialkových bonbónů, abychom v závěru dostali třetí šálek, tentokrát ambrově hřejivého čaje s broskvovou příchutí, oslazeném lžičkou medu.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 19. března 2018 22:45

Houbigant: Quelques Fleurs Jardin Secret EdP

Zahrada na jaře, šťavnatá zeleň a kapky rosy, svěžest mandarinky a bergamotu. Rozkvétají magnólie lehce vonící po citrónech, medové květy pomerančovníku a narcisy v trávě se otvírají jarnímu slunci. Kosatec přináší pudrový tón a ylang ylang ještě trochu víc slunce. Jarní kytice je doplněná mošusovým semínkem, krémovým pižmem a stopou dřeva.