Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 16. března 2018 14:06
Reakce na Luna:

Fleur A na tebe od rana myslim!!! Ten Memoir je tak neskutecne nadherny, ze jestli si ho neporidis, tak snad nakonec usporadam v te garazi charitativni koncert a pujdu ti ho za vytezek koupit! 

​Díky, už abys šla vylepovat plakáty !

Doma víc obdivu sklidila Tauerova růže, ale ten Memoir mi ještě teď voní z rukávu a cítila jsem se v něm tak dobře, že alespoň tu EdP budu muset pořídit.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 14:20
Reakce na Fleur:

alibi Máš smůlu, ale zase ušetříš. Mně ta růže vykvete, sice se k ní dostanu až přes kompost, ovšem pak to stojí za to!

​jasně, nevadí mi to...pořád myslím na L`Air du Desert Marocain

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. března 2018 15:25

Fleur No Tauerova kadidlová růže je evidentně pro Tebe. Na Janě byla včera též hezká, ale dnes ráno jí ve vlasech zůstalo bohužel už jen to kadidlo.

Ovšem co jí sedlo podle mě snad ještě lépe než včerejší vintage Ivoire a i než Tauer, to byla dnes toaletka L´Heure Bleue. Schválně, ať se ti v ní taky předvede.

alibi Moje řeč. Těch pět hvězd od Turina nemá L´Air du Désert Marocain jen tak pro nic za nic. Tu bych v odstřiku na rozdíl od Tauerovy Incense rosé už uživila.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 16. března 2018 21:02

Zkouším Lui (Guerlain) a přísahám, že tam mám anýz  a bohužel se mi líbí 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 16. března 2018 21:05

alibi Ona je paní proměnlivá, já tam po nějaké době cítím něco podobného, co v Baccarat Rouge

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 17. března 2018 17:11

Byredo Biblioteque - Rozvoní se na krásné kořeněné notě. Je spíš švestková s mírným broskvovým nádechem a malinko posypaná skořicí. Květiny v ní cítím, ale přímo pivońku bych neřekla. Za mě by mohla končit. Přidání kůže, v silné podobě obuvnické dílny, ji moc neprospělo. ještě to v poslední chvíli zachrání vanilka. Za chvíli se opět vše otočí. Kůže mizí a objeví se ta pivoňka, sladká, červená. Rázem je to jarní vůně. Tyhle obraty Byredo umí a začínají mě bavit. Celkově zajímavá, chytlavá a umím si představit ji nosit

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 17. března 2018 17:58

Lalique - Sensuel: Páči sa Vám Le Bouquet de la Mariée alebo Le Plus Beau Jour de Ma Vie ale sú na Vás tak nejako príliš? Niečím - intenzitou, hutnosťou, niečím, čímkoľvek? Chceli by ste náhradu - niečo také, ale iné? Jemnejšie nie v zmysle slabšie, skôr hebkejšie, nápadnejšie svojou nenápadnosťou, ešte luxusnejšie pôsobiace? Hírjuár. Mandľovú púdrovosť zabezpečuje heliotrop s vanilkou, a pižmom, teplú telovosť tonka, jemne korenisto-šteklivý tón bergamot a ambra. Celé 3x zomleté, preosiate a zmiešané do niečoho tak hebkého, že to skoro kĺže. Vôňa pokožky, ale lepšia. Celodenná výdrž, aj keď sa drží pri tele. Je ako luxusné hodvábne prádlo. A flakón je proste stelesnený sen.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. března 2018 23:27

slniecko Tu Sensuel mi dala lehce zkusit před Vánoci domenica. Ta je skutečně příjemná.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. března 2018 00:07

slniecko Ach jo, proč to nemůžou nalít do obyčejného flakónu a prodávat v běžné distribuci?

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 18. března 2018 00:20

Fleur no, ja som totiž zistila, že sa dá kúpiť aj náhradná náplň za podstatne únosnejšiu cenu .

Akutát teda, potom žiadne lastovičky ...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. března 2018 01:31

slniecko a kde?

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 18. března 2018 02:54

Krehutka na stránke Lalique.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 18. března 2018 07:12

slniecko Teď jsem si prohlédla vůni na stránkách Lalique a ten refill náhodou vůbec nevypadá špatně, i vlaštovky na flakonku jsou, i když jen namalované..dobrá "ekonomická" varianta

Nádherně jsi vůni popsala. Rozhodně ji někdy musím zkusit.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 18. března 2018 09:07

slniecko Díky za informaci, ačkoliv některé obzory bych si raději už rozšiřovat neměla. Náhradní náplň vypadá velmi dobře.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. března 2018 09:50

slniecko Mně namalované vlaštovky přijdou lepší - za tu cenu si ty plastické mohou nechat

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. března 2018 10:07

slniecko díky, včera jsem to tam nějak nemohla najit. Zatím jsem neměla možnost vyzkoušet, tak až narazím na vzorky, bude se to hodit 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 18. března 2018 11:49
Reakce na slniecko:

... sa dá kúpiť aj náhradná náplň za podstatne únosnejšiu cenu .

Akutát teda, potom žiadne lastovičky ...

​No tak taky koukám na ten refill, a líbí se mi dokonce mnohem víc, než ten flakon. 

To není "ekonomická" varianta, to je pro mě varianta první volby (eventuálně)! 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 18. března 2018 11:52

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 18. března 2018 12:05
Reakce na slniecko:

Krehutka na stránke Lalique.

​Nejen tam, tu náplň za 150 euro má v nabídce i essenza nobile. Ovšem mě na ně ještě stále z loňska nepřešel vztek.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 18. března 2018 13:01

wendulka Ale zase by ti přidali jiné vzorky, kdybys koupla tam