Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 17. února 2018 16:54
Reakce na Renusatko:

viktorka_od splavu to mám stejný problém. Co za pár hodin, já ji necítím za hodinu. 

​Přesně z tohoto důvodu jsem si Lui nepořídila. Jinak vůně samotná se mi moc líbí, ale co z toho, když ji po chvíli necítím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. února 2018 19:44

Korsičanka jojo, tak to i dělám že se během dne tak třikrát přestříknu - jenže to bude za chvíli po ní a zas budu muset nakupovat

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 17. února 2018 19:47

Ylang Ylang Franck Boclet

připálený karamel vylitý na hrubou kůži, poházenou uschlými kousky mechu. vespod jsou cítit opojné sladké bílé květiny, přes ně ale pořád cítím spáleninu. zvláštní. ale nezdá se mi to špatné

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 17. února 2018 19:50

viktorka_od splavu A ty máš flakon??

edit: už to vidím a píšu sz

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. února 2018 19:51

viktorka_od splavu Škoda, že květiny v této vůni aby člověk pohledal. Pro můj nos je to hlavně ten karamel. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. února 2018 21:04

Sacrebleu Intense Parfums de Nicolaï - Necítím ji jako jednotlivé složky, spíš ve mně vyvolává vzpomínky z dětství. První co mě napadlo je svěžest a čistota. Připomínka čistého povlečení, ovocného koláče, květin ze zahrady, krásného voňavého mýdla, dlouho uloženého ve skříňce s pracím práškem. Vše je v pokoji se starším nábytkem. V místnosti není takové vedro, spíš příjemný chlad, záclonou povívá mírný vánek a vnáší dovnitř teplejší vzduch a směs všech vůní ze zahrady. Bezstarostná doba, kdy člověk nic nemusí a užívá si slunného dne. Neskutečný relax. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. února 2018 21:07

Renusatko To zní velmi lákavě! Moc pěkný popis! 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 17. února 2018 22:23

Renusatko moc pekny popis 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. února 2018 22:30

alibi Moc pěkné vůně jsem u tebe vyškemrala. Tahle je moc pěkná. Naštěstí ji alespoň nemusím mít...zatím.

Dalia Jinak mimo tenhle popis bych řekla, že je to taková povedená květinová vůně. Tuberóza v příjemném balení. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 17. února 2018 23:19

Renusatko u mě je zas momentálně první v tužebníku :)

Cervanek
Avatar
18. února 2018 07:22

Ylang Ylang Franck Boclet

připálený karamel vylitý na hrubou kůži, poházenou uschlými kousky mechu. vespod jsou cítit opojné sladké bílé květiny, přes ně ale pořád cítím spáleninu. zvláštní. ale nezdá se mi to špatné

​Take krasny popis i s to spaleninou na konci, prinejmensim zajimave - i s tou

spaleninou na konci, kterou tam muze citit vice lidi 

Cervanek
Avatar
18. února 2018 07:27

Renusatko Reni, prosim, hazej Ty sve popisky do komentaru k vuni(m) 

Jak pak clovek hleda, tak si je prave tam snadno dohleda.

Tady to pak casto zapadne

A nahazej tam do tech komentaru,prosim, i ty “jen moje poznamky”

k Amouage. Moc dekuji a krasnou nedeli 

Cervanek
Avatar
18. února 2018 07:34

Korsičanka mohla bych se zeptat, když tě tu vidím s tou krásnou LUI, jakou má na tobě výdrž? mně  jenže já ji za pár hodin už necítím:-( 

ja ji take necitim za jeste kratsi dobu. Jinak bych si ji tez jiz davno poridila, uz jen z toho titulu, ze je v krasnem a navic nepruhlednem flakonu a nemusela ji porad vytahovat z krabicky. Zkousela jsem ji v Le Parfum ve Vidni a byla pryc za chvilku 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2018 11:38

1875 Carmen, Bizet (Histoires de Parfums) - čistý parfém

V úsměvu celý svět …

Špetkou koření ochucené tenoučké plátky citronu a několik krystalů cukru rozpouštějících se na jejich zářivě žlutém okraji. Lahodné probuzení smyslů zářivou svěžestí je pouhým začátkem radostných prožitků. Stačí jen chvíli se zastavit … vůně citronů ztrácející se v nektarové sladkosti jasmínových kvítků zdobících tenkou větvičku ve skleněné váze. Vzduch vonící po dešti a mokré zemi proudí pootevřeným oknem dovnitř místnosti. Roztančí dosud líně se vinoucí proužky dýmu ze santalových tyčinek a obejme mě kolem ramen jako neviditelný šál. Venku už zase svítí slunce a slibuje krásný den. Nejde se neusmát na celý svět …

Květinově dřevitá vůně, která ve mně navozuje pocit radostného klidu. Krásná!

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 18. února 2018 11:52

Dalia V nizozemské ParfuMarii ji mají stále s velkou slevou, je fakt nádherná. Ale to tvé foto by se mi hodilo k Belliniho Normě:) Carmen přeci jen vidím konzervativně červeně - i když trochu do skořicově hnědé - v závěrečné fázi opravdu uklidňuje

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2018 12:00

Korsičanka Já ji právě "červenou" nemám vůbec.  A máš pravdu, je moc krásná! Zatím jsem z vyzkoušených operních žádnou do tužebníku nedala, i když mi všechny voní. Ale Carmen bych si přála, přestože to pro mě nejspíš bude jen sen.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 18. února 2018 12:22

Dalia Krásný popis. Vůni neznám. Tam jich je prostě moc, aby člověk poznal všechny. Teď jsem měla možnost vyzkoušet 1904 Madame Butterfly, Puccini - Moc příjemná kosatcovka. Kosatec tady opravdu je a je vcelku dominantní. Není to nic opojného, nic ukřičeného ale ani žádné ....to musím mít. Vše začíná citrusy a hned i kosatcem. Ostatní složky spíš dodávají takovou měkkost a pižmo hladkost. Fialová barva jí sedne. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2018 12:34

Renusatko Děkuji. 

Madame Butterfly je taková snivá vůně, něžná a konejšivá. Příjemná.

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 18. února 2018 13:41

A ještě je celá kolekce opera v takovéto nádherné hrací krabici

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2018 13:47

Korsičanka A na kolik vyjde flakon, prosím?