Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 17:40

milacka  Děkuju a těším se!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 17:45

Dalia Tak vtípky, jo?!? Dali, už máš vyhráno

​Chci tomu věřit.  V úterý se dozvím výsledky CT. 

milacka Skvělá volba na jaro! Kdybych si měla vybrat jedinou vůni od Jul et Mad, byla by to právě tato. I když na paty jí u mě vždy bude šlapat Stilettos on Lex. 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 17:52

Dalia Vidíš, a já bych vsadila boty, že Stilettos to nad Terrasse u tebe vyhrajou Držím palce až do úterka!

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 16. února 2018 17:53
Reakce na Korsičanka:

alibi Lyric a Memoir teda stále nedávám A janejane  samozřejmě - aspoň se víc poznámeMinule nás furt rozptyloval pan Nobile

​Memoir je jediná vůně, kterou bych od Amouage chtěla. Ostatní mám rovněž v tom rozpětí od hovězího vývaru přes růži utopenou ve fritéze až k těm třešňovým květům, které jsou sice nositelné, ale nechápu na nich tu cenu .

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 17:55

Fleur O cenách nemá cenu mluvit, Milu. Holt žijeme ve stínu Eura

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:02

Pokračovanie Strangers:

Cigar Rum: Keď som bola malá, bolo v móde robiť si doma domácu „griotku“. Jasné, že aj naši robili. Spočívalo to v tom, že sa do keramickej nádoby dalo uvarené ovocie s cukrom, zalialo rumom a nechalo niekoľko týždňov stáť. No. Tak toto je taká „griotka“, akurát do nej niekto pridal aj hrozienka a lúhoval ju v drevenom súdku. Teraz si ju vychutnáva, v jednej ruke pohárik a v druhej cigaretka.
Pomerne krátko  - v porovnaní s ostatnými - na mne drží.

Ember: Rôzne živice s pačuli, kožou a muškátovým orieškom vytvárajú dojem riadne obnosenej pánskej kabely z pevnej, hrubej kože. Neskôr styrax  s ylangom vôňu jemne „osladia“ a uhladia. Veľmi príjemná, tmavá, pre mňa dosť pánska vôňa. Celonočná výdrž.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:14
Reakce na Korsičanka:

Dalia Vidíš, a já bych vsadila boty, že Stilettos to nad Terrasse u tebe vyhrajou Držím palce až do úterka!

​Výběr mezi těmito dvěma vůněmi je pro mě hodně těžký. K oběma mám totiž i citové pouto, obě mi připomínají něco pěkného. Fakt bych něchtěla být ani bez jedné z nich. Například Néu, po které jsem delší čas toužila, bych v případě nutnosti oželela, ale ty dvě ne. 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:19

Dalia Já byla nedávno pro nějaké vůně ve sklepě a přivoněla jsem ke zbytku Néy, jestli ji náhodou neprodám....

a NE! Jsem nějaká romantická s blížícím se jarem - i navzdory sněhu venku

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:21

Korsičanka No já bych se jí také nerada zbavovala. 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:23

Dalia Ještě štěstí, že mi Stilettos zvedají lehce žaludek! Jinak se stanu stejně někdy "obětí" dalších 2-3 JulMadovek

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:29
Reakce na Korsičanka:

Já byla nedávno pro nějaké vůně ve sklepě...

​Vidíš to, a niektorí ľudia si ten priestor zabordelujú kompótmi...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:30

Korsičanka Já toužím už jen po jedné (i když v tužebníku není jen ta) a tou je Bella Donna. Tak časem, až zase začnu pracovat, bude má. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:31
Reakce na slniecko:

​Vidíš to, a niektorí ľudia si ten priestor zabordelujú kompótmi...

 ... to se Ti povedlo! 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:31

slniecko 

​Vidíš to, a niektorí ľudia si ten priestor zabordelujú kompótmi...

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:36

Dalia  

Já toužím už jen po jedné (i když v tužebníku není jen ta) a tou je Bella Donna. ​

U té jsem ještě na vážkách - nevím, zda ji nepředčí Aqua Sextius a Mon Seul Désir.

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:45
Reakce na slniecko:

​Vidíš to, a niektorí ľudia si ten priestor zabordelujú kompótmi...

​Já jsem zase po přečtení první věty čekala, že to bude nějaká óda na sklepní pačuli .

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:49
Reakce na Fleur:

​Memoir je jediná vůně, kterou bych od Amouage chtěla. Ostatní mám rovněž v tom rozpětí od hovězího vývaru přes růži utopenou ve fritéze až k těm třešňovým květům, které jsou sice nositelné, ale nechápu na nich tu cenu .

​A znáš od Memoir i čistý parfém?

slniecko Ta Cigar Rum mě i podle složení lákala nejvíc a teď, když tě čtu, tak vidím, že oprávněně.

Offline Fleur blogger
Avatar
6089 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:52

wendulka Zkoušela jsem jenom Memoir EdP. Já jsem se zařekla, že už raději nebudu testovat nic, do čeho nedorostla moje peněženka, jsou z toho pak zbytečné frustrace .

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. února 2018 18:58

Dalia Stilettos mám, teraz som zatúžila po Terrasse, vlastne bez dvoch vôní by som brala všetky od Jul et Mad, oslovujú ma. Momentálne si užívam Secrets, v tomto čase je priam na ”zožranie”, vôňa si ma doslova opantala.

Teším sa, že to bola v Bratislave dobrá kúpa.

A snáď sa v tomto mojom živote vrhnem aj na značku Dusita, má božské vône.

Dali, držím palce a niečo ti prezradím. Všetko dobre dopadne.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:02

Fleur A jak moc ses zařekla? Napadlo mě, že kdyby sis dodala trochu odvahy, tak bych Ti ho v dubnu mohla přivézt.

Pokud se Ti líbila EdP, tak čistý parfém je skoro povinnost - zařeknutí se, nezařeknutí se.