Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:37

milacka ano, zakladatelka je krásná žena, která žije a tvoří v Paříži, má skvělý vztah se svými rodiči, kteří jsou často u ní a miluje psy.

Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:40

Dalia a my se můžeme těšit pak na Tvé recenze, které zde budou zdobit vlákna

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 21:43

Cervanek  ... děkuju!

Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 16. února 2018 23:21
Reakce na Cervanek:

milacka ano, zakladatelka je krásná žena, která žije a tvoří v Paříži, má skvělý vztah se svými rodiči, kteří jsou často u ní a miluje psy.

 Takovej někdo existuje, jo?  Jdu to zkontrolovat.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 17. února 2018 00:46
Reakce na wendulka:

slniecko Ta Cigar Rum mě i podle složení lákala nejvíc a teď, když tě čtu, tak vidím, že oprávněně.

​Je zaujímavá...ale fakt je to cigareta, nie cigara, aspoň na mne.

Sú to zvláštne vône, ani sa neviem rozhodnúť, či sa mi páčia, alebo nie. Skôr hej. Rozhodne si myslím, že ich ešte raz otestujem v poriedne teplom lete.

Prídu mi veľmi "silné", dokážem testovať len po 2 naraz, normálne zvyknem testovať 4.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. února 2018 08:38
Reakce na milacka:

Cervanek Ďakujem ti za info, značka Dusita stojí určite za vyskúšanie, potom k zamilovaniu už nie je ďaleko.

Jej zakladateľka je krásna žena. Rovnako jej parfumy. Ceny už menej, ale ani sa nečudujem, sú to skvosty.

​Zkoušela jsem vůně pouze z originálních vzorků (čerstvě přivezených z veletrhu). Nepamatuji si už názvy, ale jenom to, že vůbec žádná se mi nelíbila a jedna mě vysloveně odpuzovala (bylo v ní něco nepříjemně zvířecího). Když jsem četla reakce parfémových blogerů, měla jsem pocit císařových nových šatů.

Celou značku jsem tehdy odepsala jako něco naprosto nepoužitelného, teď mě začínáte zviklávat. Ale já mám ráda exotiku pouze v evropsky zušlechtěném provedení, možná to bude tím.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. února 2018 08:48

Fleur To byla urcite ta oudovka. Kravin.  Mě  značka Dusita též nijak neohromila. Až loni se mi první líbila Doceur de Siam. Pořád to ale není nic, co by mi nedalo spát, takže i tento vzorek jsem poslala dál. 

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 17. února 2018 08:55

Fleur wendulka Zbytky ještě doma mám, ale nemůžu vám dvěma oponovat, když už zas nic necítím

Je ale fakt, že jsem od doby zkoušení - cca 3/4 roku? - poznala spousty nádherných vůní. Není proto třeba si nechat rvát žíly

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 17. února 2018 09:01
Reakce na wendulka:

Fleur To byla urcite ta oudovka. Kraviny.  Mě  značka Dusita též nijak neohromila. Až loni se mi první líbila Doceur de Siam. Pořád to ale není nic, co by mi nedalo spát, takže i tento vzorek jsem poslala dál. 

​Ano, nechtěla jsem být až tak otevřená, ale je to přesně ono (ještě se z nich kouřilo...). A nebyla jsem s tímto názorem osamocena - zkoušela jsem v 1907, kde si vzorky vzali právě kvůli úvaze, zda značku nezařadit do prodeje.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 17. února 2018 09:06

Fleur A nezařadili...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. února 2018 09:09

Fleur V Oderu původně uvažovali o tomtéž, že prý v USA značka velmi frčí už od začátku .

Cervanek
Avatar
17. února 2018 09:44

Fleur to věřím že  Oudh Infini ti musela připadat naprosto nemožná a nenositelná - je opravdu hodně zvířecí a kdo na oudy tohoto kalibru není zvyklý, tak takovou vůni okamžitě zavrhne.

Další vůně jsou již jiné, ale poměrně výrazné. Vše je jako vždy o chuti.

Poprve jsem se se značkou setkala v Praze v Odéru u pana Vysušila, který zrovna přijel z veletrhu z Milána nebo z Florencie a vůně jsem zkoušela z jeho neprodejných 10 ml miniatur. Nad Oudh Infini jsme si tehdy oba říkali, že tato bude pro evropské nosy sokující. Kdy tuto ocení jen oudofil, která je zvyklý na oudovky z Arabského pol.

Sadu vzorků jsem si pak objednala přímo z Paříže, to už mě zasáhly pozitivně všechny vůně. 

Na teplé dny si asi pořídim ty bílé květy  Le Sillage Blanc, až se zvetí mé konto.

Ještě si počkám na ty dvě nové

I když mi teď v hlavě leží trochu Galop od Hermese, na Notino mají sice jen náplń, ale na Notino mi částka přijde též poměrně vysoká i na to, že vůně moc nedrží. Možná z důvodu toho, že je to extrait a nejde moc do prostoru.

ach to je krásných vůní, že je těžko se rozhodnout pro kterou, aby člověk nevykrváce - či spíš kontol

 

 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:00
Reakce na Cervanek:

Fleur to věřím že  Oudh Infini ti musela připadat naprosto nemožná a nenositelná - je opravdu hodně zvířecí a kdo na oudy tohoto kalibru není zvyklý, tak takovou vůni okamžitě zavrhne.

​Ano, osobně znám jediného člověka se zálibou v techto fekalnich oudech. A to je derad.  Já uz jsem na oudove arabky poměrně zvyklá, ale tento typ oudu opravdu nedavam

Nicméně musim dodat, že takto se chová pouze na ženské kůži. Na chlapske kupodivu fekalni není.  

Cervanek
Avatar
17. února 2018 10:03
Reakce na wendulka:

​Ano, osobně znám jediného člověka se zálibou v techto fekalnich oudech. A to je derad.  Já uz jsem na oudove arabky poměrně zvyklá, ale tento typ oudu opravdu nedavam

Nicméně musim dodat, že takto se chová pouze na ženské kůži. Na chlapske kupodivu fekalni není.  

​Oudh Infini je opravdu nářez, on ten fekál odezní, ale za hodně dlouhou dobu.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 17. února 2018 12:26

Tak to tady čtu a myslím, že alespoň od jedné značky nemusím znát vůbec nic. Tak to jsem rádawendulka Původně jsem myslela, že se ta oudovka jmenuje Kravin

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 17. února 2018 12:34

Renusatko A tak pokud se někdy naskytne příležitost, tak můžeš. To, že neoslovila mě, neznamená, že někoho jiného by nemohla. Akorát tu oudovku z bezpečnostních důvodů nedoporučuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 17. února 2018 13:26

Korsičanka mohla bych se zeptat, když tě tu vidím s tou krásnou LUI, jakou má na tobě výdrž? mně se hodně líbí a co víc, dokonce se líbí i manželovi:-)) jenže já ji za pár hodin už necítím:-( 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 17. února 2018 13:36

viktorka_od splavu to mám stejný problém. Co za pár hodin, já ji necítím za hodinu. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 17. února 2018 13:42

Renusatko achjo:-( když ono se mu líbí máloco.. smůla

(zrovna na dnešní Pélargonium: co je to zas za smrad?!

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 17. února 2018 14:33

viktorka_od splavu Moje milá, já nejsem ta správná dotazovaná:) Mně se totiž moc líbí, a tudíž mi nevadí, že ji vícekrát přes den přiživím Ale tak 4 hodinky to dá. Ona totiž - jak jsem tu už někde psala -  vytvoří kolem mě takový vánek, který mění intenzitu i složky. Zblízka je to LUI a kolkolem se střídají různé vůně:) Zkus se ještě obrátit na wendulka , co ta na ni řekne:)