Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:06

Fleur Ceny Amouage vůbec nekomentuju. Jsou strašné. A už se tu i probíralo, že flakóny 30 ml by úplně stačily. Se mi zalíbila dost drahá značka 

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:08

milacka Od Dusity si stále prohlížím La Douceur de Siam a nemohu si vzpomenout, zda jsme ji 

s Martulou testovaly. Ale tipovaly jsme ji jako dobrou ještě než vyšla na světlo boží. Mélodie de l`Amour je taky pěkná Kdopak se na ně asi chytí?

P.S.Nejde mi sem dát zavináč se jménem z registru

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:08

wendulka 

Pokud se Ti líbila EdP, tak čistý parfém je skoro povinnost

Neprovokuj. 

Kdybych si měla vybrat a ponechat ze svých vůní jen nějaký omezený počet, po Memoir EdP bych chňapla snad i jako po prvním... Co je tak špatného a EdP? 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:10

Ellen Vůbec nic. EdP je krásná. Ale čistý parfém je ještě lepší.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:10
Reakce na wendulka:

Fleur A jak moc ses zařekla? Napadlo mě, že kdyby sis dodala trochu odvahy, tak bych Ti ho v dubnu mohla přivézt.

Pokud se Ti líbila EdP, tak čistý parfém je skoro povinnost - zařeknutí se, nezařeknutí se.

​Ježiši, Vendulko, tys mi tady chyběla 

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:13

Renusatko wendulka Jen přivez, Wendy, ať v Brně trochu rozpoutáš vášně

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:16

Korsičanka To si piš, že už jsem si to poznamenala.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:20
Reakce na Korsičanka:

milacka Od Dusity si stále prohlížím La Douceur de Siam a nemohu si vzpomenout, zda jsme ji 

s Martulou testovaly. Ale tipovaly jsme ji jako dobrou ještě než vyšla na světlo boží. Mélodie de l`Amour je taky pěkná Kdopak se na ně asi chytí?

P.S.Nejde mi sem dát zavináč se jménem z registru

Ach, La Douceur de Siam, toľká náádhera, parfumový Amorov šíp ma trafil presne do stredu srdca.

Vystrelil šíp a práve som tam stála ja....Presne takto ako to spieva v jednej piesni  Marika Gombitová

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:20

Renusatko 

Už trpim taky.

Offline Korsičanka
Avatar
12841 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:23

milacka Já tipuju jen podle složení, že ten šíp míří i do Čech

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. února 2018 19:32

Korsičanka Ja to viem isto, mieri k tebe a určite ťa zasiahne. Neunikneš, neschováš sa, nájde si ťa.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 20:14

milacka Děkuju, Darinko! 

O značce Dusita čtu prvně, musím se na ni jít podívat. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. února 2018 20:40

Dalia 

Vůně značky Dusita stoji rozhodně za pozornost.

A takhle krásná je zakladatelka značky Pissara Umavijani

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 20:51

domenica Ano, je krásná! 

Koukám do databáze na její vůně a některé mě svým složením lákají. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. února 2018 20:53
Reakce na Dalia:

milacka Děkuju, Darinko! 

O značce Dusita čtu prvně, musím se na ni jít podívat. 

​Ako vravi domenica  znacka stoji za vyskusanie. Aj ked je  majitelka z "vychodu", koncentacia, ci vyznenie voni tomu nezodpovedaju. Vsetky su krasne. Nemam ani jednu i ked vsetky som vyskusala, ale len preto, ze si neviem vybrat. Tato znacka ma zasiahla rovnako ako J&M. Som zvedava na ich dve tohtorocne novinky.

Skusal uz niekto?

Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:19
Reakce na milacka:

Ach, La Douceur de Siam, toľká náádhera, parfumový Amorov šíp ma trafil presne do stredu srdca.

Od Dusity se mi líbí skoro všechny vůně. (mám je prolustrované všechny přímo od autorky  Pissary U. s osobním přáním - kdy vzorek je v pěkném přebalu s básní jejího tatínka )

Nejvíce Issara a Le Sillage Blanc

A letos po Miláně přijdou na trh dvě další vůně Erawan a Fleur de Lalita, zase bude co objevovat

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 16. února 2018 21:31

Cervanek Ďakujem ti za info, značka Dusita stojí určite za vyskúšanie, potom k zamilovaniu už nie je ďaleko.

Jej zakladateľka je krásna žena. Rovnako jej parfumy. Ceny už menej, ale ani sa nečudujem, sú to skvosty.

Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:33

Dalia Dali, Tobě by se určitě vůně také líbily (kromě Oudh Infini), jsi taková jemná éterická duše a vzorky mají nádherné balení s básní - tato vůně je konkrétně pro rok 2018 Fleur de Lalita - momentálně jsou vyprodané, ale zase budou.

Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:36

milacka Darinka i Tobě by se vůně líbily (také kromě Oudh Infini, což je velmi výrazná "hnojová" oudovka s pomerančovým květem, potřebuje celkem dost hodin, aby se rozvinula - chce to již otrlého čichače a milovníka hnojových oudů, co umí ocenit takový poklad )

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 21:37

Cervanek Krásně to vypadá!  Třeba jednou budu moci některou poznat.