Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:21

Korsičanka 

Jedna lacinější než druhá. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:23
Reakce na Korsičanka:

Ellen Aqua Sextius od Jul et Mad

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:26

Ellen jako na pořádnou polívačku se ještě těším na léto na vol de nuit edt - ale tou je třeba fakt nešetřit zase

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:29

viktorka_od splavu 

Jj, ta je parádní. 

Offline domenica blogger
Avatar
7986 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:31
Reakce na Ellen:

A co Aqua Celestia

A je možné, aby bylo letní osvěžovadlo aspoň trošičku do sladka? 

​Taky moc příjemná a trochu do sladka. A taky ta cena u tohoto typu vůně... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:32

domenica a já jsem ten flakon někam založila a už týden ho nemůžu najít

Offline Lu
Avatar
161 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:47
Reakce na Dalia:

Korsičanka Ty by mi mohly vonět? 

​Dali, od Ciel de Gum jsem Ti posílala vzorek, určitě zkus, také by mi k Tobě seděla.

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:51

viktorka_od splavu Hlavně, žes ho nerozbila, jako já Roju

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:53

Ellen A druhá než třeti (Aqua Celestia)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:55

Korsičanka domenica viktorka_od splavu 

Chjo...  (cena)

Že by Vol de Nuit...?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:56

Korsičanka jezuskote 

vytíralas šálama? :-)

já si nakonec na šálu důkladně nastříkala LUI a bohužel musím říct že ani pro tento účel to není bůhvijaký držák - první dva dny to skoro nebylo k vydržení, po týdnu skoro nic:-(

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:58

viktorka_od splavu Jak to víš???? Jednou. Už týden voní přes důkladné větráni na balkoně Takových 30ml v ní je

Po týdnu??? Nechtěla bys od LUI nějak moc?!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:00

Korsičanka no to je první co mě napadlo, co bych dělala:-))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:01

Lu Ano, už jsem ho našla v krabici se vzorky. Zítra nebo pozítří ho pořádně prozkouším. 

Offline Korsičanka
Avatar
12854 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:10

Dalia A zatoužíš Lu Tos jí neměla připomínat

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:16

Korsičanka Já doufám, že nezatoužím.  Ale i kdyby, tak na Notinu ji stejně nemají a v zahraničí neobjednávám. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. února 2018 22:58

Dalia Ciel de Gum se ti podle mě bude určitě líbit víc než Aqua Vitae Forte. Se zatoužením můžeš být asi v klidu. Já to mám totiž jinak s vůněmi MFK úplně stejné jako ty. Kromě Ciel de Gum jsem koketovala s Lumiere Noire, Grand Soir, čistými parfémy Oud Satin Mood a Baccarat Rouge, ale ani s jednou to nebylo úplně ono.

To pokud ti zkříží cestu Le Beau Parfum, tam už asi v takovém bezpečí nebudeš. Ta má v sobě totiž přesně tu jiskřivou záři a přiměřenou květinovou sladkost, kterou v Aqua Vitae Forte drtí ten vetiver.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 26. února 2018 23:56

MariaLux: Yours Deeply

Máte problém s tím, že je na vás Ambre Narguilé moc medová, ale jinak se vám líbí? Tak co se ten skořicový štrůdl s rozinkami dát u praskajícího krbu ozdobeného větvičkami jehličnanů společně s motorkářem z kadidlové Black Afgano, jemuž vlasy díky březovému dehtu voní po spálené gumě. Tohle už je vánoční romantika podle mého gusta.

Bogue Profumo: MEM

Složením to vypadalo na velmi komplexní vůni s několika druhy levandule. Mně z toho bohužel vylezl jen jeden druh a to levandule kafrová. Zpočátku osvěžená pár kapkami hořké grapefruitové šťávy, která se po rozvonění vmísí mezi mátově svěží pelargónii, zelený jasmín, pár hoblinek sladkého růžového dřeva a konvalinku. Vlastně je to lán konvalinek, jenž postupně levanduli vytlačí zcela ze scény, aby jím v závěru mohla prokličkovat cibetka s pár dalšími zvířátky.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2018 07:25

wendulka Vendulko, budu moc ráda, když po žádné MFK nezatoužím. Jsou to drahé vůně a já mám tužebník plný jiných, které chci. 

Když jsem koukala na složení, tak Le Beau mě láká víc než Ciel de Gum. Jsem na ty bílé kytky prostě chytlavá. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. února 2018 09:34

Carnal Flower (Frederic Malle)

Z lůna květiny svět zrozený …

Zeleně svěží eukalyptový dech probouzí den. Sluneční paprsky se derou skrze šťavnatou zeleň, aby mohly polaskat sametové tváře bílých květů. Máslové aroma ylangu si dává koupel v hebké mléčnosti tuberózy a jejich společná vůně se jako ve vlnkách přelévá přes jemně živočišnou opojnost jasmínu. I pár pomerančových kvítků koketujících s kokosovou nasládlostí se hlásí svou přítomností ke společnému života bytí …

Živá, zelenkavá, bohatá oslava bílých květin decentního ducha. Nekřičí do okolí, nabádá k tichému soustředění se v sebe sama a k nalézání radosti ve svém srdci.