Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 30. října 2017 14:08
Reakce na Miru:

Micuska děkuju

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:37
Reakce na Martula:

Extrait 10ml bohužel už k dostání není, dá se ale koupit na oficiálních stránkách Nasomatto 4ml roll-on CPO za

42 EUR:
https://www.nasomatto.com/store/nuda/

Občas ho hodím do košíku a pak ho vždycky zase vyhodím, když mi v objednávce naskočí nekřesťanské poštovné 29 EUR Ale jednou tu objednávku asi odkliknu..je to nejlepší jasmín, jaký jsem kdy zkoušela.

Huh, tak až k poštovnému som sa nedostala, zatiaľ sa tam chodím len upokojovať, že aspoň CPO je, keď minem svoj.

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:51
Reakce na slniecko:

Možná je na Slovensko poštovné lepší, ale do ČR je to těch 29EUR. A nad 350 EUR je poštovné zdarma.

Nejlepším řešením je asi hromadná objednávka, jak už tady bylo zmíněno.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:55
Reakce na alibi:

Mácha umřel, že se uhnal během domů po hašení...byla dřívávejc učebnicová verze Ale je fakt, že poetové končí povětšinou špatně Tak teda pracuj v průmyslu, když myslíš 

Ale dovol si občas/často poetický úlet na téma vůně, prosím. Všechny nás svými libými slovy těšíš

A vzorek EI 2015 najdeš v Brně na tajném místě po 12.11.

Ozvu se:)

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 30. října 2017 15:59
Reakce na Korsičanka:

nemám slov. děkuju

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 30. října 2017 18:13
Reakce na Martula:

Chce to po mne vytvoriť account aby mi ukázalo poštovné , čo som lenivá. Ale mám takétušenie, že to bude to isté.

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 31. října 2017 08:06

Ahoj, prosím o radu. Jedu dnes po velmi dlouhé době do Prahy, příjezd na hlavní nádraží ve 14.15 , odjezd v 19.45. Hlavním tématem jsou vůně. Chci stihnout do Palladia Douglas kolekci Elie Sabba, a Ingredients. Vaše doporučení, který obchod ještě nevynechat, a ať je reálné je stihnout? Na případný sortiment značek mrknu cestou :). Moc děkuji za tipy :). Konečně jsem se k tomu výletu dokopala :)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:06
Reakce na 33lejaby:

To se máš! Záleží, jak dlouho se chceš kde zdržet, já toho v Praze za 4 hodiny o moc víc nestihnu:)

Za mě stojí za návštěvu Odér, ale nevím, zda se z pasáže Čené Růže nepřestěhoval - to ti musí říct Pražačky:) Také ostatní obchody, o nichž vím, např. Egoist Royal Parfums v Husově 240/5 a něco na Příkopech, jsem ještě za 2 roky nenavštívila:(

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:18
Reakce na Korsičanka:

No, a to je těžko říct, kde se jak dlouho zdržím. :) V Ingredients jsem nebyla nikdy, i když spousty vůní znám a objednávala jsem si od nich dřív než vůbec spustili eshop. 

Hlavně musím do Douglasu, mám tam odloženou E. Saab Essence No. 1, sice za ranec peněz, ale nikde jinde ji asi nekoupím. Ledaže by se mi líbilo ještě něco víc :)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:22
Reakce na 33lejaby:

To ale s návštěvou Ingredients HROZÍ Uvidíš sama:)

Offline 33lejaby
Avatar
471 příspěvků moje polička 31. října 2017 09:51

No těším se. Zkusím vyhledat i pasáž Černá Růže. A děkuji :)

Online Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 31. října 2017 10:11
Reakce na Korsičanka:

Vy se scházíte v Brně na tajném místě?

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. října 2017 10:19
Reakce na Luna:

To víš že ne:) Píšu SZ.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 31. října 2017 13:38
Reakce na Luna:

To víš, že jo...já myslím, že už jsem tam taky byla .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 31. října 2017 13:47
Reakce na Renusatko:

Další potvůrka Ještě že už jsem to Líbě vysvětlila

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 31. října 2017 15:36

Olim (Trudon)

Značně pánsky vyznívající unisex. Výrazná, pryskyřičná směs drceného anýzu a hřebíčku s mýdlovým podtónem, která mi řádně protáhla nos, ustoupila krémové levanduli s mátou. Tato fáze mi připomněla střed pánského L'Anarchiste. Potom se objevil sladký benzoin s trochou drhnoucí myrhy a dělal mi společnost několik hodin, než se rozplynul. Krásná vůně. Projekce byla střední, výdrž přes 8 hodin.

Bruma (Trudon)

Unisex laděný více dámsky. První přivonění – dřevěná malířská paleta zapatlaná olejovými barvami, mám její vůni rád. Druhé přivonění – poupata pivoňky před rozvitím, nesladká kvůli poletujícímu prachu. Po chvíli se poupata rozvinula a sladce rozvoněla. Stonky však těžké květy dlouho neudržely a pod jejich vahou se sklonily k zeleně zemitému kosatci, kvetoucímu v blízkosti, který posléze ustoupil nasládlému vetiverovému závěru. Většinu času se vůně tísnila u kůže a vydržela přibližně 4 hodiny.

Online jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 18:13

Ombré Leather 16 (Tom Ford) - nová kožená kabelka z velejemné kůže, lehoučce přepudrovaná nasládlým zeleně-květinkovým pudrem s jemným kořeněným nádechem. Povedená vůně...a hlavně oproti některým jiným "koženěkabelkovým" vůním i nositelná.

Myths Woman (Amouage) - rašeliniště porostlé zelení a prorostlé silnými oddenky, někde dole pak pohřbený živočich (nebo aspoň kůže z něho). Po rozvonění suchý písek, mokrá hlína a oddenky již rozmačkané. Temná vůně, až vlastně skoro morbidní - je natolik divná, že marně přemýšlím, PROČ a KAM by se dala nosit. Výtečná výdrž je v tomto případě spíš na překážku.   

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 21:26
Reakce na jerry:

Kolegyně se o víkendu chystá na veletrh o pohřebnictví, možná že TAM by se Myths dala vzít? 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 21:32
Reakce na daniela:

Kolegyně se o víkendu chystá na veletrh o pohřebnictví, možná že TAM by se Myths dala vzít? 

Nebo dneska? (Sviatok Všetkých svätých) Zítra? (Památka zesnulých /Dušičky/)... 

Online jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 01. listopadu 2017 21:48
Reakce na daniela:

Určitě....doporučuju ještě vetknout chryzantému do vlasů 

A doufám, že jí nepůjčíš Funeral Home, protože ta se na takový veletrh nehodí (spíš na návštěvu zahradního centra).