Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 21:41
Reakce na woman27:

Některé vůně je ale s ohledem na nedostupnost a cenu lepší ani nepoznat.

http://www.mcssl.com/store/krigler/catalog/product/f91ce11af4e445beb6a6a8c4cb4f0f83

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 21:46
Reakce na jerry:

Bohužel dostupnost tady většinou někdo vyřeší . S cenou je to horší. Pořád jsem nevybrala tu banku....a půjčku fakt nemyslím. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 23:41

II-II Mandala    (Masque Fragranze Milano)

Vezměte hřebíček, dále čerstvě (a to je důležité) nastrouhaný muškátový oříšek a,… a takhle by mohl začínat recept na nějakou dobrotu, ale v mém případě se touto svěží explozí otevírá Mandala. A ve výčtu koření můžu pokračovat, protože vzápětí se rozvoní nesladká skořice. Nesladké skořicové dřívko vydrží vonět dlouho a po čase se k němu připojí příjemně nasládlý kardamom, který si s oblibou přidávám do ranní kávy. Nakonec se vůně od koření odkloní, aby se mohla svěřit do náruče svěžích ambrově pryskyřičných tónů, které občas protíná jemná vůně jehličí. 

Cervanek
Avatar
05. listopadu 2017 07:16
Reakce na jerry:

Některé vůně je ale s ohledem na nedostupnost a cenu lepší ani nepoznat.

http://www.mcssl.com/store/krigler/catalog/product/f91ce11af4e445beb6a6a8c4cb4f0f83

Avsak v le Dix-Neuf na Seilergasse 19, Wien je stale dostatek vselijakych flakonu a 50 ml za 90€ a 100 ml za 123€. (Do vyprodani zasob)

Staci si napsat mail, zavolat - otevreno po-so od 11 h, nebo poslat zpravu pres messengera, kdo je na FB (pani majitelka je Slovenka a v Bratislave ma tez niche parfumerii) 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 08:28
Reakce na janejane:

Výstižné!

A já si jen dovolím podotknout, že zatímco na mně je všechno to koření ledabyle nahrubo roztlučené v hmoždíři, u tebe si dali tu práci a veškeré ingredience dodali v té nejjemnější podobě.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 08:28
Reakce na Cervanek:

Díky, tyhle informace se určitě budou někomu hodit.

Faktem je, že je to zcela ojedinělá šance. A dalším faktem je, že některé vůně už jsou skutečně vyprodané.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 09:45
Reakce na janejane:

To mám vždy pocit, že jsem zkoušela úplně něco jiného 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 10:32
Reakce na Fleur:

janejane 

To má tak někdo štěstí, že? 

Ale i když se ani na mně složky tak pěkně neoddělí, stejně se mi vůně moc líbí

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 12:17
Reakce na janejane:

To zní úžasně, já tyto vůně nedokážu “prodat”, ale šíleně ráda je zkouším. Takže se v týdnu stavím pro vzorek.

Offline jerry
Avatar
8986 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 15:08

Manhattan Rose 44 (Krigler) - růže s příjmením VELKOLEPÁ. Obrovská kytice rudých růží - zpočátku pouze květy, posléze i zelené lístky a svěží stonky. A nakonec jemná sprška vlahé mlhy.   

Un Dimanche à la Campagne (Guerlain) - nasládle pižmový svěžejší zelený začátek, výrazně připomínající poupata bílého šeříku schovávající se v záplavě mladých zelených lístků. Po rozvonění ještě seno - už ne zelené, ale ještě ne suché - spolu s akátovým pylem. Pro mě je ale nejhezčí dojezd v podobě lehce nakyslých pomerančových květů. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 21:10
Reakce na Fleur:

+ Korsičanka + Renusatko

No... Tak vám teda děkuju,  objevila jsem možnost objednat sadu 8 vzorků dle výběru... ach jo, kdo se mnou jde krást ty koně, teda vyloupit banku?  Protože ty vzorky sice likvidační samozřejmě nejsou, ale co potom...

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 21:19
Reakce na Ellen:

Potom budeš toužit ne po 3, ale po 6 vůních

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 21:30
Reakce na Korsičanka:

Proč jenom po třech nebo šesti, nebuďme troškaři...

Stejně už jsem propadla některým exkluzivkám Guerlainu, to už máš jedno, tisíce sem, tisíce tam. 

Do "chce" to radši ani nepíšu, bych se jenom trápila. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 21:46
Reakce na Ellen:

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 22:05
Reakce na Fleur:

Renusatko, Korsicanka a Luna

Ještě k Mandale, našla si mě sama, šla jsem totiž zkoušet Times Square, řádně se v obchodě navoněla a...nestačila se divit, sáhla jsem omylem po jiném flakónu  (Mandalu jsem znala je z papírku a moc mě nezaujala).

Mám poslední dobou takovou zkušenost, že vůně, které jsou "moje", sednou mi, tak na ně narazím "náhodou", žádné složité hledání. Nevím, jestli to máte podobně? Ale musím dodat, že se to moc často nestává, což je dobře.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 22:09
Reakce na Ellen:

Ještě je možnost, že Tě žádná nezaujme natolik, abys ji chtěla vlastnit 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 07:34
Reakce na janejane:

Ano, tyhle lásky nalezené omylem dobře znám. Objevila jsem takhle Black Jade (při výpravě pro Nuit de Longchapm, kterou jsem nakonec nepořídila), naposledy jsem místo Yapany - pečlivě prozkoušené ze tří vzorků v průběhu tří ročních období - odnesla Brume d´Hiver (na základě půldenní analýzy jednoho střiku na zápěstí).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 08:31
Reakce na Fleur:

To bych netipovala, že jsi taková riskérka, Mílo

Black Jade mě taky láká...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 09:08
Reakce na Korsičanka:

Nic pro tebe, ty jsi na podstatně těžší kalibr, s tou ani neztrácej čas .

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 09:38
Reakce na Fleur:

Není to vždy tak:) Líbí se mi např. Kismet, Mayotte, Joyeuse Tubéreuse...A to nejsou žádné dardy, nebo ano?